Jump to content



Препоръчани коментари

Между другото бийта на тази песен не ви ли се струва като този на Деска,а и като цяло самата структура на песента е подобна с изключение на по-мазната част? Не че обвинявам Деска в кражба,но поне сега си обяснявам защо ме кефи толкова много? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото бийта на тази песен не ви ли се струва като този на Деска,а и като цяло самата структура на песента е подобна с изключение на по-мазната част? Не че обвинявам Деска в кражба,но поне сега си обяснявам защо ме кефи толкова много? :1000 (29):

И да е взела Деса някакво евентуално вдъхновение от тази песен, то го е разкъсала, хвърлила го е от последния етаж, после го е насъбрала и сготвила с много олио, превръщайки го в безскрупулна мазнотия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да е взела Деса някакво евентуално вдъхновение от тази песен, то го е разкъсала, хвърлила го е от последния етаж, после го е насъбрала и сготвила с много олио, превръщайки го в безскрупулна мазнотия. :1000 (29):

+ малко ковралък :1000 (29): Така трябва.То затова и двете песни страаашно много са ме зарибили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ малко ковралък :1000 (29): Така трябва.То затова и двете песни страаашно много са ме зарибили.

Ковралъка е задължителна съставка, да. :1000 (29): Само да беше възможно и Деси да направи толкова милиони като другата песен, но... в друг живот. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ковралъка е задължителна съставка, да. :1000 (29): Само да беше възможно и Деси да направи толкова милиони като другата песен, но... в друг живот. :roll1:

Е,все пак тази песен се слуша в Русия,Украйна,а и в България,със сигурност и в други страни. Може би ако Деса я беше окрала 1:1 щеше да има шанс. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,все пак тази песен се слуша в Русия,Украйна,а и в България,със сигурност и в други страни. Може би ако Деса я беше окрала 1:1 щеше да има шанс. :1000 (29):

А не, по-добре мазнотия, отколкото по-умерена, но крадена. :1000 (29):

И все пак, ще е интересно някой път отново да чуем от Деси официален кавър. Някои от най-хубавите песни са й такива, а също и лично за мен най-добрата за сезона- Името ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не, по-добре мазнотия, отколкото по-умерена, но крадена. :1000 (29):

И все пак, ще е интересно някой път отново да чуем от Деси официален кавър. Някои от най-хубавите песни са й такива, а също и лично за мен най-добрата за сезона- Името ти.

От коя държава искаш да е кавъра? Според мен ще й отива нещо гръцко. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От коя държава искаш да е кавъра? Според мен ще й отива нещо гръцко. :1000 (29):

На нея гръцкото й отива, ставали сме свидетели вече. А напоследък гласа й е някакъв променен, което даже се забелязва и в Много съм добра, така че като нищо и някое тежко сръбско парче би й отивало.

Но може би е крайно време да пусне официално и кавъра на една английска класика, не че не ни я е изпълнила на пълен плейбек вече. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен тази ми е любимата нейна англоезична:

Тогава още бях много бос в чалга средите и си мислех,че Деса и Андреа не са български певици. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото бийта на тази песен не ви ли се струва като този на Деска,а и като цяло самата структура на песента е подобна с изключение на по-мазната част? Не че обвинявам Деска в кражба,но поне сега си обяснявам защо ме кефи толкова много? :1000 (29):

 

Хммм, може и да има нещо. И аз точно днес си я качих на телефона :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен тази ми е любимата нейна англоезична:

Тогава още бях много бос в чалга средите и си мислех,че Деса и Андреа не са български певици. :1000 (29):

Подозирам, че по-скоро ти харесва кадърът, в който Зарко е натиснал яко Десислава на плажа...? :1000 (29):

И на мен ми е много любима песента. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подозирам, че по-скоро ти харесва кадърът, в който Зарко е натиснал яко Десислава на плажа...? :1000 (29):

И на мен ми е много любима песента. :)

Не,Зарко не ме кефи. Чалгарките са с грозни мъже,нито една няма с хубав такъв. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ОПааа, това е разбиващо. Може би, ако е без добавената подложка с ритъм, а само забързано ще е топ вариант :1000 (29):

И мен много ме радва. Не е чак толкова натрапчиво чалгарско, като оригинала. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой, който е ходил скоро на дискотека да каже дали се пуска и как се приема :D

И мен точно това ме интересува и мислех да попитам. :D

 

Иначе си имаме милионче за седмица, доста добре. Ако сега успее да го докара до между 2.5 и 3 милиона за месец ще е на нивото на най-гледаните й самостоятелни хитове от новата Пайнерска ера- И на всички като тебе и В друг живот.

Надявам се да не ми се е сторило, но за момент сякаш беше номер 1 и в Трендинг, да го кажа и тук. :D Може пък просто да съм се напил и да ми се е сторило, тя тази песен за това предразполага. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз го видях, но после пак стана втора. Странен алгоритъм при все че нейното парче прави най-много гледания и коментари от топ 5 например. Нищо, важното е, че има свидетели :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз го видях, но после пак стана втора. Странен алгоритъм при все че нейното парче прави най-много гледания и коментари от топ 5 например. Нищо, важното е, че има свидетели :1000 (29):

Попаджиите имат доста повече коментари, дори и разни като Алекс и Влади, за моя изненада. Но това попринцип не би трябвало да е достатъчно, за да победят Десислава, която в конкретни дни със сигурност прави повече във всички останали отношения. Но... както съм казвал неведнъж (и са ме осмивали за това)- Трендинга от доста време си изглежда манипулирана класация, сякаш умишлено попа се толерира над чалгата. И примерите за това си се появяват един след един с времето, песента на ДС далеч не е единствения пример. Да видим сега дали поне Джулия и Денис ще допуснат, чат-пат го правят. :1000 (29):

Както и да е, важното наистина е, че можем да отчетем и Трендинг като класация, чийто връх е стигнала. Да видим утре Попнейбъл, макар че ме съмнява да е успяла да разбие Назмилер и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко трябва да ѝ направи промоция може би. В някое предване. Мисля си, че точно заради килограмите отказва всякакви участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно заради това не ходи, то е ясно. Преди при Слави и Емилия Стоянова всяка година, даже по повече от веднъж, а в изминалите 2-3 години- никъде. Трябва да я хванат на някое парти, за да даде интервю... или като Венета, да й звънне по телефона и да си бъбрят лицемерно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...