Jump to content



Препоръчани коментари

100% съм за тази

 

DesiSlava201612143.jpg

 

:ba:

И мен много ме радва. Но и онази първата предложена от Смит е супер, също както и онази на Наско. Ох, гласувайте вие, а накрая аз ще подкрепя която избере мнозинството... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

I`m your bitch

Това ми харесва за заглавие, с провокативна снимка... :3fdb8960598fa63e:

Всъщност и мен ме кефи това. :1000 (29):

Представям си ДС как ще реагира ако наистина й пратим този диск по пощата и види коя точно песен сме избрали за заглавие от всичките... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Комбинация между 3 и 4. :beware_mods:

И това е идея- комбинация между две. Но не съм сигурен дали обложката трябва да прилича на колаж, може би трябва да заложим на нещо по-семпло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предна и задна корица? Смит може да ги направи така, че да си паснат.

 

Аз съм за 4 за предна и 3 за задна. 1 не ми харесва, Деса не прилича на себе си, ако е на Каймаканова тая снимка, тя имаше такъв навик...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предна и задна корица? Смит може да ги направи така, че да си паснат.

 

Аз съм за 4 за предна и 3 за задна. 1 не ми харесва, Деса не прилича на себе си, ако е на Каймаканова тая снимка, тя имаше такъв навик...

 

Точно на Каймаканова е. Мен ме кефи, но на някои снимки наистина няма нищо общо с действителността.

Иначе на мен тия снимки с коженото яке не ми харесват. Последната 4 да. От къде са тия снимки с якето и от кога?

Там където е седнала пък има толкова нескопосан фотошоп, отвратително :feminist_en:

И за Айм юр бич не съм съгласен :1000 (29): Любимите ми нейни песни на английски са по-лиричните в стил Юр дъ лов, Ай уилл прей, Май плежър и тн. Представям си снимка в друг стил, не цици и кожено яке :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вътре в Рамания воюват разум и сърце...

Скандален албум I'm your bitch или романтичен Only one? :1000 (29):

 

Простихте ли на Десислава, че съсипа една от потенциалните си най-велики балади? :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм за 2 и 3. 2 за предна, 3 за задна обложк

Харесва ми предложението от предната страница за Only one за заглавие. Освен, че е най хубавата и успешната от всички английски проекти, повечето заглавия и текстове са на тема любов и и заради това заглавието с кучката не е най подходящо конкретно за тази селекция от песни на английски. Освен това заглавието може да се приеме и като ДесиСлава - Единствена и като Единствен за самия албум... Харесва ми заигравката.

 

Освен това ми се иска нещо много стилно за обложката. Няма нужда от колаж от 2 или повече снимки. Една е твърде достатъчно с един приятен колор и някакъв тематичен бруш или текстура.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз повече клоня към Only one именно защото е символично заглавие. Но и I'm your bitch ме кефи и няма да възразя ако мнозинството наклони към него.

Като гледам повечето не желаят 3 за предна обложка, така че направо да е задна, наистина. А и да отпадне все някоя за главната, за да ни се намали избора. :1000 (29):

Остават 1,2 и 4 или смесица между две от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз повече клоня към Only one именно защото е символично заглавие. Но и I'm your bitch ме кефи и няма да възразя ако мнозинството наклони към него.

Като гледам повечето не желаят 3 за предна обложка, така че направо да е задна, наистина. А и да отпадне все някоя за главната, за да ни се намали избора. :1000 (29):

Остават 1,2 и 4 или смесица между две от тях.

 

С розовата рокля отпада заради качеството.

2 и 3 са готов комплект. 4 е готина, но по скоро я виждам подходяща за някой бест или за фолклорен албум. Тези снимки с коженото яке и очилата си крещят за обложки на английския албум... Много са ми хАмерикански :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, добър американски комплект са си. :D

Ние всъщност само предна и задна обложка ли ще правим? На задната страна на предната и на диска също може да напечатаме нещо. И да успеем да ги вмъкнем всичките в проекта.

Дори ми хрумна, че задната страна на предната може да е със снимка 4. На който не му харесва по-сексапилната да я обърне и да си сложи по-замислената. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на Каймаканова е. Мен ме кефи, но на някои снимки наистина няма нищо общо с действителността.

Иначе на мен тия снимки с коженото яке не ми харесват. Последната 4 да. От къде са тия снимки с якето и от кога?

Там където е седнала пък има толкова нескопосан фотошоп, отвратително :feminist_en:

И за Айм юр бич не съм съгласен :1000 (29): Любимите ми нейни песни на английски са по-лиричните в стил Юр дъ лов, Ай уилл прей, Май плежър и тн. Представям си снимка в друг стил, не цици и кожено яке :1000 (29):

Това, че нямат общо с действителността не е недостатък, а комплимент за един фотограф, успял да извади на показ нов нюанс на толкова разпознаваема иначе певица. Освен това показва индивидуалността на Велислава. Някой от кадрите от тази фотосесия изскочиха от един портал за арт фотография, в който Велислава ги беше споделила, но конкретно в кадрите, споделени от Велислава, фотошопа по скоро е целял да направи кадрите по арт, а не самата ДесиСлава да разпъвана или обезобразена.

 

А и Деси през годините винаги е изненадвала със снимки, на които едвам я разпознаваме и феновете и :1000 (29):

Вътре в Рамания воюват разум и сърце...

Скандален албум I'm your bitch или романтичен Only one? :1000 (29):

 

Простихте ли на Десислава, че съсипа една от потенциалните си най-велики балади? :D

 

Абе и аз помня, че първоначално Деси се похвали с балада Войната, а впоследствие излезе тази песен със страхотни куплети и отвратителни припеви и ритъм... Но все си мислех, че грешно съм разбрал... Дано да пусне и другата версия в двойнто сиди по което уж работи. Вероятно припева на баладичната версия е със съвсем различна мелодия и изпяване, и текста няма да изглежда толкова оскъден и беден, както е при фолк версията...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз дори и с този текст мога да си представя нещо завладяващо, щом е изпято с нейния глас. Тя тази версия не знам за какво въобще е я пусна точно като подписа с Пайнер. Явно е искала да отбие номера с актуалните си обещания преди фирмата. И още с влизането във фирмата направи ново обещание за балада "Поискай от мен", която и до ден днешен си чакаме. :1000 (29):

Наистина ли подготвя двоен албум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз дори и с този текст мога да си представя нещо завладяващо, щом е изпято с нейния глас. Тя тази версия не знам за какво въобще е я пусна точно като подписа с Пайнер. Явно е искала да отбие номера с актуалните си обещания преди фирмата. И още с влизането във фирмата направи ново обещание за балада "Поискай от мен", която и до ден днешен си чакаме. :1000 (29):

Наистина ли подготвя двоен албум?

Ами трябваше да си промени мисленето с подписването на договор с Пайнер. И добре, че го направи. Поискай от мен ще види все някога бял свят. А и тя не е обещавала гласно балада с такова заглавие, а в отговор на мое съобщение ми обясни намеренията си. Вероятно са я посъветвали да не започва с балада. Трябваше да хване първо актуалното течение. А и всичките и балади след това са получили достатъчно висока оценка. По висока от на некои клубните мегахитове... А и Не го прави беше страхотно ново начало и избор на песен.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, "Не го прави" е жестоко ново начало, което получи одобрение и мисля, че към днешна дата спокойно можем да го наречем проект, който остава запомнен във времето. И съответно с него да оборваме твърденията, че Галена ѝ била съживила кариерата.

Но все пак си мисля, че ако "Поискай от мен" беше първото ѝ парче с Пайнер тя щеше да има по-успешен нов старт. Щеше да се открои още повече и да стане баладичен хит, също като другите три след това. И после с "В твоите очи" щеше съвсем да се върне в основната лига. Но по-добре късно, отколкото никога- не е като да се е забавила прекалено много с новата порция мачкане като ТОП име. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Only one е страшно изтъркано!

Мара имаше такъв албум и го беше озаглавила на английски точно така. :3fdb8960598fa63e:

Аз съм ЗА това с кучката и скандална обложка. И селекцията нека е секси и палава, искам "Пленница на любовта"! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Only one е страшно изтъркано!

Мара имаше такъв албум и го беше озаглавила на английски точно така. :3fdb8960598fa63e:

Аз съм ЗА това с кучката и скандална обложка. И селекцията нека е секси и палава, искам "Пленница на любовта"! :Vishenka_05:

Албумът е само с английски песни. :D Иначе може по-натам да ѝ издадем и още един, с милионите чалги като "Пленница на любовта", които не са видяли албум. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, "Не го прави" е жестоко ново начало, което получи одобрение и мисля, че към днешна дата спокойно можем да го наречем проект, който остава запомнен във времето. И съответно с него да оборваме твърденията, че Галена ѝ била съживила кариерата.

Но все пак си мисля, че ако "Поискай от мен" беше първото ѝ парче с Пайнер тя щеше да има по-успешен нов старт. Щеше да се открои още повече и да стане баладичен хит, също като другите три след това. И после с "В твоите очи" щеше съвсем да се върне в основната лига. Но по-добре късно, отколкото никога- не е като да се е забавила прекалено много с новата порция мачкане като ТОП име. :)

Абе ще остане като любима на много Десови и фолк фенове, но песента не е широко позната... И все пак е един от проектите на Деса, с които се гордея най много и не ми е важно какъв хит е била, ами как е изпяла песента си, и символиките в самия клип.

 

 

Only one е страшно изтъркано!

Мара имаше такъв албум и го беше озаглавила на английски точно така. :3fdb8960598fa63e:

Аз съм ЗА това с кучката и скандална обложка. И селекцията нека е секси и палава, искам "Пленница на любовта"! :Vishenka_05:

Е какво като е изтъркано. Поне ще е в стил Деси Слава и песента е извуювала правото да бъде заглавие на албума с успеха си. Освен това - точно тази ДесиСлава обожаваме феновете и - и като звучене и като визия.

Докато Im your bitch е бонус хаус трак в диска и е нелепо да даде името на албума. Освен това не този имидж е наложила Деси през годините и е твърде далеч от нея като артист. Провокативно е, да, но си мисля, че и Деси ще се опули на това наше решение...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът е само с английски песни. :D Иначе може по-натам да ѝ издадем и още един, с милионите чалги като "Пленница на любовта", които не са видяли албум. :1000 (29):
Хайде да скандализираме с нещо! Да няма клишета... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...