Jump to content



Препоръчани коментари

преди 18 часа , fearless` каза:

Не знам дали Глория си е правила някакъв тип корекции по лицето през годините, но ако е искам да знам при кой доктор, защото в момента изглежда почти както на тази снимка а има 20 години разлика... просто невероятно. 

Тя си е абсолютно същата, но това е видимо само за хората, които сме добре запознати с визията й преди 2000 година. Другите "капацитети" не осъзнават, че има неща като фотошоп, грим, моментно физическо състояние и т.н., които оказват влияние и могат супер много да променят физиономията на човек в даден момент. Ако нещо не ми харесва в момента във визията й, то това са устните - излишно големи, тя си има хубава уста. И косата ест - не виждам смисъл от тази жълтеникава метла, която й виси отзад. Да смени малко фризьора и собственото си виждане. Ще стане топ кукла. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осветлението е покъртително, все едно са светнали жълти крушки с жичка. :D

Толкова е странно като пее оригинала, чак изглежда неествествено, сигурно е заради видеото - плаващите кадри, вятърът в косата и забавения каданс ми вървят ръка за ръка с песента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пяла е преди 20 години в студиото, като ги е записвала първия път. Пак не са и дали микрофон да държи за парлама. Или дезодорант, шампоан, вибратор, нещо там да е хванала, вместо упражнения от кръжок "Ръцете ми пречат". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Пяла е преди 20 години в студиото, като ги е записвала първия път. Пак не са и дали микрофон да държи за парлама. Или дезодорант, шампоан, вибратор, нещо там да е хванала, вместо упражнения от кръжок "Ръцете ми пречат". 

Нямам против дребнавите ти забележки, ама ми се струва, че правиш опит да стовариш отгоре й вината за цялата плейбек порочност на тоя бизнес.

Целта, очеизвадно е, да се представи с песните си колкото и беден да е инструментариума на телевизията на Драгана.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Нямам против дребнавите ти забележки, ама ми се струва, че правиш опит да стовариш отгоре й вината за цялата плейбек порочност на тоя бизнес.

Целта, очеизвадно е, да се представи с песните си колкото и беден да е инструментариума на телевизията на Драгана.

Тя не е единствената виновна за порочните плейбек практики в бизнеса, в но е виновна че продължава да участва в тях. Голяма далавера да си представи песните в лъхащата на нищета телевизия на Драгана или Петкана или която е там.

Преди всичко е смешно да говорим какво е "пяла", знаем Гюрга поне това може, при очевидната буфосинхронада. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Тя не е единствената виновна за порочните плейбек практики в бизнеса, в но е виновна че продължава да участва в тях. Голяма далавера да си представи песните в лъхащата на нищета телевизия на Драгана или Петкана или която е там.

Преди всичко е смешно да говорим какво е "пяла", знаем Гюрга поне това може, при очевидната буфосинхронада. 

Не, че признанието ти би променило нещо, но пък съм на кеф да отбележа, че точно в това гостуване имат две изпълнения с Кеба...на живо с китара. И горният ти пост току-що те издаде, че дрънчиш наизуст, без да си гледал, едни дежурни заяжданки, които, айде да пораснем вече, не са интересни...

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Пяла е преди 20 години в студиото, като ги е записвала първия път. Пак не са и дали микрофон да държи за парлама. Или дезодорант, шампоан, вибратор, нещо там да е хванала, вместо упражнения от кръжок "Ръцете ми пречат". 

Такава е концепцията на предаването и тя се е съобразила. Представят дадени песни в студио и така или иначе щом не е на живо е все тая дали ще държи микрофон или не. Не е излязла да го прави на концертна изява. Това все пак е тв студио и ако там не изискват живо изпълнение, което очевидно виждаме, че не е тяхна практика, в какво да я обвиняваме? Заслужава похвала за начина по който изглежда и този път за подбора на песните.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Абе готино от една страна, че всеки месец е в двете Theatro-та в София и във Варна - не са никак евтини места, ама не знам защо така ме дразни контингентът, който ги посещава. Не съм ходил там, но по клипчета и приказки на приятели чувам, че ходят доста парвенюта и ставам леко ревнив като публика честно казано.

WWW.FACEBOOK.COM

3,8 хил. views, 237 likes, 47 loves, 15 comments, 7 shares, Facebook Watch Videos from Gloria: Нашите вечери ❤️club “ THEATRO “ в София и...

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И след всичко постнато на последната страница, когато някой каже, че Глория нямала хитове, направо му се чудя на чудовищната простотия, завист и злоба. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледай ти, гледай ти....

 

SIGNAL.BG

Класацията Топ 5 PlanetaOfficial представя най-популярните музикални албуми на Пайнер, продавани на CD през февруари 2023 година. Лидерската позиция е за Преслава и нейния последен албум, озаглавен “Да гори в любов”. На второ място в специалната подредба, според интереса на меломаните, които купуват CD, е Галена с албума “Кой”. “Любовта...

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип е безумен... даже изглежда, че и с пари се е изръсила за декори, балет и т.н.... Не разбирам връзката с песента. :D  В близките кадри е много хубавичка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, pacho каза:

Този клип е безумен... даже изглежда, че и с пари се е изръсила за декори, балет и т.н.... Не разбирам връзката с песента. :D  В близките кадри е много хубавичка.

 

Е, как така не разбираш - "Протегни ръце, вземи ме и ме отведи от пандиза".

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Този клип е безумен... даже изглежда, че и с пари се е изръсила за декори, балет и т.н.... Не разбирам връзката с песента. :D  В близките кадри е много хубавичка.

 

Страхотен си е за тогава. Песента е на Димчо, клипът е на Стилиян Иванов. Всичко от VHS "Носталгия" го е режисирал той. Имал е много щури идеи. По онова време другите се снимаха още по храсталаците и някакви тв версии с фотоколажи отзад. BTW, в Пазарджик стана голям купон на 8 март. Беше яко фраш и хората се радваха. Много добре й вървят участията, особено в провинцията са жадни. Яче, яче гърми здраво, вече знаят рефрена. За концерт я питах - догодина за 30 години. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

За концерт я питах - догодина за 30 години. :)

От кръгла годишнина до кръгла годишнина вече, така ли? Нали мълвата гласеше, че е за тази година - то реално тази година й е 30-тата годишнина.

Primary

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Таня Боева са стартирали буквално в един и същи ден? 😲

Иначе ако си реализира плановете и ако са верни и слуховете, че Преслава ще прави концерт с Куку бенд, ще сме свидетели на неочаквана явление - три поредни години с големи концерти на големи звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Танчето обаче ѝ се пеело естрада/поп и се е готвила за Златния Орфей, докато Глория избацала цели 2 албума и станала мега звезда. Ама Таня и 3 да беше пуснала, нямаше да станат нещата, щяха да са пълни с кавъри. Пък и визията й куца.

Дано Глория не е в НДК, да пробва в Арената с гости.

С Еми Стамболова скарани ли са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

На Танчето обаче ѝ се пеело естрада/поп и се е готвила за Златния Орфей, докато Глория избацала цели 2 албума и станала мега звезда. Ама Таня и 3 да беше пуснала, нямаше да станат нещата, щяха да са пълни с кавъри. Пък и визията й куца.

Дано Глория не е в НДК, да пробва в Арената с гости.

С Еми Стамболова скарани ли са?

Тя Таня тръгва с фолка от 1998. Не знам да са скарани със Стамболова, защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че са били с Кеба на някакво РД и Стамболова е била на маса там и на РД на Нелина пак бяха заедно, пък нямат нито 1 снимка. Не че е нужно де, просто щеше да изглежда колегиално.

 

Как няма някой спонсор да развърже кесията и да плати за 1 ретро концерт с Глория, Нелина, Стамболова, Лия, Таня и Дачева. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...