Jump to content



Препоръчани коментари

Аз от доста време не й гледам нищо. :1000 (29): Слушам каквото има на телефона.

Факт. Нещо, което Рамания удобно не коментира, но когато стане въпрос за ново краткотрайно парче на други имена винаги е важно да се повтаря и преповтаря какъв мега хит е в първите няколко седмици от съществуването си. А когато я наричаме кралица на базата на сумати фактори, сред които и тези, сме фанатизирани фенчета. :Vishenka_05:

 

Aз очтетох от миналата седмица, а тя вече и новата излязла... Има спад, но все пак излязоха доста нови песни...

 

 

 

Попнейбъл 12/10/2018 - 18/10/2018

65.В твоите очи

71.Ангелите плачат

130.И това ще преживея

166.В друг живот

188.Нека да е тайно

250.Дали ще те оставя

298.От утре ще е друго

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен зарибихте с тези разговори. :1000 (29): Поздрав!

 

 

Aз очтетох от миналата седмица, а тя вече и новата излязла... Има спад, но все пак излязоха доста нови песни...

Попнейбъл 12/10/2018 - 18/10/2018

65.В твоите очи

71.Ангелите плачат

130.И това ще преживея

166.В друг живот

188.Нека да е тайно

250.Дали ще те оставя

298.От утре ще е друго

Изумително е как продължава да се задържа с толкова много песни. А за В твоите очи години по-късно се опровергават твърденията, че била успешна само заради Галена. Но при ДС е така- невинаги позициите, които защитаваме, ни се признават веднага. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно парче! :Vishenka_05:

 

Уникална песен! Испанската версия съм я въртял до втръсване :1000 (29): Това си е чист поп-латино. Оникална :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко яка беше в периода си на лидерка. И какви истерии предизвикваше... Хубави времена!

 

Това вярно ли е :1000 (29):

 

Десислава

Щом Майки е пуснал снимка в Инста значи е вярно, макар и заглавието да е подвеждащо. Той със сигурност не би пял чалга, а рап, така или иначе сега е удобно време за дебют на точно такива имена. Но се изисква концепция и за задържането им по-дълго време, Деса да отпусне кесията. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има я и на испански, за който е забравил :1000 (29): :helpsmilie:

Аз бях забравил. :1000 (29):

Такова е положението щом Деса не пуска песни, с които изкуствено да залъгва психясалите си фенчета, че е звезда. :cv:

 

BTW влязох да отбележа, че "И на всички като тебе" чукна 14 милиона. А точно като за годишнината от "Ангелите плачат" тя ще измести "В друг живот" като най-гледана балада. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи мои, с вълнение ви съобщавам, че до няколко дни новият ми проект ще види бял свят най-накрая..😂Повече от година не съм пускала самостоятелна песен и се надявам да ви хареса 😊.. Не очаквайте балада.. по- скоро нещо по-комерсиално ..❤️ #new #song #soon #desislava

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи мои, с вълнение ви съобщавам, че до няколко дни новият ми проект ще види бял свят най-накрая..Повече от година не съм пускала самостоятелна песен и се надявам да ви хареса .. Не очаквайте балада.. по- скоро нещо по-комерсиално ..❤️ #new #song #soon #desislava

 

image.png

Даже ни предупреждава, че няма да е балада, защото знае, че хората я възприемат като кралица на баладите. :1000 (29): Топ!

За радост не мисля, че някой е очаквал балада, но мен лично това 'по-комерсиално' много ме притеснява. Поне визията е яка, този път косата й отива доста. Като Дженифър Лопез е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже ни предупреждава, че няма да е балада, защото знае, че хората я възприемат като кралица на баладите. :1000 (29): Топ!

За радост не мисля, че някой е очаквал балада, но мен лично това 'по-комерсиално' много ме притеснява. Поне визията е яка, този път косата й отива доста. Като Дженифър Лопез е.

Дано греша, но ми мирише на простотия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега и мен ме кефи тази визия, дано да танцува в клипа :1000 (29): как се застрахова само, че е комерс, за да не мрънкаме :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Дали ще излезе до края на седмицатааааааааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано греша, но ми мирише на простотия. :1000 (29):

 

И не само на теб. :1000 (29):

Сега и мен ме кефи тази визия, дано да танцува в клипа :1000 (29): как се застрахова само, че е комерс, за да не мрънкаме :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Дали ще излезе до края на седмицатааааааааа

Тя и за "И на всички като тебе" беше казала, че излиза до дни, а тя излезе на следващата или по-следващата седмица. :1000 (29):

Прекалено смела мечта е да танцува, това все пак е ДесиСлава. :1000 (29): Важното е нивото да е прилично, което пак не е сигурно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, забравил съм го това с И на всички като тебе, но си спомням, че преди да излезе клипа излезе аудиото. :D Но дори и да е някоя бозичка ще се кефим :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, забравил съм го това с И на всички като тебе, но си спомням, че преди да излезе клипа излезе аудиото. :D Но дори и да е някоя бозичка ще се кефим :D

Аудиото излезе, защото на ДС пак й забавиха клипа (естествено :1000 (29): ) и Пайнер издадоха компилация с песента. Може би затова този път снима клипа още семтември, а не октомври- все по-рано отива всеки път преди концерт. :1000 (29):

Но преждевременното излизане на И на всички като тебе си беше за добро, превърна го в един от доказано най-реалните хитове с реални гледания. Във фен каналите наближаваше 2 милиона, когато ги броях тогава, а официалното видео вече е с 14 милиона. Разбивация!

Аз няма да се кефя на бозичка, искам много повече. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

До тук ЛАЙВ - 1 милион

И на всички като теб - 15 милиона (с изтрития фен клип преди официалната премиера)

В твоите очи - 24 милиона ( още една СТЪПКА напред към най гледания клип в канала на Пайнер)

 

 

Пируваме ли? :Vishenka_05:

 

Очаквахме да е комерс новата. Дано е на ниво :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...