Jump to content



Препоръчани коментари

преди 35 минути, DarkChild каза:

Ако беше толкова добра нямаше да е напълно забравена. Дори не бих казал, че е забравена, тъй като никога не е била запомнена. Както казах, песента е незапеваема.

Ако ти не си достатъчно музикален, това не е проблем на песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DenFevgo каза:

Ако ти не си достатъчно музикален, това не е проблем на песента.

Вярно е. Не всеки е дорасъл за това сложно произведение. Шьонберг ряпа да яде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DarkChild каза:

Вярно е. Не всеки е дорасъл за това сложно произведение. Шьонберг ряпа да яде.

Наскоро посетих концерт, посветен на класическата музика. Останах дълбоко потресен, че пуснаха някакви неадекватници като Моцарт и Шумен, Шуберт ли беше или Шумахер - не знам, за сметка на това тази класика НЕ прозвуча. Тръгнах си обиден и наскърбен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка даже "Иди си, тъга", има леки елементи на рок балада и в музиката има куп такива песни със сложна композиция. А защо не се била запомнила.... от 140 песни успех всичките да се запомнят. Всички изпълнители, дори и световните, имат незапомнени качествени песни. Като си я изпее на нейн концерт ще си проличи кои я помнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе сте сега много е яка. Жив флоп си е и то за времето дето баба е била фактор. Тя затова и не я пее. Има песни дето не са пълнеж от оня албум и тя си пее тях - пилотната например дето си е топ. Кво сте скочили на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неведнъж съм мяркал "Иди си, тъга" като предложение в YouTube и нищо не ми е говорила - а като си я пуснах пак нищо не ми говореше, може би единствено някакъв проблясък да съм гледал клипа. И го казвам като човек, на когото Глория през 90те му беше близо до любимка.

Но на нея не й беше и нужно всяка песен да й е някакъв тотален хит, ротиран по телевизията нон-стоп. Просто защото стотици хиляди хора си купуваха целите й албуми и покрай това със сигурност са знаели за подобни песни, което само по себе си също е достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

 

Toчно, аз не знам що скочиха така на теб и на @DarkChild. Ако беше казал, че тази (трябваше да видя кои песни са във втория й албум): 

Тя Или Аз,  За Добро Или Зло, Оставете Ме На Мира  или там за приятелката са зле, щеше да изглежда гротеска, защото това са й хитовете от този албум. Тя и затова си ги ПЕЕ тях, въпросната тъга песен не я е пяла и 100% дори не я помни.  

 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

 

Тя Или Аз,  За Добро Или Зло, Оставете Ме На Мира  или там за приятелката са зле, щеше да изглежда гротеска, защото това са й хитовете от този албум. Тя и затова си ги ПЕЕ тях, въпросната тъга песен не я е пяла и 100% дори не я помни.  

 
 

"Тя или аз" я има само в CD изданието на "За добро или зло". Иначе в аудио и видеокасетата "Иди си тъга" беше май 3-та поред. Не я пее, щото е някаква тежка, тегава балада, къде да я пее, в кръчмите или в дискотеките? Не върви. Тя доскоро старите изобщо не ги пееше. Никой не твърди, че е хит, а че е сносна песен за 95-та. А и си е казвала, че не ги пее, защото не звучат много професионално и текстовете са леко бозави. Най-много е пяла "Щастието е магия", "Сцената обичам лудо", "Ех, море". Има и читави текстове, добре издържани, но има и много бошлаф в първите 2 албума. Всички бяха така в средата на 90-те - и Кристал, и Фаворит, и Сашка Васева дори. Музика всеки може да си изтананика, но хубав текст да напишеш.... не става ей така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Бяла роза беше пълнеж в албума дето излезе, но изстреля Славка като ракета. Така че, да не ги подценяваме. 

Мен ме кефи Иди си тъга, но песента влиза трудно, не е поп-фолк песен, не може да те грабен от първо слушане. Също влизат трудно и Изоставени момичета, Оставете Ме На Мира, Иде Пролет, Завист, За Тебе, Майко, Сто Пъти, Откраднат Миг, Очи Като Звезди, До Утре, Не Мога Без Теб. Но пък в тях са ѝ и едни от най-големите хитачки.

В началото имаше доста такива песни. Чак в 12 Диаманта хвана по-поп-фолк вълната и обърна стила и мелодията. 

Със сигурност е имало и нещо общо с депресията. Нали разказа в книгата че тогава е била в много тъмен период. Усеща се и голяма промяна в нея самата от 12 Диаманта нататък.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Illyria каза:

Тя и Бяла роза беше пълнеж в албума дето излезе, но изстреля Славка като ракета. Така че, да не ги подценяваме. 

Мен ме кефи Иди си тъга, но песента влиза трудно, не е поп-фолк песен, не може да те грабен от първо слушане. Също влизат трудно и Изоставени момичета, Оставете Ме На Мира, Иде Пролет, Завист, За Тебе, Майко, Сто Пъти, Откраднат Миг, Очи Като Звезди, До Утре, Не Мога Без Теб. Но пък в тях са ѝ и едни от най-големите хитачки.

В началото имаше доста такива песни. Чак в 12 Диаманта хвана по-поп-фолк вълната и обърна стила и мелодията. 

Със сигурност е имало и нещо общо с депресията. Нали разказа в книгата че тогава е била в много тъмен период. Усеща се и голяма промяна в нея самата от 12 Диаманта нататък.

 

 

Особено тези влизат трудно. За тебе майко е най - популярната песен за майката в чалгата, много трудно ще да е влезнала. Истинста е, че иди си пръдня си е точно това, една пръдня. 

"Откраднат миг" и е голям хит сред феновете, тя си я пее вече като й оправи правата. А това сто пъти е типично комерсче.; 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , WindWalkerMonk каза:

Toчно, аз не знам що скочиха така на теб и на @DarkChild. Ако беше казал, че тази (трябваше да видя кои песни са във втория й албум): 

Тя Или Аз,  За Добро Или Зло, Оставете Ме На Мира  или там за приятелката са зле, щеше да изглежда гротеска, защото това са й хитовете от този албум. Тя и затова си ги ПЕЕ тях, въпросната тъга песен не я е пяла и 100% дори не я помни.  

 
 

Кво мислиш за тоз хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, WindWalkerMonk каза:

иди си пръдня си е точно това, една пръдня. 

 

❤️

Твоето заглавие повече ми харесва! ❤️ 
Сега чух "Иди си, тъга". Това не е песен която всеки ще хареса, аз обаче мисля, че е била добра за времето си. В никакъв случай не говоря за хитове и дали днес ще се забележи ако я изпълни. Допадна ми, макар да не съм по този тип песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кво мислиш за тоз хит?

Ми не р лош. Топ песен е, в смисъл доста разчупена музика, каквато преди години правеше Преслава ака. Моето слабо място и т.н. Разбираш ме! Но това се1 е друга певица, Глорията дето аз знам от 20 години си пее една и съща песен, айде две песни. И те дори не са яки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми не р лош. Топ песен е, в смисъл доста разчупена музика, каквато преди години правеше Преслава ака. Моето слабо място и т.н. Разбираш ме! Но това се1 е друга певица, Глорията дето аз знам от 20 години си пее една и съща песен, айде две песни. И те дори не са яки.

Оф, той пък @Andrew Cunanan. сега ме зариби. Глория трябва да я възроди тази песен. Има в нея надежда! Хората искат нещо истинско. Ето го! ❤️ Страхотно, просто страхотно. Ще си я пусна пак , май я бях забравил.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Оф, той пък @Andrew Cunanan. сега ме зариби. Глория трябва да я възроди тази песен. Има в нея надежда! Хората искат нещо истинско. Ето го! ❤️ Страхотно, просто страхотно. Ще си я пусна пак , май я бях забравил.

Ми тя си е бая актуална и към ден днешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ми тя си е бая актуална и към ден днешен.

За огромно съжаление..... познаваме доста такива.... Направо отново ме спечели като я чух тая песен! ❤️ Слушаше ми се нещо по-ретро. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

❤️

Твоето заглавие повече ми харесва! ❤️ ... Допадна ми, макар да не съм по този тип песни.

Ама запеваема ли ти е, м? 😆

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Ама запеваема ли ти е, м? 😆

Определено не, трудно смилаема песен е хаха, не мога да отрека.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Определено не, трудно смилаема песен е хаха, не мога да отрека.

А, така - нека си знае! Припев с повече от две изречения - ние кво, на матура ли сме? 😄

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, omline каза:

А, така - нека си знае! Припев с повече от две изречения - ние кво, на матура ли сме? 😄

Tи го казваш иронично, но е точно така. И не заради матурата, погледни "Очакване", думите са прекалено много и тя не може да си поеме въздух. За да го направи пропуска малка част от припева, което всъщност е излишната част. Песента не страда от това по никакъв случай, а тя си поема глътка въздух. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...