Jump to content



Препоръчани коментари

Тази перука незабавно да бъде изгорена, нали няма шанс това да е нов цвят и прическа?

Ако е перука, тя я спука от носене. Според мен е нов цвят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветът е Ок, феновете отдавна искахме да си върне тъмното. Бретонът е по-труден за възприемане, досега не е била така, но и това се преживява. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано до края на другия месец представи нещо. Вече нямам търпение. Кое е последното ѝ самостоятелно парче всъщност? Гледай да не бъркаш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано до края на другия месец представи нещо. Вече нямам търпение. Кое е последното ѝ самостоятелно парче всъщност? Гледай да не бъркаш ли?

Да, Гледай да не бъркаш е. Не помня някога да е правила такава голяма пауза от самостоятелни, но поне в промеждутъка направи един тотален дуетен баладичен хит и едно сезонно хитче. Дано новата песен да е изцяло самостоятелна и да разбие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направихме 12 милиона и на Ангелите плачат. Още 350k и Деската ще измести себе си като най-гледана балада.

Бори се сама със себе си.

Не е от днес така. 2000 година в номинациите за Песен на годината, тя беше с 3 песни. Само 3 песни в номинациите. И трите нейни. Истинско властване.

Иначе до 2 дни И това ще преживея чуква 9 милион и май до края на годината ще ги чукне 10 както прогнозирах ако не падне под 70 ка седмично. Кралица на кралиците

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бори се сама със себе си.

Не е от днес така. 2000 година в номинациите за Песен на годината, тя беше с 3 песни. Само 3 песни в номинациите. И трите нейни. Истинско властване.

Иначе до 2 дни И това ще преживея чуква 9 милион и май до края на годината ще ги чукне 10 както прогнозирах ако не падне под 70 ка седмично. Кралица на кралиците

Самият факт, че през 2018 можем спокойно да си говорим за нея по този начин, като през 2000, показва за какъв изпълнител говорим. Радвам се, че времето си отсейва всичко и че именно тя е най-бляскавото име от 90-те към днешна дата, а дори не й се налага да пуска песни. Силно ми се иска обаче в бъдеще да се доказва още като кралицата, каквато е. Много се опасявам, че може да реши да се завърне с някакъв комерс с цел да атакува дискотеките, а точно сега от нея се очаква съвсем различно ниво, когато се вижда, че само с песни за дискотеки жанра не върви. Не че пусна малко балади откакто е в Пайнер, де, но в случая говоря за по-бързи и същевременно новаторски песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Десислава и става редовна практика да вилнее в клубовете с подобни парчета и цялата чалготека да откача в еуфория. А си мислех, че подобни парчета нямат място на такива места

 

 

Честити 9 милиона:

 

А тук ударихме 5 милиона:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честити 9 милиона:

Тази жена е ненадмината. Когато тази песен и Аз бях тук чукнат 10 милиона тя ще има 5 такива клипа с нейно участие. Докато на другите баладите и 5 милиона не могат да направят. Никой няма да може да я достигне в близките години откъм бройка.

Но в този форум често се подминава това, което тя прави за жанра. За радост Рамания от доста време е просто хейтърски форум и рядко се отразява действителността тук, която масата българи вижда. Ние поне си имаме сектантско свърталище, в което да можем да си говорим истините до полуда. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

В твоите очи е минала по гледания С мене да вървиш и Дай ми още. Всеки момент ще задмине Гот ми е и Дай ми Свобода.

 

Ангелите плачат пък до дни ще задмине Коя и 5,6,7,8, след което ще се нареди в топ 5 на най гледаните песни за 2017 в Планета офишъл.

 

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В твоите очи е минала по гледания С мене да вървиш и Дай ми още. Всеки момент ще задмине Гот ми е и Дай ми Свобода.

 

Ангелите плачат пък до дни ще задмине Коя и 5,6,7,8, след което ще се нареди в топ 5 на най гледаните песни за 2017 в Планета офишъл.

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

Но как е възможно? Тя не е голямо име! :girl_cry2:

 

Отново е руса.

https://www.instagram.com/p/BoCrfa6hQn1/?ut...d=1a6pgwmv4icpf

Предполагам, че това е една от визиите в клипа. Днес ли снима?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но как е възможно? Тя не е голямо име! :girl_cry2:

 

Отново е руса.

https://www.instagram.com/p/BoCrfa6hQn1/?ut...d=1a6pgwmv4icpf

Предполагам, че това е една от визиите в клипа. Днес ли снима?

Освен това В друг живот се е завърнала на 144 място в Попнейбъл. Има глад за ДесиСлава и за истински песни.

 

Но като гледам евтината перука, с която се е закичила, няма да покрие очакванията към нея...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си беше ясно, че няма да е балада или дълбока песен. :1000 (29): Но и аз се притеснявам, че може и да не предложи завръщането, което ни се иска.

Но можеше да е нещо креативно и различно, дори да не е дълбоко.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия пусна къртач, представям си какво ще стане тук ако Деса отбие номера с нещо като Отново се родих... и този път няма да има какво да кажем. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деска с тази руса перука ми заприлича в първият момент на Джена. Просто дано да е заснела клипа с тъмният цвят. Нямам търпение да ни покаже, какво е приготвила.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам доста от Десовите искаме нещо по-различно за клипа, трябва да направим подписка и да й я пратим преди да е станало късно.:1000 (29):

Тя самата нищо не поства още, може да иска да е изненада. Въпросът е каква изненада- като В друг живот или като Отново се родих? :1000 (29): И за двете не е поствала снимки от снимачния ден. Но пък за Започваме на чисто публикува. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...