Jump to content



Препоръчани коментари

Не съм доволен, освен това мислех да я нахраня, че се обяснва като ученичка в социалните мрежи каква щяла да бъде песента... Като си решила да си пускаш комерса какво си седнала да дрънкаш, че нямало да е балада. Тези хора не разбраха, че не искаме толкова балади, колкото нещо, което да остане. Иначе се надявам да стане хит, изпяването както винаги е на много високо ниво. Само това "Много съм добра" дето го срича ме дразни, пък точно то дава името на песента. И определено този кадър трябва да бъде сменен, сакън да не я дават отблизо. Сладка си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса се изложи! Мислех, че припевът е някакъв бридж и ще избухне, а то.. умряла работа. Поне да беше ритмично и лигаво като “Започваме на чисто”. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кадъра все едно е безврата, ама песента е яка.

ахахахах, прилича на Азис като Бионсе в две капки вода :Д дали ще се сетят да го сменят

Link to comment
Сподели в други сайтове

ахахахах, прилича на Азис като Бионсе в две капки вода :Д дали ще се сетят да го сменят

Стига, че ако го прочете ще се гръмне, способна е да накара да свалят клипа... Хубава е, не разбирам всички тези комплекси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса се изложи! Мислех, че припевът е някакъв бридж и ще избухне, а то.. умряла работа. Поне да беше ритмично и лигаво като “Започваме на чисто”. :1000 (29):

 

Мен пък точно''Започваме на чисто''така и не ми хареса.Новата песен не ми надмина точно очакванията,но пък не е чак толкова зле. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига, че ако го прочете ще се гръмне, способна е да накара да свалят клипа... Хубава е, не разбирам всички тези комплекси.

 

Не е грозна, харесва ми как се врътка с рокличката и не е прекалено обработена. Просто въпросния кадър е недобър :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая песен. :1000 (29):

Честно казано, въпреки, че очаквах повече, съм доволен, че се завръща с нещо по-чалгаджийско, а не чалгорап. Тези дни тъкмо си мислех дали няма да пусне нещо, биещо на кючек, не съм бил далеч от истината. :1000 (29):

Надявам се обаче това да е само засилката за нещо по-добро. Искам скоро да ни припомни коя е, защото с този проект определено не го прави

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък точно''Започваме на чисто''така и не ми хареса.Новата песен не ми надмина точно очакванията,но пък не е чак толкова зле. :)

Аз съм единственият фен на тази песен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за''Гледай да не бъркаш''? :Vishenka_05: Това парче ми е адски любимо на мен.

Харесва ми, макар че като я чух за пръв път, бях разочарован заради рапирането, но си е яка тупалка. Най много обаче ми харесва как в клипа скалите зад Деска се движат. :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05: Като говорим за лиготии, да споменем и “Смени паролата си”. :Vishenka_05: Частта “Познавам те, не спиш добре...” е много яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре! :1000 (29): Мисля, че ако клипът беше в индийски стил, целият проект щеше да се хареса повече. :3fdb8960598fa63e:

Ако имаше повече от 1 кадър как мъжа е надупен щеше да се хареса още повече. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като песен Започваме на чисто и мен ме кефи, клипът е проблемния. :D

Поне вече можем да си отдъхнем, че новият проект е на по-добро ниво. :1000 (29):

Оо, не, не е на по-добро ниво. Все пак не изключвам варианта да ме зариби заради изпяването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, не, не е на по-добро ниво. Все пак не изключвам варианта да ме зариби заради изпяването.

Със сигурност няма вулгаризми като онези своднически сцени, в които Деса е Мадам на двете ненаситни момичета. :1000 (29): Еротичните сцени в новия са някак по-изпипани, като в 50 нюанса сиво.

Дано обаче наистина сменят предната снимка. Онази в близък план, която беше пуснала преди излизането беше къде-къде

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност няма вулгаризми като онези своднически сцени, в които Деса е Мадам на двете ненаситни момичета. :1000 (29): Еротичните сцени в новия са някак по-изпипани, като в 50 нюанса сиво.

Дано обаче наистина сменят предната снимка. Онази в близък план, която беше пуснала преди излизането беше къде-къде

Аз някак си се сещам за “Аматьорка” като слушам песента. :1000 (29): Нямат нищо общо и вероятно това е леко обидно за песента на Деса, но мисля че и като популярност ще е на същото ниво. Общото може би ми е липсата на ритъм. :1000 (29):

 

Иначе аз нямам проблем с обложката. Какво и е? :1000 (29):

 

Някъде между 3:08-3:10

Аххахах, да. :1000 (29): Но ако бяха наблегнали на тези кадри, сигурно от СЕМ щяха да се задействат. Деска да стане за резил. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...