Jump to content



Препоръчани коментари

Майки на Деси е доста близък със Сузанита и Ивон. Ивон пък от своя страна е близка с Дениз на Лияна. Опасни са малките :girl_witch:

 

Обаче Майки е много стабилно и сериозно дете. Въпреки, че няма афинитет към ученето, е адски уважителен, скромен и добре възпитан. Може би едно от най добре възпитаните деца на чалгаджийки :)

Като малък какво шушонче беше, а сега е с топ фигура за годините си :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Майки няма ли да пропява вече... :D По думите на Деси го влекат рапа и хип-хопа. Настоящото положение в Бг музиката е идеално за всякакви такива изпълнители, както виждаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Майки няма ли да пропява вече... :D По думите на Деси го влекат рапа и хип-хопа. Настоящото положение в Бг музиката е идеално за всякакви такива изпълнители, както виждаме.

Може и него да го вкарат дискретно в бизнеса както вкараха младши Стораро.

Между другото по баловете в Златни пясъци в едната дискотека са поканени само рап изпълнители за обичайните дни -23,24,25 май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и него да го вкарат дискретно в бизнеса както вкараха младши Стораро.

Между другото по баловете в Златни пясъци в едната дискотека са поканени само рап изпълнители за обичайните дни -23,24,25 май.

Ами не ме учудва. Още един загубен дял от чалгата... Като искат рапиране младите, няма да слушат рапиращите чалгаджийки много ясно...

 

По лошото е, че все по често парчета от бг рапа на 3 милиона гледания, имат по 35 000 лайка и над 1000 коментара, което все по често поставя под съмнение милионите в канала на Пайнер. Имам чувството, че на всяко ново парче се закупуват дневни гледания през първата седмица две. Вероятно си имат в Пайнер човек, който да се грижи за тези неща...

 

 

Много любима :1000 (29):

И на мен. Може би това е песента, която най много пострада от това, че не въртяха Деса никъде в онзиу период... Това парче само по МАД съм го гледал, но в Шумен вървеше по дискотеките, защото тогавашната мис Шумен Мария Димитрова, която ми е съученичка мевду другото, участваше в клипа...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Майки няма ли да пропява вече... :D По думите на Деси го влекат рапа и хип-хопа. Настоящото положение в Бг музиката е идеално за всякакви такива изпълнители, както виждаме.

 

Майки е бил на рождения ден на Ивана в Пловдив Януари. Явно вместо Десислава. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майки е бил на рождения ден на Ивана в Пловдив Януари. Явно вместо Десислава. :whistling:

Ами тъкмо е родила, за да си вее дупето по кръчмите, но е пратила пожеланията и подаръка по семейна линия :girl_witch:

Да не го видим да я замества и по участия :1000 (29):

А Майки с кого е бил... Предполагам не е бил сам сред по възрастните?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена как я гледа. :roll1:

https://www.instagram.com/p/BiAAYOPAqRL/

Жената ми прилича на гледарица. Те така гледат. :1000 (29):

А Галка се чува как учи някой чужденец да казва "гардероб" :1000 (29): Жалко, че са качили повече снимки.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жената ми прилича на гледарица. Те така гледат. :1000 (29):

А Галка се чува как учи някой чужденец да казва "гардероб" :1000 (29): Жалко, че са качили повече снимки.

Уникално си прекарват, струва ми се. Галена качва супер яките снимки, дано по подобни места да са снимали клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната година малко я занемарени, но като цяло на мен ми е достатъчно. ГаленА малко се изхвърля. Идва ми изкуствено на моменти. А и смятам че и двете вече са друго поколение изпълнители. Няма нужда да са излишно инфантилни с непрестанни публикации и досаждане...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не ме учудва. Още един загубен дял от чалгата... Като искат рапиране младите, няма да слушат рапиращите чалгаджийки много ясно...

 

По лошото е, че все по често парчета от бг рапа на 3 милиона гледания, имат по 35 000 лайка и над 1000 коментара, което все по често поставя под съмнение милионите в канала на Пайнер. Имам чувството, че на всяко ново парче се закупуват дневни гледания през първата седмица две. Вероятно си имат в Пайнер човек, който да се грижи за тези неща...

Така е.Рапа все повече набира скорост и като имаш в предвид , че от 4 години следя кой пее по баловете(има билборди,реклами и т.н.)и до сега не съм виждала плътно 3 от най-оборотните дни да са поканили рапъри. Забелязвам , че и аудиторията им расте,където и да отидеш се чува я Бнр,я Криско,я Димчо,много рядко чалга.Доста тъжно,но факт..

 

 

Последната година малко я занемарени, но като цяло на мен ми е достатъчно. ГаленА малко се изхвърля. Идва ми изкуствено на моменти. А и смятам че и двете вече са друго поколение изпълнители. Няма нужда да са излишно инфантилни с непрестанни публикации и досаждане...

Мен това ме дразни,че държи явно всичките й снимки да са перфектни,обработени,стойки,пози-ужасно изкуствено.Примерно на снимки , където е усмихната ми е 100 пъти по-приятна от колкото като е застанала някъде в обичайната поза с отворена уста и затворени очи,все едно симулира оргазъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е.Рапа все повече набира скорост и като имаш в предвид , че от 4 години следя кой пее по баловете(има билборди,реклами и т.н.)и до сега не съм виждала плътно 3 от най-оборотните дни да са поканили рапъри. Забелязвам , че и аудиторията им расте,където и да отидеш се чува я Бнр,я Криско,я Димчо,много рядко чалга.Доста тъжно,но факт..

Мен това ме дразни,че държи явно всичките й снимки да са перфектни,обработени,стойки,пози-ужасно изкуствено.Примерно на снимки , където е усмихната ми е 100 пъти по-приятна от колкото като е застанала някъде в обичайната поза с отворена уста и затворени очи,все едно симулира оргазъм.

Абсолютно. Виж я на снимката в подписа ти в случаен кадър колко е усмихната и щастлива носейки на ръце Ангелския глас на България :Vishenka_05: :1000 (29):

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бе може да се направи един по-ясен концепт за инстаграм. Това е последен хит и хората го ползват повече от Фейсбук, а тя си качва рандом снимки с някакви бутилки парфюми, или селфита :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Виж я на снимката в подписа ти в случаен кадър колко е усмихната и щастлива носейки на ръце Ангелския глас на България :Vishenka_05: :1000 (29):

Там й е мястото :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска нещо ново. Дано да участва в песента с Галена и Цветелина или да пусне нещо самостоятелно. Ще имаме все някакво парче като за лятото, пък някак ще издържим до есента за сериозното завръщане. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано си направи народния албум, сега като има повече време за записване и не ходи по участия. Ще ги отвее всичките, които удобно се наместиха във фолклора, защото няма място в чалгата. Нелина, сестрата на Преслава и други :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има много време да записва фолклорния албум, но навярно пак не ѝ се занимава. А може да е такова огромно име във фолклора. Ще трябва явно да чакаме да стане на 50, за да слушаме такива песни, живот и здраве. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Е огромно име в музиката и във фолклора. Всеки е чувал изпълнението ѝ на Лале ли си, зюмбюл ли си от първия вип брадър, а Зайди зайди в Гласът на България беше първото им видео с над 1 млн гледания. За това е призната. Просто смятам, че ѝ е време да нарпави нещо изпипано народно, както тя си го мечтае. Защото ще е прекрасно със сигурност. Музикантско, изпипано и няма да е като поредния рекламиран фолклорен албум по Планета фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, всъщност може да я наречем огромно име във фолклора, но не и благодарение на редовна фолклорна продукция, като другите големи имена. Което е забележително- само с няколко фолклорни песни и няколко лайфа за 20 години е едно от най-популярните имена в народната музика през демокрацията. И все пак има много по-голям потенциал у Десислава, но тя не го развива вече толкова години. Поне някои парчета от Славатроника да беше наложила, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...