Jump to content



Препоръчани коментари

:blink:

Много хора отидохте там в графата "блокирани", по всякакъв начин....

Скоро прочетох една много хубава мисъл, но забравих на кого беше - "Не се сприятелявай/сближавай с идолите си!"

Няма да й слагам определения, обаче.... дано следващите 50 й стигнат, за да израсне поне малко мислено и духовно. Като гледам... не прави опити, дори напротив, дълбае. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, adorable каза:

Ако обичате, не ме питайте за неща, свързани с Глория вече - приключил съм с нея. Блокиран съм, защото когато търпиш, държиш се мило, използваш специален подход да не нараниш, защитаваш, прощаваш да те подвеждат, затваряш си очите... и в един момент ти писва, казваш си всичко както си е и си поредният, който го отнася. С бесни темпове е тръгнала нанякъде, където ще остане без истински хора, тя и сега си държи предимно навлеци и пиявици. И всеки гледа да ѝ мълчи от страх.

Не е първият път, в който съм я коригирал - пред нея самата, досега се вслушваше и имах надежда, но сега реши да ме блокира. МЕН?! Съжалявам, аз съм голям човек, със самочувствие. Да свиква, че не сме "фенчета", а който иска нонстоп да е на първи ред, само и само да ѝ прави поклони, кога заслужени, кога незаслужени - моля, нека заповяда отпред на мегдана. От мен не познавам човек, който повече да я е защитавал тогава, когато не е имало кой да я защити дори от колегите и другите ѝ почитатели. Важното е сега на мен да ми е добре. За истории и случки няма да разказвам. Това е. :) На концерта ѝ догодина няма да стъпя.

B4epa ce cemux 3a aHa/\u3a mu Ha oH3u bol/\yk Kagufe u ceGa 4eta moBa! 😳

cnoko, konzepm Moje u ga HqMa.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

С такива фенове не ти трябват хейтъри ❤️ 

WWW.VBOX7.COM

Стефифешън пее Влюбена в живота на Глория

Нека бъдем ВЛЮБЕНИ В ЖИВОТА!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

B4epa ce cemux 3a aHa/\u3a mu Ha oH3u bol/\yk Kagufe u ceGa 4eta moBa! 😳

cnoko, konzepm Moje u ga HqMa.

На мен "Кадифе" наистина ми харесва.

Концерт ще има, залата ще е пълна, да е жива и здрава, просто на мен ми писна от номера.

Пачо, там е работата, че дори не съм се сприятелявал в класическия смисъл - пиене на кафе и бла-бла, аз просто бях потърпевш от хора около нея. Това е цялата история, без да изпадаме в подробности. Глория не е лош човек иначе. Надявам се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Ако обичате, не ме питайте за неща, свързани с Глория вече - приключил съм с нея. Блокиран съм, защото когато търпиш, държиш се мило, използваш специален подход да не нараниш, защитаваш, прощаваш да те подвеждат, затваряш си очите... и в един момент ти писва, казваш си всичко както си е и си поредният, който го отнася. С бесни темпове е тръгнала нанякъде, където ще остане без истински хора, тя и сега си държи предимно навлеци и пиявици. И всеки гледа да ѝ мълчи от страх.

Не е първият път, в който съм я коригирал - пред нея самата, досега се вслушваше и имах надежда, но сега реши да ме блокира. МЕН?! Съжалявам, аз съм голям човек, със самочувствие. Да свиква, че не сме "фенчета", а който иска нонстоп да е на първи ред, само и само да ѝ прави поклони, кога заслужени, кога незаслужени - моля, нека заповяда отпред на мегдана. От мен не познавам човек, който повече да я е защитавал тогава, когато не е имало кой да я защити дори от колегите и другите ѝ почитатели. Важното е сега на мен да ми е добре. За истории и случки няма да разказвам. Това е. :) На концерта ѝ догодина няма да стъпя.

Ти, който си от най-обективните и здраво стъпили на земята почитатели, да блокира? Това вече е потрес човек. Но и тук усещам швестерски номера, от навлеците около Глория. Много жалко за нея самата, ако толкова лесно може да бъде манипулирана. Тотал щета. Още повече ми падна в очите Глория. Евала, че си държиш на своето и на достойнството си. Нито тя, нито Симона, нито който и да е от нейните гъзолизовци е с нещо повече от теб, мен или който и да е от този форум. Колко мъка има по този свят, Боже. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Ти, който си от най-обективните и здраво стъпили на земята почитатели, да блокира? Това вече е потрес човек. Но и тук усещам швестерски номера, от навлеците около Глория. Много жалко за нея самата, ако толкова лесно може да бъде манипулирана. Тотал щета. Още повече ми падна в очите Глория. Евала, че си държиш на своето и на достойнството си. Нито тя, нито Симона, нито който и да е от нейните гъзолизовци е с нещо повече от теб, мен или който и да е от този форум. Колко мъка има по този свят, Боже. 

Че тя е толкова тъпа и комплексирана. Лесно може да се манипулира с комплименти и гъзолизане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този етап започва да става по-интересно не каква причина може да си измисли Глория, за да разкара десетилетните си истински фенове, а каква причина след някоя и друга година ще измислят онези, които са я обградили с вредно влияние, за да разкарат Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, GSA каза:

Недей, че подлагащите и се ни четат ежедневно и ще докладват на кралицата майка. 😂 

Щом четат да й кажат да направи дует с Богинята Стефифешън! ❤️ 
Изпратете на Глория това изпълнение и всички други от Стефифешън!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Щом четат да й кажат да направи дует с Богинята Стефифешън! ❤️ 
Изпратете на Глория това изпълнение и всички други от Стефифешън!

Stefife6an cnacqBa kapuepu!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Кой я слуша въобще тая дърта вещица? Нито кой знае какъв глад, нито хитове, нито идеи. Аре сега.

ТИ!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Да да. И това макар да йне успешно, е прекалено кръчмарско за мен.

Пошегувах се!

Но всички слушаме периода ѝ Феникс - Изповед!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Пошегувах се!

Но всички слушаме периода ѝ Феникс - Изповед!

Вече и това не слушам, мина й времето. Има 2000 човека, като последното използвам условно като термин. Събира ги веднъж на 6/7 години и се мисли за вървежа. Овца, последно време живна и пак се е надула като листна въшка. А тя, Мона и мама Седефка са три парясници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Вече и това не слушам, мина й времето. Има 2000 човека, като последното използвам условно като термин. Събира ги веднъж на 6/7 години и се мисли за вървежа. Овца, последно време живна и пак се е надула като листна въшка. А тя, Мона и мама Седефка са три парясници.

Миналата година. Сега отново е в затихващ режим. Последните й две песни са образци за ужас и флоп. 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Миналата година. Сега отново е в затихващ режим. Последните й две песни са образци за ужас и флоп. 😘 

Говоря за заетост. Ама е некадърна човек, толкова си може. После другите са й виновни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се, че с завръщането на конкурса "МЕЛОДИЯ НА ГОДИНАТА" Кристина Димитрова, Маргарита Хранова и Йорданка Христова се хванали за косите коя точно да изпълни този авторски шлагер и да вземе голямата награда!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Говоря за заетост. Ама е некадърна човек, толкова си може. После другите са й виновни.

И това в момента й е много, предвид неспирните й фасони без покритие. Разбирам да правеше наистина качествени неща, еталони и образци, а то....
Да си пее у тях под душа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен криндж е тая жена. Хората дори не я мразят, просто й се смеят на интервютата, които са единственото нещо, което е успешно при нея. Поне за клоун става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...