Jump to content



Препоръчани коментари

преди 7 минути, DenFevgo каза:

Достатъчно добри са й концертите. Да не говорим, че са единствените такива изобщо в жанра.

Забравяш мост над балканити на рениту, шабанчо и мирослав. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DenFevgo каза:

Достатъчно добри са й концертите. Да не говорим, че са единствените такива изобщо в жанра.

Това не е вярно вече. Анелия направи два, Софи също... Вероятно има и други. Малко са тези, които се осмеляват, но чак единствена Глория не е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Това не е вярно вече. Анелия направи два, Софи също... Вероятно има и други. Малко са тези, които се осмеляват, но чак единствена Глория не е.

 

Рени има цели 3 самостоятелни и 1 общ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, през 2015, тя обяви концерта през май същата година, тоест 4-5 месеца преди концерта и залата пак беше фул макс. Сега защо го обявява година по-рано не знам. Да беше Арена да кажеш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

В интерес на истината, през 2015, тя обяви концерта през май същата година, тоест 4-5 месеца преди концерта и залата пак беше фул макс. Сега защо го обявява година по-рано не знам. Да беше Арена да кажеш. 

Вероятно искат да напълнят колкото могат без реклама и разчитат на по-дългия период.

На мен не ми харесва как билетите са разделени в три сайта, и то точно тези... Супер неудобни са, искат някакви регистрации и допълнителни действия, което е супер досадно. Да се пусне всичко в Ивентим, Тикетпортал или някой друг нормален сайт за продажба на билети. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Цитат

 

Gloria

 
От ❤️благодарим на всички ! Обещаваме да помислим за готино парче ! 🤩

 

 

364789625_823508995805712_6297155391911628977_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
SIGNAL.BG

Глория бе аплодирана от легендарния ММА боец Конър Макгрегър, който бе в България за няколко дни, за да участва като гост в гала вечерта Max Fight 56. По

Ето заради кого става дума за шЪмар! Разбрахте ли? ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Дълго мислих дали да взема билет за концерта догодина. Мисля, че ако не изкара поне две нови песни до тогава ще е голяма мъка този концерт за съжаление. Този Дани Милев и бенд, които свирят само на концертите на Глория не знам защо не почне да ходи с тях и по участия в клубовете. Ако и аранжиментите са от миналия концерт няма да се учудя. Дано, дано има нещо, което да е малко по-различно о тпоследните й концерти еднакви,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои песни задължително НЕ желаете да чуете на концерта?
Моят топ 5 е:
1. Кралица
2. Феникс (РЕМИКС)
3. Циганско сърце
4. Любовен дъжд
5.Най-добрите

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.11.2023 г. от 23:28, boy_07 каза:

Дълго мислих дали да взема билет за концерта догодина. Мисля, че ако не изкара поне две нови песни до тогава ще е голяма мъка този концерт за съжаление. Този Дани Милев и бенд, които свирят само на концертите на Глория не знам защо не почне да ходи с тях и по участия в клубовете. Ако и аранжиментите са от миналия концерт няма да се учудя. Дано, дано има нещо, което да е малко по-различно о тпоследните й концерти еднакви,

Като за начало мисля, че е редно да си качи клиповете от 1994-1999, че има ужасно много липсващи, даже ако не са и половината. Качество може да се докара, ще им направят ремастер. Стига с тези комплекси.... Със сигурност има дори VHS още с фолио в склад на Пайнер или 1-2 бройки, които не са въртени много. Ама то дори и нашите въртени са с добро качество на лентата.

След като го кръщава "Музикална приказка" и неведнъж е ползвала "приказка" в разговори за кариерата си, ще е хубаво концертът да има такава линия и да си подреди песните дори по хронологичен ред. Да има и много кадри от видеата, зад кулисите, хубава мултимедия + дори лични кадри от разни изказвания или пък интервюта с нея и с други хора за нея. Мадона последно беше включила такива подобни, това е ефектно и впечатлява. Хем си на концерт, хем си на кино. 

Има много какво да се направи, ама дали има някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , pacho каза:

Като за начало мисля, че е редно да си качи клиповете от 1994-1999, че има ужасно много липсващи, даже ако не са и половината. Качество може да се докара, ще им направят ремастер. Стига с тези комплекси.... Със сигурност има дори VHS още с фолио в склад на Пайнер или 1-2 бройки, които не са въртени много. Ама то дори и нашите въртени са с добро качество на лентата.

След като го кръщава "Музикална приказка" и неведнъж е ползвала "приказка" в разговори за кариерата си, ще е хубаво концертът да има такава линия и да си подреди песните дори по хронологичен ред. Да има и много кадри от видеата, зад кулисите, хубава мултимедия + дори лични кадри от разни изказвания или пък интервюта с нея и с други хора за нея. Мадона последно беше включила такива подобни, това е ефектно и впечатлява. Хем си на концерт, хем си на кино. 

Има много какво да се направи, ама дали има някой.

Браво! Харесва ми как мислиш! Тя винаги е имала крещяща нужда от хора като теб, които искат да й направят добро, но тя не ги допуска до себе си, защото е страхлива комплексарка. Допуска до себе си само лизачи. Жената няма добра преценка нито за песни, нито за хора, с които да работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гло си изигра картите добре, признавам. Не само, че "Вълк" е супер и като песен, и като клип, а и ремиксът на "Скъпи, купи ми нещо" събуди носталгия у хората и се приема наравно с новата песен. Браво! Вече ТВ версията на третата боза си се приема очаквано слабо, както беше и слайд шоуто. Нещо "най-добрите" не щат да слушат песента, посветена на тях, ако ще и документален филм да представи. Другите 2 проекта обаче компенсират. Дойдоха времена, в които Глория е най-добре от трио ГИК.:1000(33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи всички, научихте ли вече тази сложна, комплексна и мултидименсионална хореография за концерта в НДК или още не сте?
ca8fd8e1cb3d4592adf5990aadc10216.gif

2ddca26c4b804bf0bd1163bcb44111b1.gif

82cf645f03bf4875bd1eda22aff53c2b.gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
преди 16 часа , DenFevgo каза:

Около 500 билета са останали за продаване от общо 3400. :) 

Смешно число за 30 години кариера на Лили Ивановата на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, билетите са се изчерпали и са останали доста кофти места по балконите само. Случайно някой да има свободни 4 билета за партер от 100 лева? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.02.2024 г. от 20:06, AdrenaLine каза:

Здравейте, билетите са се изчерпали и са останали доста кофти места по балконите само. Случайно някой да има свободни 4 билета за партер от 100 лева? 

В Грабо има 4 места едно до друго на страничния балкон (блок 10), от който се вижда супер. По 80 лв са. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли изпълнение на концерт на "Присъда", което да е изцяло на живо - не акапела, не на плейбек? От всички нейни концертни изяви (общи и самостоятелни) тази песен винаги е била на плейбек. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , benz1129 каза:

Има ли изпълнение на концерт на "Присъда", което да е изцяло на живо - не акапела, не на плейбек? От всички нейни концертни изяви (общи и самостоятелни) тази песен винаги е била на плейбек. 

Само това, но на официален концерт май не.

Може би тази година ще има в НДК, вече са го изтренирали с Дани Милев, съдейки по горния клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 11 минути, Illyria каза:

Тук на плейбек ли е?

 

 

Че тя на повечето Пайнерски вечеринки да не би да е пяла лайв? А по това време май все още всички имаха забрана да пеят на живо по концерти, за да може Тлъстуша да изпъкне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...