Jump to content



Препоръчани коментари

Хубаво коментирате, но не става и с експерименти само. Деси достатъчно разнообразява всяка година и гледа да има от всичко - дует, балада, комерсиално парче. Нормално е след големия успех на "Майната ти" да се опита да тръгне по този път, още повече че предишните комерси при завръщането й бяха неуспешни. Но не може да бъде обвинявана, защото за това време има "В твоите очи" (може би един от най-големите върхове на жанра последните години), "В друг живот", "Ангелите плачат", "И това ще прежвея", като това са хитове, съвсем не е изневерила на себе си. Обаче жанрът е в дискотеките в момента, няма как само с тези песни, аз дето ги обожавам и мога да карам само на тях, разбирам, че на парти всеки предпочита нещо по-бързо и тя е длъжна да го пусне. За новото парче иначе ми се иска да е точно от типа на модерните сега, по-лирични, малко ретро и звучащи като старите златни с кулминация, такива са на Камелия, Азис, Преслава, Цветелина Янева. Само да не рапира като приятелката си, че тъкмо взехме да се спасяваме от ерата "коя ще имитира по-добре Гери-Никол и компания оцети-еднодневки"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината смятам, че се справя доста добре да комбинира парчета, които да останат и да докоснат хората, както и да пуска комерсиални песнички за по дискотеките. Някой все пак няма ли да изкочи с вътрешна информация. Кога ще пуска нещо вече :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ли повече може да предложи... ”Майната ти”, ако говорим за комерси, към моментът е връх в новия и период в Пайнер, след това от ”Бия ти заето” не стана кой знае какво. :1000 (29): Надявам се да гръмне все пак де.

 

Бия ти заето беше клонинг на Майната ти. :1000 (29): Точно това не искам от Десислава- да прави копия на предишни свои хитове с цел дискотечен успех. Каквото и да си говорим, песента на Преслава дори и да е зарибявка, е точно това- копие на предишни нейни. Тя има поне 10 такива. :1000 (29):

А и Деси е певицата, на която дълги години се е гледало като на най-разчупената и експериментиращата. Дори и да не пусне някой баш експеримент, да пусне нещо, което хем да се вписва в търсеното звучене, хем да е с новаторска нотка. Както Преслава например направи през 2014 с истинският й различен по онова време хит Моето слабо място.

 

Да пуска вече нещо, че иначе стачка пред апартамента ѝ в Пловдив. Тя в София в кой квартал живее всъщност?

 

Само в София е вече. При Маринела a.k.a бившия Кемпински. Ако пусне изтъркана боза-провал сме директно там на протест 'Певицата Деси Слава- искаме си я отново такава'. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото от по евтините режисьори Георги Марков е най добрия вариант. Не случайно е оператор на видеоклиповете режисирани от Нанков и Манов последните години.Иначе не вярвам да рапира отново. И това за щастие отмина. Бях много доволен като го направи в И на всички като теб и поведе вълната в чалгата, но с втория си опит ми дойде в повече, въпреки че и той е слушаем.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото от по евтините режисьори Георги Марков е най добрия вариант. Не случайно е оператор на видеоклиповете режисирани от Нанков и Манов последните години.Иначе не вярвам да рапира отново. И това за щастие отмина. Бях много доволен като го направи в И на всички като теб и поведе вълната в чалгата, но с втория си опит ми дойде в повече, въпреки че и той е слушаем.

Въпросът е, че не ми се искаше какъвто и да е тип евтин режисьор. :1000 (29): Клипът за завръщането след такава пауза трябва да е нещо от ранга на И на всички като тебе, защото тя може. А всички знаем, че Марков няма да й направи такъв, особено както е тръгнало да прави всеки втори клип напоследък т.е да се занимава с още няколко имена. В Нанков и Стенли е истината, а и Манов (Галка да вземе да й го даде еднократно, цял общ мъж споделят, а режисьор не искат :1000 (29): ). Отдавна ми се иска и нещо от Башмоушън, той ще я покаже в съвсем различна светлина ако й направи нещо в стил попаджиите.

 

Поне вече имаме някакво сигурно инфо, че е снимала:

 

desi.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз имах добро предчувствие доскоро, даже си представях как ще ги разбие. После може би слязох на земята и си припомних, че това е певицата, която след Не го прави и В твоите очи пусна Започваме на чисто, от същия режисьор. :1000 (29):

Но не бих имал против силно предложение, разбира се. Още има надежда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес послушах малко ретро песни на наща.

Поздрав, перфектна песен

 

Периодът на едноличното й лидерство!

 

 

Да вземе вече да изпее някоя от тези на концерт. Може би Думи две, защото е по-динамичен поп-фолк, като за концерт на Пайнер. :1000 (29):

 

2n05112.jpg

Нова фотосесия :Vishenka_05:

 

Струва ми се, че откакто се е завърнала поддържа нов имидж. Хем се опитва да запази старото лигаво Деси, хем има някак по-зряло излъчване.

Някога чакали ли сме чак толкова дълго друга нейна песен (с изключение на милионите неиздадени :1000 (29): ). Сещам се за My Pleasure, My Pain. И първите песни след напускането на Пайнер също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я слушах Думи две днес. Трябва да изпее някоя от тях тази година в Арена Армеец.

Иначе снимката е покъртителна, ръката ѝ е вълнообразна :1000 (29): Преди правихме петиция Певицата ДесиСлава - приемете я като такава, а тя самата не се приема каквато си е. Сладурка :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това от снимката мисля, че не е перука, само онази тъмната с бретона е.

 

Дайте докато тъпеем и чакаме песента да обсъдим какво ли разбира Деси Слава под 'скоро'- няколко дена, седмици, месеци... повече? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тя го е снимала и чака да ѝ го монтират :D Което, ако ще се разтяга като в ГЛедай да не бъркаш може да отнеме време. И все пак е добре да излезе до седмица, че да има време да стане известна песента до концерта през декември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

DesiSlava беше част от специалните гости на юбилейния бенефис на Янка Рупкина по случай 60 години на сцена, който беше на 10.10.2018г. в град Павликени.

 

Пожелаваме и много здраве и още дълги години да бъде пример за това, че трябва да съхраним нашата БЪЛГАРСКА музика в душата си!

 

14wzhub.jpg

 

qzgak6.jpg

 

 

 

Остана ли легенда от фолклора, която да не е показала симпатия и уважение към ДесиСлава? Май не. Иначе добре, че били Пайнер, за да вменят на хората, че ДесиСлава била страшен глас. Сигурно Пайнер го е вменил и на Надка Караджова, Янка Рупкина, Бинка Добрева и Вълкана Стоянова :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си е ясно какво място има нашата в съвремието на фолклора. Като започне да пуска редовно такива песни няма да има равна сред звездите на новото време... не че сега има. Всички знаем каква е целта на твърденията на Фокси, който също много добре знае това.

 

Иначе с Янка Рупкина са пяли заедно и преди, уважават си се.

 

 

Жалко само, че тази носия от снимката с Драго Драганов явно не е била заради фолклорна песен/албум, а за този концерт... поредната разбита илюзия на Десови. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попнейбъл 05/10/2018 - 11/10/2018

 

60.Desislava & Djordan

Angelite Plachat

51 weeks on

124 171 views

 

67.Galena & Desislava

V Tvoite Ochi

169 weeks on

114 058 views

 

109.Desislava

I Tova Shte Prezhiveya

94 weeks on

67 985 views

 

154.Desislava

V Drug Zhivot

90 weeks on

46 127 views

 

200.Desislava & Galin

Neka Da E Tayno

133 weeks on

31 900 views

 

 

 

Коя друга властва по 2-3 години с проектите си? Песните на колежките и след 4-6 месеца макс хвърчат :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне понатрупахме още гледания за старите ѝ песнички докато чакаме нещо ново :1000 (29):

Аз от доста време не й гледам нищо. :1000 (29): Слушам каквото има на телефона.

 

Коя друга властва по 2-3 години с проектите си? Песните на колежките и след 4-6 месеца макс хвърчат :girl_witch:

Факт. Нещо, което Рамания удобно не коментира, но когато стане въпрос за ново краткотрайно парче на други имена винаги е важно да се повтаря и преповтаря какъв мега хит е в първите няколко седмици от съществуването си. А когато я наричаме кралица на базата на сумати фактори, сред които и тези, сме фанатизирани фенчета. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...