Jump to content



Препоръчани коментари

"Синя птица" е песен на Тончо Русев, а да имаш негова мелодия в репертоара си, е комплимент. В топ 5 на Деса ми е!

Това се канех да напиша и аз. Не всеки от изпълнителите на демокрацията може да се похвали с песен от такава легенда като него, камо ли поп-фолк изпълнител. Получила се е прекрасно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това се канех да напиша и аз. Не всеки от изпълнителите на демокрацията може да се похвали с песен от такава легенда като него, камо ли поп-фолк изпълнител. Получила се е прекрасно.
От попфолка, са Кали и Цветелина Янева, освен Деса. А Глория има на Митко Щерев.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това й е първият клип евър. Наистина, голяма градация.

Иначе в магазините на Пайнер са заредили всичко, колкото и да е невероятно, че веднъж са си свършили работата. :1000 (29): Дори и онзи Коледен сингъл с Малките пантери го има. Само за орк. Раднево и солисти не са се сетили, може би защото не се води самостоятелен.

И все пак като за първи клип не е никак зле, че има трагични случаи. :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Ъъъъъ.... нещо съм в потрес... В канала на Деса в YT не виждам качена в албумите "Бели нощи". В албума "Завинаги" има някакъв ремикс. Оригиналната версия не е включена в нито един албум? :ninja: :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От попфолка, са Кали и Цветелина Янева, освен Деса. А Глория има на Митко Щерев.

Да, и на мен Глория ми се въртеше, че имаше от естрадните имена. За Кали и Цветелина ми е по-мътно, но знаех, че има и още поне 2-3 изпълнителя освен Деси с песен от Тончо Русев.

 

И все пак като за първи клип не е никак зле, че има трагични случаи. :1000 (29): :1000 (29):

Ъъъъъ.... нещо съм в потрес... В канала на Деса в YT не виждам качена в албумите "Бели нощи". В албума "Завинаги" има някакъв ремикс. Оригиналната версия не е включена в нито един албум? :ninja: :blink:

Колкото и да е странно, оригиналът на Бели нощи наистина не е поместен в нейн албум, само ремиксът. Не знам защо така е решила, ако я беше сложила тъкмо щеше да ги докара до 10 траковете в този мини албум. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Завинаги" са други две мои много любими песни - "Само тогава" и "Ти ще бъдеш"! :Vishenka_05:

Мога да ги слушам цял ден! :whistling:

И "Жадни за любов" също, предполагам. :3fdb8960598fa63e:

"Завинаги" е прекрасен албум, макар и твърде кратък. Всяка песен си е на мястото, идеална засилка преди "Мистерия" и "Любовта е само чувство".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И "Жадни за любов" също, предполагам. :3fdb8960598fa63e:

"Завинаги" е прекрасен албум, макар и твърде кратък. Всяка песен си е на мястото, идеална засилка преди "Мистерия" и "Любовта е само чувство".

О, този дует с Ванча е велик! Един от най-добрите в чалгата, толкова приятно звучат гласовете им заедно, толкова интересно е съчетанието. Ето, освен Тони и Глория, може и с Деса да направи дует лелката, разрешавам! Ще е нещо доста разтърсващо!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, този дует с Ванча е велик! Един от най-добрите в чалгата, толкова приятно звучат гласовете им заедно, толкова интересно е съчетанието. Ето, освен Тони и Глория, може и с Деса да направи дует лелката, разрешавам! Ще е нещо доста разтърсващо!

Деса гони по-млади и актуални, в личния живот също. :1000 (29): Всъщност, мисля си, че тя скоро няма да залага на дуети, защото според мен сама си осъзнава, че не трябва да пренасища публиката с такива, а по време на бременността именно две такива песни издаде.

И аз бих искал да чуя песен от тях иначе. Или поне да вземат да я припомнят тази стара класика на някой концерт, и преди сме си го говорили. Ама не искат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Не ги знаех тези неща, мерси за инфото. :1000 (30):

 

Оо, той преди беше станал за смях, че орева медиите за още пари от федерацията, все едно е единствен български медалист (и то при юноши) и все едно не е имало премии.

Перчеше се по интервюта как щял да става профи в чужбина, ма нищо не направи. Даже го наказаха за измама преди мача и то за над година, а после си подви опашката пак при аматьорите тук. Бе циганска история :1000 (29):. То си е негова работа дали ще прави истинска кариера, ама по-скромно да го раздава, че да не злепоставя Деси. Онова там с обидите по фенове в нейния фейсбук е супер неуместно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, този дует с Ванча е велик! Един от най-добрите в чалгата, толкова приятно звучат гласовете им заедно, толкова интересно е съчетанието. Ето, освен Тони и Глория, може и с Деса да направи дует лелката, разрешавам! Ще е нещо доста разтърсващо!

 

Дуета на Деси и Ивана наистина продължава да се слуша много, но към днешна дата двете май доста повече се разграничават стилово една от друга. Не знам какъв тип дует би им подхождал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, той преди беше станал за смях, че орева медиите за още пари от федерацията, все едно е единствен български медалист (и то при юноши) и все едно не е имало премии.
Перчеше се по интервюта как щял да става профи в чужбина, ма нищо не направи. Даже го наказаха за измама преди мача и то за над година, а после си подви опашката пак при аматьорите тук. Бе циганска история :1000 (29):. То си е негова работа дали ще прави истинска кариера, ама по-скромно да го раздава, че да не злепоставя Деси. Онова там с обидите по фенове в нейния фейсбук е супер неуместно.

:roll1:

Голям е шемет.

 

Дуета на Деси и Ивана наистина продължава да се слуша много, но към днешна дата двете май доста повече се разграничават стилово една от друга. Не знам какъв тип дует би им подхождал.

 

Това също. Доста различия в имиджа и песните придобиха след първия дует. От друга страна, напоследък пеенето на Десислава на моменти ми идва някакво такова по-дебело и тежко, може и да пасне на някоя 'народна' песен в стил Ивана. :1000 (29): Но според мен тя самата като за записите би се старала да пее по-скоро като Ангелски глас, а не като Певица на народа. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От попфолка, са Кали и Цветелина Янева, освен Деса. А Глория има на Митко Щерев.

 

За кои песни говориш?

Иначе тоя Благой е яко смях. Имам познати, които са му били приятели преди, компания, морета, а сега се бил надул :1000 (29): А Десислава щом намира нещо в него, да са живи и здрави. Аз лично смятам, че такава разлика при партньорите значи проблем и при двамата. Та той дори прилича на сина ѝ визуално. Ненормалница :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кои песни говориш?

Иначе тоя Благой е яко смях. Имам познати, които са му били приятели преди, компания, морета, а сега се бил надул :1000 (29): А Десислава щом намира нещо в него, да са живи и здрави. Аз лично смятам, че такава разлика при партньорите значи проблем и при двамата. Та той дори прилича на сина ѝ визуално. Ненормалница :1000 (29):

Както се казва, няма да сварят боба заедно. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Да не съм лош пророк, ама си е баш така. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета на Деси и Ивана наистина продължава да се слуша много, но към днешна дата двете май доста повече се разграничават стилово една от друга. Не знам какъв тип дует би им подхождал.
Винаги може да се намери някакъв баланс, при желание от тяхна страна. И преди бяха коренно различни, що се касае до стил. И все пак звучаха много приятно двете заедно. Защо Ивана да не може да се включи в една песен, подобна като звучене на последния дует с Джордан, примерно. Да, те са с различен тип гласове, този на Ивана е по-скоро алтов, а на Деса звъни горе, но би могло да се получи нещо доста интересно. И двете биха спечелили от нещо подобно.

 

 

За кои песни говориш?

 

Цветелина Янева и Тончо Русев

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кои песни говориш?

Иначе тоя Благой е яко смях. Имам познати, които са му били приятели преди, компания, морета, а сега се бил надул :1000 (29): А Десислава щом намира нещо в него, да са живи и здрави. Аз лично смятам, че такава разлика при партньорите значи проблем и при двамата. Та той дори прилича на сина ѝ визуално. Ненормалница :1000 (29):

Нещо конкретно намира у него... и във всички като него. :1000 (29):

 

Но си мисля, че е възможно в личните им отношения да я е впечатлил повече, отколкото той впечатлява хората в публичното пространство. Щом именно с него се реши на второ дете, след кошмарите покрай бащата на първото...

 

Да отбележа също така, че зряла жена да се хване с младо мъжле е присъщо на най-големите жени в музиката. Мадона, Бритни, Тина Търнър, дори Алла Пугачова. Показателно. :whistling: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги може да се намери някакъв баланс, при желание от тяхна страна. И преди бяха коренно различни, що се касае до стил. И все пак звучаха много приятно двете заедно. Защо Ивана да не може да се включи в една песен, подобна като звучене на последния дует с Джордан, примерно. Да, те са с различен тип гласове, този на Ивана е по-скоро алтов, а на Деса звъни горе, но би могло да се получи нещо доста интересно. И двете биха спечелили от нещо подобно.

Представих си Ивана с партията на Джордан в Ангелите плачат. Наистина много ще й отива, това парче й пасва на стила. Значи все пак двете могат добре да се съчетаят и към днешна дата.

 

 

Много любимооооо, поздрааааав :beware_mods:

Какъв бруталистичен контраст обаче между това видео и клипът, за който е правена тази визия. :1000 (29):

 

 

Какви скандално яки проекти е имала през годините. Лидерка! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, много добри и изпипани неща, когато иамше свободата ине бачкаше само за хитове и пари, но и в Пайнер пусна няколко различни неща, които са на ниво.

 

Я вижте това :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, много добри и изпипани неща, когато иамше свободата ине бачкаше само за хитове и пари, но и в Пайнер пусна няколко различни неща, които са на ниво.

 

Я вижте това :1000 (29):

 

На нея дори и някои от тия проекти, които са й пуснати за пари, пак са на брутално високо ниво и със сигурност по-високо от това на 99.99% от старата генерация (ясно е кой един единствен изпълнител й е конкуренция в това отношение :D). "И на всички като тебе" е много свежарска песен и една от малкото от чалгорап вълната, които ще се позапомнят повечко. А клипа я изстрелва на светлинни години над повечето други.

"Нека да е тайно", макар и комерс, също е доста свежо предложение, и като песен, и като клип.

 

Иначе много се радвам да видя колко яки и трудни за издирване ретро изпълнения се качват в този канал. Каква фигура вади нашата тук, а още дори не е започнала да бяга от ретро чалга имиджа и да става като западняшка тийн сензация. :1000 (29): Плейбека не ми харесва, но това все пак беше началото на ерата, в която всички най-безсрамно си излизаха така, тъй че не е голяма изненада. :1000 (29):

 

И в друг интересен канал продължават да качват яки работи. Да видим колко песни ще познаете. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледаемост за изминалата седмица:

59.Ангелите плачат - най-гледаната Пайнерска песен от 2017

80.В твоите очи - най-гледаната Пайнерска песен от 2015, втора най-гледана в поп-фолка след Хабиби

96.И това ще преживея - Най-гледаната поп-фолк песен от 2016

 

Не е истина как песните й и до ден днешен се задържат толкова добре във времето. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой скоро бил ли е на участията ѝ? Аз се разминах с това в Пловдив, но познати казаха, че е пяла почти 2 часа, с много народно и Слави и Криско и е било супер яко. Била дебелка, но се забавлявала :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях само на онези две в началото на месеца, за които съм споменавал, но мернах кадри от Пловдив и останах доволен. Супер е.

 

Добавила е поредно участие днес. От начални 10 обявени се качиха до 17. Запазва си лидерството по бройка за момента. Номер 1 в най-вървежния месец след 22 години кариера и без нови песни- това е ДесиСлава. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях само на онези две в началото на месеца, за които съм споменавал, но мернах кадри от Пловдив и останах доволен. Супер е.

 

Добавила е поредно участие днес. От начални 10 обявени се качиха до 17. Запазва си лидерството по бройка за момента. Номер 1 в най-вървежния месец след 22 години кариера и без нови песни- това е ДесиСлава. :bi:

И ако Преслава е бременна, а Галена с умисъл е намалила участията си, то си постижение да е с повече участия от Емануела, Емилия, Джена и Теди Александрова, които са издали по 3 нови песни от началото на годината.

 

Освен това си затвърждава позицията на изпълнител с най дълъг живот на сериозните му песни и балади. И трите песни в попнейбъл са преди песни като Дай ми любов, Гледай ме на снимка и други хитове от последните 3 месеца.

 

Мисля си, че Деси е достигнала ниво, на което може да кара и без нови песни. Участията и са достатъчно пълни, без да имаме претенциите да са фраш, хитовете са вечни и гледам непрекъснато лайфове във фен страницата Десислава - Ангелския глас на България, в които и се пеят песните с гърло. Но си мисля, че симпатизантите на Деси не са от клубния таргет и е време Деси да измисли нещо и за тях. Сега е момента за концерт

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно акапелно изпълнение на фолклорни хитове в дискотека. Цялата дискотека пее с нея. Голяма!!!

 

 

https://www.facebook.com/DesiSlavaTheAngelV...39244552977936/

 

 

 

А коментирахме ли бъдещата и изява на Банско Балкан Фест?

 

https://dariknews.bg/regioni/blagoevgrad/de...st-2018-2116058

 

След вихреното лято, изпълнено с прекрасни фестивали като Летни театрални вечери „На публиката с любов”, One Love Tour, Банско Джаз Фест, Банско Опера Фест, Coca Cola Happy Energy Tour, Банско очаква хиляди гости за поредната порция забавление.

 

В началото на месец септември, когато с носталгия изпращаме бохемските летни дни, Банско Балкан Фест 2018 идва, за да удължи още малко усещането за безгрижие. Тази година с цели три дни с най-големите звезди на българската, гръцката и сръбската сцена.

 

Банско се превръща в столица на джаза

 

На 6 септември в курортния град ще пее поп-фолк дивата Деси Слава. Малко след като стана майка за втори път, певицата, на която поп фолк сцената й е тясна, ще зарадва своите фенове в курортния град с неподражаемото си присъствие.

 

На следващия ден идолът на поколения любители на сръбската музика Харис Джинович ще завладее Банско. Човекът, който има повече от 40 години опит на сцената, певецът, изпълнил стотици хитове на сръбската музика, обещава двучасов празник за душата.

 

Банско - на прага на лятото с още по-силна фестивална програма

 

На 8 септември на сцената ще се качи гръцката звезда Мелина Асланиду. Една от най-търсените изпълнителки в южната ни съседка идва за първи път в България специално за Банско Балкан Фест.

 

 

Водещ отново е невероятния Борис Солтарийски, който обещава бонус за верните фенове на балканските ритми. Вокалът на „Шоуто на Слави” ще изпълни любими на всички българи хитове на Слави Трифонов и Куку бенд.

 

Шоуто е гарантирано, мястото е известно, а началото е в 19:00 часа.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...