Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

ga u3nee kak b/\okupa Ma/\komo cu feHoBe. na4a HeB4ecaHa

Отдавна съм казал - на Глора не са й нужни антифенове и хейтъри, тя и сама достъчно добре си съсипва кариерата и имиджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кога ще клипира хита на това десетилетие?

Couldn't help but imagine как @adorable й е казал колко е обидно през 2023 да си поздравява феновете с подобна песен, а тя е реагирала с познатия фасон и "Не искаш да гориш с мен на дансинга ли бе? А да ти забия един шЪмар?":bann:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Отдавна съм казал - на Глора не са й нужни антифенове и хейтъри, тя и сама достъчно добре си съсипва кариерата и имиджа.

Adorable e gobip 4oBek, 6me My MuHe u gopu bu omu6e/\ Ha Be4epuHkama ū. A3 bux 3aBe/\ ocBupka4u

преди 1 минута, SG каза:

Couldn't help but imagine как @adorable й е казал колко е обидно през 2023 да си поздравява феновете с подобна песен, а тя е реагирала с познатия фасон и "Не искаш да гориш с мен на дансинга ли бе? А да ти забия един шЪмар?":bann:

Kou?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

И това в момента й е много, предвид неспирните й фасони без покритие. Разбирам да правеше наистина качествени неща, еталони и образци, а то....
Да си пее у тях под душа.

Няма душ. В Павлово е с външен клозет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

image.png.b85327584be9645544170705f9c8b977.png
image.png.d2c1dd2cebbea27aebc2e4bed7f45001.png

още кринжжжж.

Разбирам желанието да се маскира като известна бургаска мъжемелачка, но има време да докара костюма, доста месеци предстои да се изтъркалят до Хелоин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижда й се вече наистина краят на Глория и това започнах да си го мисля, още когато забелязах, че дори на верни фенове като @pacho и @DenFevgo им е писнало вече от бози и компромисни проекти записани при Калинчо в домашното студио колкото да отбие номера. Щом вече е почнала и да блокира, съвсем е ясна работата. Тя нови фенове няма, остава й само да си задържи старите, а както виждаме прави точно обратното. Залязва, и за това си е виновна единствено тя. Не може от десетилетие да караш само на стари лаври, да пускаш бози на конвеир без да се напъваш грам за нещо различно (с единици изключения), буквално да се подиграваш с "песни" като "Най-добрите", и накрая пак да искаш да те водят за Прима. ПримАта по-скоро. Тя май наистина се смята за кралица на нещо си в болната си глава - не без помощта на отвратителната лизачка Марга Лозанова, която с години я четкаше как е най-великата. Чак беше смешно как зряла жена толкова припадаше по някаква певица, хем работеха в една сфера и Глора за Марга не беше някаква недостижима звезда. Да й е честит последният концерт догодина и да затваря кепенците на кариерата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Вижда й се вече наистина краят на Глория и това започнах да си го мисля, още когато забелязах, че дори на верни фенове като @pacho и @DenFevgo им е писнало вече от бози и компромисни проекти записани при Калинчо в домашното студио колкото да отбие номера. Щом вече е почнала и да блокира, съвсем е ясна работата. Тя нови фенове няма, остава й само да си задържи старите, а както виждаме прави точно обратното. Залязва, и за това си е виновна единствено тя. Не може от десетилетие да караш само на стари лаври, да пускаш бози на конвеир без да се напъваш грам за нещо различно (с единици изключения), буквално да се подиграваш с "песни" като "Най-добрите", и накрая пак да искаш да те водят за Прима. ПримАта по-скоро. Тя май наистина се смята за кралица на нещо си в болната си глава - не без помощта на отвратителната лизачка Марга Лозанова, която с години я четкаше как е най-великата. Чак беше смешно как зряла жена толкова припадаше по някаква певица, хем работеха в една сфера и Глора за Марга не беше някаква недостижима звезда. Да й е честит последният концерт догодина и да затваря кепенците на кариерата.

 

Планетчо също я боготвореше, но я заеба. Това беше една от първите индикации. Ружето също й беше голяма фенка, но заради фасоните и кофти поведението на Глория - прекрати фенството си. Даже тук имаше тема през 2015-та, създадена от друг неин верен фен със заглавие - "Защо вече не съм фен на Глория!"

Това не са някакви обикновени хора, ненаправили нищо за нея или само защитавали я задочно някъде. Това са хора, които са дали времето си да пишат статии за нея, да правят плакати, сайтове, фен албуми и др., да колекционират творчеството ѝ, да ѝ ходят по участията/концертите. Неблагодарница е.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Lelqtian каза:

Разбирам желанието да се маскира като известна бургаска мъжемелачка, но има време да докара костюма, доста месеци предстои да се изтъркалят до Хелоин. 

Не може! Освен това цвета на косата на Туцето е патладжанен, а не червен! 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не може! Освен това цвета на косата на Туцето е патладжанен, а не червен! 😘

Тя е истински:

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее Опиат на Глория

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Andrew Cunanan. каза:

Планетчо също я боготвореше, но я заеба. Това беше една от първите индикации. Ружето също й беше голяма фенка, но заради фасоните и кофти поведението на Глория - прекрати фенството си. Даже тук имаше тема през 2015-та, създадена от друг неин верен фен със заглавие - "Защо вече не съм фен на Глория!"

Това не са някакви обикновени хора, ненаправили нищо за нея или само защитавали я задочно някъде. Това са хора, които са дали времето си да пишат статии за нея, да правят плакати, сайтове, фен албуми и др., да колекционират творчеството ѝ, да ѝ ходят по участията/концертите. Неблагодарница е.
 

Вярно им дължи ПОНЕ някакво добро отношение на продължаващите да я подкрепят въпреки многобройните издънки, а тя им се надува. Въображаема кралица. Смешница. Някъде след албума "Имам нужда от теб" спря да бъде качественият изпълнител, който беше. В следващия албум новите песни бяха 3 като на някоя дебютантка. Концертите разреди. Дори бестовете все пак бяха нещо, и тях спря да издава. Казвате, че бъдещият концерт щял да бъде пълен - аз не съм толкова убеден, както са тръгнали един по един феновете й да се отказват, а и на възрастните едва ли им е до Глора също с тия кризи. Не сме 2015.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не може! Освен това цвета на косата на Туцето е патладжанен, а не червен! 😘

Ще го нацели, има време. Или докато е сезона да мине през пицарията и да получи консултация от първа ръка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Ти пък. Че той май е един от тях 🫠

А да ти подложа един зад врата, после да има да се обясняваш, че съм вземал пример от нея? ☺️

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Т.е. да пърдя като Гюра, а ти да си мислиш, че вее?

А, де... ама ти е все друг крайният резултат. Айде лягай вече и си крОтни нервната система!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

А, де... ама ти е все друг крайният резултат. Айде лягай вече и си крОтни нервната система!

Моята е наред. Ти си изнервен, че баба ти е крейзи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , adorable каза:

Ако обичате, не ме питайте за неща, свързани с Глория вече - приключил съм с нея. Блокиран съм, защото когато търпиш, държиш се мило, използваш специален подход да не нараниш, защитаваш, прощаваш да те подвеждат, затваряш си очите... и в един момент ти писва, казваш си всичко както си е и си поредният, който го отнася. С бесни темпове е тръгнала нанякъде, където ще остане без истински хора, тя и сега си държи предимно навлеци и пиявици. И всеки гледа да ѝ мълчи от страх.

Не е първият път, в който съм я коригирал - пред нея самата, досега се вслушваше и имах надежда, но сега реши да ме блокира. МЕН?! Съжалявам, аз съм голям човек, със самочувствие. Да свиква, че не сме "фенчета", а който иска нонстоп да е на първи ред, само и само да ѝ прави поклони, кога заслужени, кога незаслужени - моля, нека заповяда отпред на мегдана. От мен не познавам човек, който повече да я е защитавал тогава, когато не е имало кой да я защити дори от колегите и другите ѝ почитатели. Важното е сега на мен да ми е добре. За истории и случки няма да разказвам. Това е. :) На концерта ѝ догодина няма да стъпя.

Трябвало да й кажеш каквото имаш да й казваш по внимателен и завъртян начин. Не мисля че е лош човек. Без да съм й голям фен, от това което съм видял от нея през годините, има нестабилни емоции, които трудно регулира. Тя самата се е описвала за крайна и опасна. Или си я вкарал в епизод, или някой от админите й те е ритнал, в зависимост къде си й писал. Според мен колкото по-възрастен става човек, толкова повече търси сигурното и предвидимото, но нейните проблеми изострят тази тенденция, и затова върви по тази права линия, работейки с едни и същи автори и тн. Мисля че така е по-добре за нея отколкото съвсем да не пуска никаква музика. Това би я съсипало. Имам чувството че тя ги прави тези песни по-скоро за себе си, и затова пусна онази песен, като начин да ви се извини, знам ли..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, цял живот хората трябва да бъдат мили и внимателни с крехката психика на Бабиш, да говорят завъртяно, с недомлъвки, да я възхвалят, а тя мое да се отнася като борсук с тях?!
35615295_4bcf94a6

Като има психологически проблеми да иде на психолог, хората не са длъжни да я търпят, дори и плюмката си да хвърлят по нея не заслужава. Заслужено пропада със скоростта на светлината и се превръща в персона нон-грата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Andrew Cunanan. каза:

Да, да, цял живот хората трябва да бъдат мили и внимателни с крехката психика на Бабиш, да говорят завъртяно, с недомлъвки, да я възхвалят, а тя мое да се отнася като борсук с тях?!
35615295_4bcf94a6

Като има психологически проблеми да иде на психолог, хората не са длъжни да я търпят, дори и плюмката си да хвърлят по нея не заслужава. Заслужено пропада със скоростта на светлината и се превръща в персона нон-грата.

Дори на стари години можело да стане персона от нея викаш :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора просто не харесват да са твърде директни с тях, но изслушват ако им го кажеш по мил начин, и им покажеш, че не им мислиш лошото. Подобни прояви на "брутална честност" понякога идват като заливане с кофа с ледена вода при минусови температури, и лесно могат да бъдат объркани за нападателност, особено когато човекът отсреща е по-чувствителен или реактивен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...