Jump to content



Препоръчани коментари

Благодарение на Десислава изкупиха всички вентилаторчета в Джъмбо. Тираж от 100 000 вентилатора бяха продадени още първия месец след излизането на хит на 2015 - Започваме на чисто. Коя е продала най много в този жанр, а :phpgrin2:

 

Ебаваш се, но знае ли човек!? :3fdb8960598fa63e: Десани е новатор - вместо албуми, продава вентиалторчета. :a040:

Ох,и аз искам такова вентилаторче. :girl_cry2:

Май всяко лято пускат, потърпи догодина. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Много е освежаващо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Добре че беше този клип да си купя тези цикалки с вентилаторчето от Джъмбо. :3fdb8960598fa63e: Помня че и Галоша долен имаше една табелка в клипа на "Стара каравана", която също видях в Джъмбо. Явно двете дружно са ходили да си пазаруват от там за летните предложения. :roll1: :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

 

Човек и да не се майтапи за това, то е напълно възможно. Клиповете им излязоха по едно и също време, преди това явно са минали през Джъмбо да напазаруват на аванта. :roll1:

Благодарение на Десислава изкупиха всички вентилаторчета в Джъмбо. Тираж от 100 000 вентилатора бяха продадени още първия месец след излизането на хит на 2015 - Започваме на чисто. Коя е продала най много в този жанр, а :phpgrin2:

И не само това. Тиражът от 100 000 за басейна на главният кадър не стигна и затова се наложи българи да се отбият през гръцкото Джъмбо и да оберат и тамошните. По новините казаха, че това е една основна причина за срива на икономиката на Гърция. Най-големият хит в кариерата на Деса доведе една древна империя до погром! Галена е виновна!

Да не говорим, че след тази реклама на наденици всички супермаркети в София останаха без такива. Множество баби се наредиха пред парламента на протест, да се оплакват че заради Деси Слава не са могли да сготвят на внуците.

Галена е виновна, че й съживи кариерата!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега разбрах какво ѝ липсва на Започваме на чисто, че да стане поне малко по-популярно парче. Какво е според вас. Видеото е весело :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава в Лондон

 

Участие в Лондон, фестивал в Банско. Добре започва месецът за Десислава. Някой ще има ли познати, или ще ходи ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава в Лондон

 

Участие в Лондон, фестивал в Банско. Добре започва месецът за Десислава. Някой ще има ли познати, или ще ходи ли ?

Жалко, че участието не е по-късно през месеца, щях да отида като съм там. Представям си я колко странно и неадекватно ще ме зяпа, както много често като ме види. :1000 (29):

 

Майки гаджосал Емрах с Дениз на Лияна. Малък сватовник :girl_witch:

Те и тримата са на редовна смяна в Парадайс, и Ивон с тях. Чак е чудно как някои не са се сгаджосали по-рано, същински тийн сериал като от Vbox е. :1000 (29): Само Симона липсва, но тя е дъщеря на Кралицата и не трябва да я виждат с такава компания... а и с Майки може да са брат и сестра, нали и Деса, и Глора са били любовници на Пайнера. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че участието не е по-късно през месеца, щях да отида като съм там. Представям си я колко странно и неадекватно ще ме зяпа, както много често като ме види. :1000 (29):

Те и тримата са на редовна смяна в Парадайс, и Ивон с тях. Чак е чудно как някои не са се сгаджосали по-рано, същински тийн сериал като от Vbox е. :1000 (29): Само Симона липсва, но тя е дъщеря на Кралицата и не трябва да я виждат с такава компания... а и с Майки може да са брат и сестра, нали и Деса, и Глора са били любовници на Пайнера. :roll1:

Дениз и Ивон всеки ден пушат наргилета там :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дениз и Ивон всеки ден пушат наргилета там :mf_surrender:

Нищо изненадващо. :1000 (29):

Майки към момента ми изглежда най-стабилен от децата на чалгаджиите, както бях казал някъде. Той и Симона са надеждата, трябва да направят дует. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами в крайна сметка не правят нещо кой знае колко лошо. Всички деца на тази възраст им се живее.

Само Сузанита прекалява от децата на чалгарите :1000 (29):

 

Иначе Майки с всичките тийн звезди и звездни деца се разбира. Добро дете изглежда наистина.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязах, че в списъка с участия за август и септември има две дупки от около седмица, седмица и нещо. Дали е решила да си почива или най-накрая се е наканила да снима клип? :1000 (29):

Много ще се замотае ако не е така. Не ми се иска да пусне нова песен чак като за концерта, при положение, че още от юни се е върнала на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях го и аз в инстаграма ѝ. Мил жест, но този ми е много смешен каквото и да направи. А Десислава да си хване някой да ѝ менажира инстаграма. Да взима пример от Галена, нали са дружки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашата въобще не снима клип в кратките паузи от участия, а си ходи по почивки. :1000 (29):

https://www.instagram.com/p/BnjW1EHCPjN/?ut...id=1q61sym6qh7f

Да снима вече, няма какво да чака да влезе в перфектна форма, не е и задължително. Радвам се, че този път поне е качила необработена снимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BnuWKJcnIaA/?ut...id=9nvt3jf03egg

Не е зле с тази коса. Но в профила й има още снимки от участие и ми прави впечатление, че не си съоброзява облеклото с фигурата си. Облича дрехи, които я правят още по-пълничка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BnuWKJcnIaA/?ut...id=9nvt3jf03egg

Не е зле с тази коса. Но в профила й има още снимки от участие и ми прави впечатление, че не си съоброзява облеклото с фигурата си. Облича дрехи, които я правят още по-пълничка.

 

По скоро пести от парцалки, и износва стария гардероб ... Все пак колко гърла има да храни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По скоро пести от парцалки, и износва стария гардероб ... Все пак колко гърла има да храни.

Е тя беше и в почивка, сега трябва да изкара парички.

Някой знае ли на каква песен ще снима клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден я видях на живо в Южен парк. Нищо общо със снимките, наистина. Майка вика първо, че е много слаба, за да е тя, но после мина с бебето и Благой и си беше тя. В лице е подпухнала като на снимките, но в тяло е много прилична.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя вече дори на някои снимки ми се струва по-слаба от предния път, когато я видях на живо преди месец и нещо. Във Фейсбук мернах фен снимка от участие, беше свежарка. Прическата ми харесва, но не ми допада, че си е сложила нещо в устните и прилича на Мария като говори. Но не е като и преди да не е имала временни такива периоди. Поне най-накрая се е почувствала във форма да снима. :D

 

Сега остава да разберем с кого ще снима... Дано ако започва със С да е Стенли, защото иначе... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...