Jump to content



Препоръчани коментари

Деси много бързо си изгърмя патроните в Пайнер. Беше си хванала една вълна, но с бебето я изпусна. Не мисля че вече има шанс да се завърне. Да си налага старите песни и да си изкарва пари от тях, иначе ще загуби и това.

Според мен пък всеки изпълнител трябва отвреме-навреме да се отдръпва за известно време (по бременност или не), иначе рискува да се преекспонира. Евала правя и на Преслава, че след толкова години ламтене за слава и безумно пробутване на образа си най-накрая тръгна в тази насока. За западните звезди това е нещо нормално, време е и нашите да се насочат масово към такава схема. А не нон-стоп нови песни от страх да не те забравят в дискотеките.

 

Да. И двете не са пускали нищо от края на миналата година, а участия - бол.

Камелия искаше да пуска песента лятото, но разбрах че се е разколебала за есента. Наистина май по едно време ще ги пуснат. Цял живот са рамо до рамо - съдба.

Заедно дебютират, в една година са първите им албуми, живяли са заедно, в една година получават награда за златен албум. После 2000г. и двете тресат БГ с хитовете си, 2001 - отоново. 2002 - там е ясно. Отоново 2та най-успешни женски албума за годината, всички награди за тях. Единствената чалгарка в списанието на Деса е Камелия. 2005 и 2010 отново пускат албуми :D 2014 едната заминава а другата се връща в Пайнер.

Еми не вярвам в случайности.

Така както си го написал много ме изкефи. :1000 (29): Имат общо в кариерите си, да, а същевременно са доста различни. Още преди даже пътищата им да се срещнат- Десислава си е фолклорна певица и първият й албум е още преди поп-фолка, а Кама първо е била кралица на красотата...

 

Орк. Раднево и солисти- единствения албум на Деса, който нямам... Защо Пайнер не вземат да го преиздадат и него? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси много бързо си изгърмя патроните в Пайнер. Беше си хванала една вълна, но с бебето я изпусна. Не мисля че вече има шанс да се завърне. Да си налага старите песни и да си изкарва пари от тях, иначе ще загуби и това.

 

Десислава направи няколко доста стабилни хита за краткото време в Пайнер. Да не говорим, че първата ѝ песен с Джордан се върти още, а и много хора ѝ се кефят, а е с по-умерено темпо. Смятам, че най-силните ѝ проекти тепърва предстоят. И няма как да загуби златните си хитове, нея хората винаги ще си я обичат, просто е ужасно харизматична и талантлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че Деси тепърва ще избухва с някои хит през есента. Все пак се завърна май доста изневиделица на сцена. Нали беше планирала да си кара по-дълго майчинство и да се занимава изцяло с бебето. Така че е нормално да отнеме време да се организира за нова песен.

Не знам дали със Зарко е била по-добре, но Благой я излага като си позволява да обижда така махленски нейни фенове в нейния фейсбук.

 

screen3.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина излагация... Не съм очаквал, че може да има такъв език, и то към непознати. :1000 (29):

Но и Зарко съвсем не беше добра партия. До едно време го мислех за свестен и че я обича, но след това като влезе във Випа го видяхме как си се подхилкваше докато тя се наливаше и ревеше за него. Сякаш искаше да й каже "Жено, стегни се ма, не виждаш ли, че съм тук заради парите и рекламата, а не заради теб". :1000 (29):

С Благой поне изглежда, че в повечето време се разбират добре в личен план, и по отношение на грижите за детето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Тоя Зарко иначе ми се стори голям смешник. Изобщо не му пукаше за Деса. :gun_bandana:

Сега осъзнавам колко клипчета от този Вип не съм гледал. :1000 (29):

На Зарко през цялото време, включително и в това клипче, физиономията му беше все една и съща- някаква такава леко подсмихната, на човек който се чуди къде е влязъл и няма търпение да излезе и да си прибере парите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега осъзнавам колко клипчета от този Вип не съм гледал. :1000 (29):

На Зарко през цялото време, включително и в това клипче, физиономията му беше все една и съща- някаква такава леко подсмихната, на човек който се чуди къде е влязъл и няма търпение да излезе и да си прибере парите. :1000 (29):

На мен този сезон ми дойде в повече, защото тогава Брадърът почна от август и с последната част не съм много запознат. Гледал съм само някакви отделни клипове като този, в който Деса и Зарко се завряха в кенефа. Тогава бяха направили фурор май. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен този сезон ми дойде в повече, защото тогава Брадърът почна от август и с последната част не съм много запознат. Гледал съм само някакви отделни клипове като този, в който Деса и Зарко се завряха в кенефа. Тогава бяха направили фурор май. :1000 (29):

:roll1:

Тя искаше да се целуват, май. Но той нещо се дърпаше. Още тогава трябваше да спре да се занимава с него, личеше си колко не му дреме за нея.

 

Аз този сезон го гледах само заради Деси Слава, от Нова вече наистина бяха прекалили с тези Брадъри. Поне Десовите си получихме заслужения реванш и нашата победи. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Тя искаше да се целуват, май. Но той нещо се дърпаше. Още тогава трябваше да спре да се занимава с него, личеше си колко не му дреме за нея.

 

Аз този сезон го гледах само заради Деси Слава, от Нова вече наистина бяха прекалили с тези Брадъри. Поне Десовите си получихме заслужения реванш и нашата победи. :1000 (6):

А Ваня Червенкова защо намрази Деса, нещо май беше споменала в "На кафе". :whistling:

 

Доколкото чух от колегите, тези 4 месеца тогава са били най-рейтинговите Брадъри, ама нормално. Първо Пепе, после Деса... Биг Брадър с уж "обикновените" хора (те половината се снимали по чалга клипове :1000 (29): ) също много се гледаше. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина излагация... Не съм очаквал, че може да има такъв език, и то към непознати. :1000 (29):

Но и Зарко съвсем не беше добра партия. До едно време го мислех за свестен и че я обича, но след това като влезе във Випа го видяхме как си се подхилкваше докато тя се наливаше и ревеше за него. Сякаш искаше да й каже "Жено, стегни се ма, не виждаш ли, че съм тук заради парите и рекламата, а не заради теб". :1000 (29):

С Благой поне изглежда, че в повечето време се разбират добре в личен план, и по отношение на грижите за детето.

 

O, то имаше и още няколко негови реплики в същия тон... много грозна работа и то защото му бяха обърнали внимание, че вместо да се хване да изкрава пари за семейството, Деси си прекъсва майчиството за да работи, докато той само си тагва марковите дрешки, дето му купува :whistling: 1000%20(29).gif Мисли се за по-голяма звезда от нея. Зарко поне беше скромен и мъжко момче, а не кифльо 1000%20(29).gif .

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Ваня Червенкова защо намрази Деса, нещо май беше споменала в "На кафе". :whistling:

 

Доколкото чух от колегите, тези 4 месеца тогава са били най-рейтинговите Брадъри, ама нормално. Първо Пепе, после Деса... Биг Брадър с уж "обикновените" хора (те половината се снимали по чалга клипове :1000 (29): ) също много се гледаше. :3fdb8960598fa63e:

Червенкова мисля, че не беше споменала конкретно Десислава, но из медиите се говореше, че нея имала в предвид. Но може и да е говорила нещо в На кафе, не помня вече. Доколкото разбрах, не е очаквала тя да спечели и щом е спечелила е осъзнала, че Деса си е уредила победата, която не била заслужавала, защото по цял ден била спяла. :1000 (29): Подобно изказване би било направо комично, от устата на който и да е от съквартирантите вътре. Точно пък в този сезон Десислава беше най-голямата звезда и всъщност беше единствената, която може да бъде наречена 'звезда'. Трябва да имаш доста висока оценка за себе си или да се надяваш, че ще ти уредят победа в стил Христина, за да си повярваш, че може да получиш по-голяма подкрепа от една толкова дългогодишна и обичана певица.

Иначе не мисля, че това е бил най-гледаният период на Брадъра. Най-голяма гледаемост според мен имаше най-първият сезон от 2004, защото беше феномен за българския ефир, а в последствие и втория и третия и първите два Випа, заради интереса към самия формат и заради ТОП имената като Константин, Райна, Азис, Десислава и т.н. които първи се осмелиха да влязат и първи наложиха тази мода големи чалга звезди да се излагат на показ така. Формата, лично по мое мнение, се сгромоляса покрай победата на Христина. След като няколко години се говореше, че победителят е нагласен, да има втори победител от Здравко фемили, и то в опозиция на голяма звезда със сумати фенове, вече напълно убеди хората в това. Спомням си, че тогава дори спряха предаването за 2-3 години, което показва, че и те самите са осъзнали, че трябва да си вземат почивка. После го върнаха с благотворителен сезон и пак започнаха да прилапват публика, но съвсем не мисля, че интереса оттам нататък може да се мери с онзи по първите сезони.

 

O, то имаше и още няколко негови реплики в същия тон... много грозна работа и то защото му бяха обърнали внимание, че вместо да се хване да изкрава пари за семейството, Деси си прекъсва майчиството за да работи, докато той само си тагва марковите дрешки, дето му купува :whistling: 1000%20(29).gif Мисли се за по-голяма звезда от нея. Зарко поне беше скромен и мъжко момче, а не кифльо 1000%20(29).gif .

:roll1: :roll1: :roll1:

Че той не ходи ли на мачове или имаше някакъв скандал с него? Не съм запознат с кариерата му. Но му викаха Малката кобра, което звучеше обещаващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Червенкова е една климактерична лелка, която си позволи да постави под въпрос победата на Деса, при гостуването си в "На кафе", след формата. Явно милата е хранила надежди тя да се окичи с титлата "любима звезда на България", което, само по себе си, показва колко няма връзка с реалността тази жена!
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Че той не ходи ли на мачове или имаше някакъв скандал с него? Не съм запознат с кариерата му. Но му викаха Малката кобра, което звучеше обещаващо.

Преди казваха, че е от младите надежди, ама продължава да е аматьор и там пари не се плащат след мачовете, нито пък заплати. Преди се беше пробвал при профитата, ама някакви шашми бяха правили и отнесе наказание май без дори да успее да се бие. Чекни му името в нета ще видиш, че след юношеските олимпийски медали от преди 4 години, когато наистина се чу името му, единственото му постижение е да срещне Деси roll1.gif. Дори и при аматьорите няма постижения от тогава. В момента истинският млад боксов шампион, който мачка навсякъде и печели всичко наред е Даниел Асенов-Тайсъна - едно доста скромно и възпитано момче, ромче. Та малката кобране е като голямата, не е като Пулев, дето печели пари при профитата. Поне до колкото аз знам, но признавам, че не следя особено бокса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Червенкова е една климактерична лелка, която си позволи да постави под въпрос победата на Деса, при гостуването си в "На кафе", след формата. Явно милата е хранила надежди тя да се окичи с титлата "любима звезда на България", което, само по себе си, показва колко няма връзка с реалността тази жена!

 

Кой знае колко пари е изсипала за смс Червенкова, та трудно преглътна това, че зрителите просто си гласуваха за Деси :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Червенкова е една климактерична лелка, която си позволи да постави под въпрос победата на Деса, при гостуването си в "На кафе", след формата. Явно милата е хранила надежди тя да се окичи с титлата "любима звезда на България", което, само по себе си, показва колко няма връзка с реалността тази жена!

 

Винаги съм мислела,че я харесваш и дори по характер си те представях като нея. :1000 (29):

Аз харесвам Ваня,но Деска си заслужаваше победата и тя не беше права в този случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой знае колко пари е изсипала за смс Червенкова, та трудно преглътна това, че зрителите просто си гласуваха за Деси :3fdb8960598fa63e:
Тя даже се разрева в "На кафе", че не е спечелила. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Винаги съм мислела,че я харесваш и дори по характер си те представях като нея. :1000 (29):

Аз харесвам Ваня,но Деска си заслужаваше победата и тя не беше права в този случай.

Да харесвам Ваня Червенкова?!

Винаги е била една от най-омразните ми персони в цялото публично пространство. Много нагло парче!

Ако в този Брадър, Деса отново не беше спечелила, щеше да е вече смешно! Тя беше единствената, която беше близко до понятието "звезда на България".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди казваха, че е от младите надежди, ама продължава да е аматьор и там пари не се плащат след мачовете, нито пък заплати. Преди се беше пробвал при профитата, ама някакви шашми бяха правили и отнесе наказание май без дори да успее да се бие. Чекни му името в нета ще видиш, че след юношеските олимпийски медали от преди 4 години, когато наистина се чу името му, единственото му постижение е да срещне Деси roll1.gif. Дори и при аматьорите няма постижения от тогава. В момента истинският млад боксов шампион, който мачка навсякъде и печели всичко наред е Даниел Асенов-Тайсъна - едно доста скромно и възпитано момче, ромче. Та малката кобране е като голямата, не е като Пулев, дето печели пари при профитата. Поне до колкото аз знам, но признавам, че не следя особено бокса.

:roll1:

Не ги знаех тези неща, мерси за инфото. :1000 (30):

 

Уникална дива чалгия! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

При това любима на най-големия й анти-фен Фокс. :1000 (29):

Голяма разбивация беше тази 2000. И не само при Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Не ги знаех тези неща, мерси за инфото. :1000 (30):

При това любима на най-големия й анти-фен Фокс. :1000 (29):

Голяма разбивация беше тази 2000. И не само при Десислава.

Ами тя си е супер яката. :1000 (29): :1000 (29): Тачим си ги тези ритми в северозапада. :3fdb8960598fa63e: Ох, като видя тези букви зад Деса и се сещам как Рени разправя, че Митко е искал нейните букви от концерта за концерта на Пайнер. :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя си е супер яката. :1000 (29): :1000 (29): Тачим си ги тези ритми в северозапада. :3fdb8960598fa63e: Ох, като видя тези букви зад Деса и се сещам как Рени разправя, че Митко е искал нейните букви от концерта за концерта на Пайнер. :roll1: :roll1:

:roll1:

Изгодно му е било на шефа. Няма само изпълнителите му да си имат букви. :roll1:

 

Аз днес също се сетих за най-старите песни на Деси. Ето тук например е страшно сладка и естествена. А проектът говори за времето, от което е тръгнала, съответно можем да видим и колко се е развила. Не е за вярване каква дълга и пълноценна кариера има, още преди дори да е навършила 40. Кралица!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Изгодно му е било на шефа. Няма само изпълнителите му да си имат букви. :roll1:

 

Аз днес също се сетих за най-старите песни на Деси. Ето тук например е страшно сладка и естествена. А проектът говори за времето, от което е тръгнала, съответно можем да видим и колко се е развила. Не е за вярване каква дълга и пълноценна кариера има, още преди дори да е навършила 40. Кралица!

 

Ооо, да, много е сладка, а песента за сефте я чувам. :1000 (29): В началото колко еротично се пипа. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Дано пак стане същата пичка, но ме съмнява... Тя още преди бременността се беше ошишкала. Усещам как в новия клип пак стените или скалите ще се движат, зависи къде е снимала. :1000 (29): Иначе определено се е развила. Като си пуснеш клипа на "Майната ти на тебе" и ти става ясно.

 

Имам да си купувам няколко нейни албума, но все отлагам. Имам само "Мистерия". :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, да, много е сладка, а песента за сефте я чувам. :1000 (29): В началото колко еротично се пипа. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Дано пак стане същата пичка, но ме съмнява... Тя още преди бременността се беше ошишкала. Усещам как в новия клип пак стените или скалите ще се движат, зависи къде е снимала. :1000 (29): Иначе определено се е развила. Като си пуснеш клипа на "Майната ти на тебе" и ти става ясно.

 

Имам да си купувам няколко нейни албума, но все отлагам. Имам само "Мистерия". :gun_bandana:

Това й е първият клип евър. Наистина, голяма градация.

Иначе в магазините на Пайнер са заредили всичко, колкото и да е невероятно, че веднъж са си свършили работата. :1000 (29): Дори и онзи Коледен сингъл с Малките пантери го има. Само за орк. Раднево и солисти не са се сетили, може би защото не се води самостоятелен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...