Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Толкова трактори можеше да включи в сценографията, ако го премести в някоя нива. Пропилян шанс :( 

Оставам с надеждата, че ще покаже как се приготвя кьополу и домашна лютеница. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да е усмихната на постера. Аман от тези тежки фасони.

Или пък за 30 години като годишнина, можеше да измисли нещо оригинално, примерно да прегърне всичките си албуми. Абе има куп идеи и сценки, в които човек може да се вкара, за да изпъкне и да покаже нещо смислено, ама на нея й дай чупки, гирлянди, блясък и КЛАСА....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

И още по-зле - нито дума за шЪмари към билета ... 

GLORIA - SHAMARENA FABRIKA /ГЛОРИЯ - ШАМАРЕНА ФАБРИКА, 2023
 

Песен с потенциал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Трябваше да е усмихната на постера. Аман от тези тежки фасони.

Или пък за 30 години като годишнина, можеше да измисли нещо оригинално, примерно да прегърне всичките си албуми. Абе има куп идеи и сценки, в които човек може да се вкара, за да изпъкне и да покаже нещо смислено, ама на нея й дай чупки, гирлянди, блясък и КЛАСА....

Можеше, ама на. Не знам защо не се пенсионира, а само предлага претоплени манджи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За толкова години с толкова лафове при Вулева, можеше да извлече маса позитиви и култови моменти в кариерата си. Нашите певачки не са дорасли за нищо в шоубизнеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глора можеше да пресъздаде част от визиите от първите си примерно албуми на концерта, без това си пази дрехите - кво й е - една черна перука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

За толкова години с толкова лафове при Вулева, можеше да извлече маса позитиви и култови моменти в кариерата си. Нашите певачки не са дорасли за нищо в шоубизнеса.

Само Стела успя! Глория да се учи от малката парантия!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, баба е толкова скована, толкова тънко обидчива и толкова праволинейна, че тази комбинация няма как да й донесе успех. Преди години е била няколко идеи по нахакана, но си личи, че е изпаднала от борда. Както пуснах преди време едно клипче, как Тейлър Суифт се оправя с пранковете. Това за бабушка е непостижимо ОК, но поне да не показваше пред хората нервните си изблици, защото става и за смях, и после хейт. А да, и да спре да дава интервюта, че вече няколко държави и се смеят, поне да беше станала комик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Andrew Cunanan. каза:

@pacho, мислиш ли да правиш фен постер за концерта?

 

Отдавна не правя такива неща, само ми седи славата на графикьор, лежа на старата слава досущ като някои. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , DarkChild каза:

Явно не само Глория живее няколко десетилетия назад.

Поне да видим нещо на ниво, рекламиращо вечеринката. Ти пък и ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.07.2023 г. от 22:51, DarkChild каза:

@adorable няма ли да коментираш поредната порция конски фъшкии, които Глория ни сервира?

Да ви е сладко!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее Надпревара на Глория

Стефифешън има много песни които "изпълнява" на Глория. Нека си припомним и насладим на един незаменим талант и дизайнер, но най-вече ГЛАС!
ДостигЪъЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

RAZKRITIA.COM

Симона Загорова иска да вдигне сватба с новия си приятел!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално тъпа статия... :D От 1 година имат връзка, ама Глория се притеснявала как щял да се отнася новият й мъж с детето... сякаш сега като няма сватба те нямат отношения.  А по снимките не е сигурно какви са си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

❤️ Стефифешън е най-голямата фенка на Глория ❤️ 

С такива фенове не ти трябват хейтъри ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.07.2023 г. от 15:43, Andrew Cunanan. каза:
RAZKRITIA.COM

Симона Загорова иска да вдигне сватба с новия си приятел!

 

Чудесно, Гюрултия вече си направи една Тройница, сега идва ред на следващата. Да са живи и здрави, ама изпускат летния сезон из хотелите с тва мотаене. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.07.2023 г. от 22:51, DarkChild каза:

@adorable няма ли да коментираш поредната порция конски фъшкии, които Глория ни сервира?

Ако обичате, не ме питайте за неща, свързани с Глория вече - приключил съм с нея. Блокиран съм, защото когато търпиш, държиш се мило, използваш специален подход да не нараниш, защитаваш, прощаваш да те подвеждат, затваряш си очите... и в един момент ти писва, казваш си всичко както си е и си поредният, който го отнася. С бесни темпове е тръгнала нанякъде, където ще остане без истински хора, тя и сега си държи предимно навлеци и пиявици. И всеки гледа да ѝ мълчи от страх.

Не е първият път, в който съм я коригирал - пред нея самата, досега се вслушваше и имах надежда, но сега реши да ме блокира. МЕН?! Съжалявам, аз съм голям човек, със самочувствие. Да свиква, че не сме "фенчета", а който иска нонстоп да е на първи ред, само и само да ѝ прави поклони, кога заслужени, кога незаслужени - моля, нека заповяда отпред на мегдана. От мен не познавам човек, който повече да я е защитавал тогава, когато не е имало кой да я защити дори от колегите и другите ѝ почитатели. Важното е сега на мен да ми е добре. За истории и случки няма да разказвам. Това е. :) На концерта ѝ догодина няма да стъпя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...