Jump to content



Препоръчани коментари

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Преслава е кралицата на чалгата - абсурдно е да се сравнява с помощния персонал в лицето на повелителката на тракторите.

Голяма скрита любов към Глория пръщи от теб. ☝🏿😂 На кой ред си си купил билет? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Браво, че е напълнила подземния гараж на НДК, само Тоти със склада на Найт Флайт й е конкуренция.

Тази година гаража на НДК, а за следващия юбилей някой от по-малките клозети, тъкмо два тримата все още мърдащи фена да се чувстват по свойски и групово да спестят от памперси за възрастни 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата за него ще бъдаааааааааа,
най-красива, гореща и лудааааааааааааааааааа
и когато се чувствам любимааааааа, ще остана
за да обичам пааааааааааааааааааааааааак!!!

Довижданеееееееееееееееееееееееееееее ! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , gotiniq каза:

Голяма скрита любов към Глория пръщи от теб. ☝🏿😂 На кой ред си си купил билет? 

Реших да спестя за нова рокля от Юноня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има подобрение в Глория, това е факт. Дори се ротира с доста песни на ретро. Шокирах се наскоро, явно Кали и Тото и направиха реклама. Пуснаха Златна клетка, Намери си майстора и Не сме безгрешни. Хората си избухнаха. Кама я пуснаха само с Луда по тебе например. Деса дори не я пуснаха, но е далеч от Преслава. Улицата е голям хит, много по - голям от "Скъпи купи ми нещо" която също се пуска.  Иначе браво за двата концерта, явно ще успее да докара ниво Арена. В доста правилен период е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Има подобрение в Глория, това е факт. Дори се ротира с доста песни на ретро. Шокирах се наскоро, явно Кали и Тото и направиха реклама. Пуснаха Златна клетка, Намери си майстора и Не сме безгрешни. Хората си избухнаха. Кама я пуснаха само с Луда по тебе например. Деса дори не я пуснаха, но е далеч от Преслава. Улицата е голям хит, много по - голям от "Скъпи купи ми нещо" която също се пуска.  Иначе браво за двата концерта, явно ще успее да докара ниво Арена. В доста правилен период е. 

Тя още не го е организирала, обявила и пуснала билетите в продажба, че и разпродала.  И вие я поздравявате сякаш се е провел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Тя още не го е организирала, обявила и пуснала билетите в продажба, че и разпродала.  И вие я поздравявате сякаш се е провел.

Да видим, и ти си прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.03.2024 г. от 23:07, GSA каза:

Пиши и на лично да и кажеш тогава. Може и да те послуша ако не те блокира, разбира се. 

Аз бих писал, за да се намеси някой от грижовният й ''екип'' или от екипа на Бриколаж, но съм блокиран навсякъде, защото истината не се почита във това женско царство. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Глория. Наистина си е голямо постижение да напълни зала в период в който поп-фолк не се слуша. И то само с онлайн постове, без пукнат билборд или телевизионна реклама. 

Евала на жената. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък и е била много оборотна последната година. Направо не съм усетил как ги е пуснала 6 песни с клипове и всичко! Наистина браво ѝ!

Яче, яче

Ледена Кралица

Звезда на вечерта

Най-добрите

Вълк

Скъпи купи ми нещо

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.03.2024 г. от 23:52, Illyria каза:

Пък и е била много оборотна последната година. Направо не съм усетил как ги е пуснала 6 песни с клипове и всичко! Наистина браво ѝ!

Яче, яче

Ледена Кралица

Звезда на вечерта

Най-добрите

Вълк

Скъпи купи ми нещо

Удебелените не са нови. А т. нар. от теб "клипове" са Тв версии за по 2 лева парчето, колкото парче пица на Лъвов мост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Удебелените не са нови. А т. нар. от теб "клипове" са Тв версии за по 2 лева парчето, колкото парче пица на Лъвов мост.

Че Ледена Кралица си е нова за Гюрулту, за такъв селски нафталин като нея е цяла чест и чудо Азис да и подари негова песен, че даже и хитова! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно участие в Силистра, в ресторанта е събрала повече хора от Кали и Роман в Арената. :)

Пяла е "Децата", "Нека останем приятели", "Пепеляшка", "Най-щастливата жена"... Явно ги готви за НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.03.2024 г. от 9:22, DenFevgo каза:

33 билета са останали, предимно единични.

Дано изпее "Сбогом, адиос". :)

Дано. На летището в последните минути преди да се натовари еднопосочно напът за гръцки ниви, италиански хотели, испански лозя или където там се е пласирала в чужбинско. Стига се е мотала и нека изпълни обещанието да ни освободи от присъствието си! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

4e Ha Gürültü noBe4emo K/\unoBe ca Ha Mope!?

Тя и новата и месторабота може да е на морето. Що хотели набират персонал за предстоящия сезон, все някъде ще и излезе късмета за камериерка, миячка, чистачка ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човекът е написал най-нормален коментар с препратка и асоциация, но ние трябва пак да отговорим на контра... Всичко се приема за нападка и заяждане, даже и от най-доверените и доказалите сe. Трябва само хвалби и защити или заобиколни молби.

И да, на хората им липсват много неща, много песни, много клипове - имат спомени... и за това трябва да е благодарна и горда, че немалко са тези, които още се сещат и искат нещо! Какво общо има тук почивката и презареждането... Къде го чукаш, къде се пука?!

Не поработи ли спешно върху поведението си, ще продължава да губи хора със скоростта на светлината. Търпението не е константна величина. И тук вече никакви юбилеи и оправдания няма да помогнат.

Да е жива и здрава и да си напълни залата, на мен не ми изглежда да се вълнува и да ѝ се занимава - всичко е от някакъв вид задължение и уважение. Дано греша, но към днешна дата това са ми впечатленията след всички усилия и опити да бъде разбрана. Трябва да знае, че срещу себе си има Личности... и да внимава на кого се зъби и как (по)стъпва, защото по обратния път назад може пак да го срещне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Да не би младият бик да я е зарязал? Май на нея й липсва нещо.

Но проблем са и 61 тъпаци, харесали троснатия й отговор

А когато същите тези 61 трябва да я защитят някъде от поредната простотия на Сашо Роман и друг или да дадат адекватен съвет и мнение за напредък на нейната кариера - никакви ги няма. Масово някакви лелки от народа, пускащи стикери... или обичайните заподозрени. Чудесни и прекрасни са всички, но трябва и малко характер и индивидуалност да имаш.

Аз един път казах, че всеки си заслужава обкръжението, щом го търпи такова - значи му харесва и има интерес... и познай - станах лош. Това ми напомня какво написа веднъж бившият ѝ дългогодишен озвучител Радослав по тоя повод - "Ако изведнъж станете виновни според някого, значи за този човек сте направили прекалено много добро". Нещо виновните станаха много. Що така? Да питаме и Елизабет Методиева защо се дръпна, явно и тя нещо не угоди и сгафи. Питахте ме скоро за Планетчо, Ина, Сребрин и др. - питайте и тях самите, всичките ще ви посочат едно и също име и причина.

Винаги ще има едни 61, които ще лайкват, ако ще и чат ботове да са. Да е жива и здрава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен феновете на Глория са мазохисти в голямата си част - тя ги гаври откровено и в лицето, а те продължават да я възприемат като божество. Някои като Планетчо и ко се опомниха, но има други патологични случаи, които я възприемат като светлината, въздуха и водата. И живеят да се утъркат в нея, белким и те се почувстват значими.

Иначе троснато й поведение щеше да е ок, ако правеше яки песни и брутални клипове, ама я такива не е имала от "Присъда" насам. :( Вместо да се троска на малкото й останали фенове да вземе да направи някоя нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е проблемът в песните - тя не спира да ги прави, получават ѝ се парчета като "Яче, яче", даже си прави хубави гледания на някои като "Скъпи, купи ми нещо".

Проблемът е в отношението. И в Сърбия трите големи, примерно, нямат албуми от сумати време, но не са спрели в своите шоута и концерти да разнообразяват програмите си и да пеят каквото им поискат. Глория много късно се научи да се вслушва, години наред пренебрегваше много от песните си... а ги има по-хубави и от сръбкините. Ще ги изпее сега в НДК и сама ще се увери, особено ако и Загоров дойде.

Но проблемът с отношението пак си остава. Да беше някоя друга, ок, но на нея не ѝ отива, много си позволи да изгуби от това. А хората трудно се печелят и лесно се губят; като се загубят, не се връщат - повечето поне. Няма как да не ми е болно, това не са година-две, но нищо не мога да направя. Човек няма вина какви хора му се падат, но за да ги търпи и да гони читавите - вината вече си е негова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...