Jump to content



Препоръчани коментари

Към вашата Галена винаги е имало злоба когато изкара нова песен.Особено в такава слаба за нея година.Но винаги е било от 2-3 човека,а не като сега целия форум да не я диша.Ваш си проблем,де,вие си сърбате попарата и то заради чалгарка,която даже не знае за съществуването ви.

 

Не виждам нищо абсурдно в изказванията ми.Просто на вас ви е удобно песента да е дует,но не е.За изкривяване на истината недей да ми говориш.Точно вие двамата със Стела го направихте многократно,дори ти и то тази вечер.

 

Повечето от хората,които са били коментирали Шефката във ваше отсъствие и блабла дори аз го правихме,за да ви дразним.Не е наш проблем,че се връзвахте и изтрещявахте.Към днешна дата почти никой не я коментира освен вас,явно от страх някой да не ви забрави "хита на годината". :3fdb8960598fa63e:

Ти си смешен, жалък човек. Половин година ми рипаш за вниманието. А аз продължавам да мисля, че си смешен и жалък. Честито! :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта колко жалка трябва да бъде, за да звъни панически на Стораро и да го изкара с температура и антибиотик на сцената, треперейки от страх че без него ще мине по-посредствено и от Татяна? :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

И Преса да беше на нейно място, не панически щеше да звъни, ами направо щеше да организира кордон по софиийските булеварди, за да пристигне Стораро по-бързо на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

И Преса да беше на нейно място, не панически щеше да звъни, ами направо щеше да организира кордон по софиийските булеварди, за да пристигне Стораро по-бързо на концерта.

Преса и със "Скоро" си докарваше бис. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си смешен, жалък човек. Половин година ми рипаш за вниманието. А аз продължавам да мисля, че си смешен и жалък. Честито! :)

Казах ти и в предните си постове-излез от филма. Нито ми пука за мнението на някого от тук за мен,нито пък ще тръгна да търся нечие внимание още повече като плюя любимата ти певачка.Да не сме в детската градина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти и в предните си постове-излез от филма. Нито ми пука за мнението на някого от тук за мен,нито пък ще тръгна да търся нечие внимание още повече като плюя любимата ти певачка.Да не сме в детската градина?

 

Момче, спри да ме занимаваш вече.

 

Идва в темата и както винаги нарочно не ме цитира, но постът му е реплика към мой пост, че и на "ВИЕ" ми говори.

 

Коментирай си други теми с други потребители. Айде напусни ми биополето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момче, спри да ме занимаваш вече.

 

Идва в темата и както винаги нарочно не ме цитира, но постът му е реплика към мой пост, че и на "ВИЕ" ми говори.

 

Коментирай си други теми с други потребители. Айде напусни ми биополето.

Все още не се е родил човек,който да ми казва какво да правя,така че..знаеш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лудница тотална снощи с Галена в Благоевград. :Vishenka_05: Ей, цялото разочарование от концерта ми мина като я видях как се раздаваше в клуба. Много ме зарежда тая жена винаги. Нямаше къде игла да се пусне, както винаги на нейните участия. Много яко пее ”Феноменален” на живо. На концерта трябваше да я изпълни на живо. Страшно й пасва на гласа. Пак се убедих, че това е следващия й голям хит. Иначе пак изпя гадната турска песен, която явно й е любима. Дано не я кавърдиса! :1000 (29):

Няма грешка в клубовете, но да си върне хъса да се представя феноменално и на концерти!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ти кажа защо аз през последните месеци намразих Преслава до мозъка на костите си. Заради Fast, Кака Кели, а напоследък и заради Vancho. Знаеш за какво отричане на истината и умопомрачителна заслепеност става въпрос особено при първите двама. Fast ще си даде единия бъбрек, за да принизи Галена. Кели пък ще я оправдава дори, ако въпросната убие някой негов роднина. Vancho, който по принцип е сравнително умен човек, преди няколко дни пък влезе в ролята на дебил със синдром на Даун, правейки се, че не схваща логиката на аргументите ми относно съмнителния рекорд на "Не се изтриваш" и отмествайки вниманието върху бистрене на значението на думата "пик".

 

Ето за такива отблъскващи човешки същества става въпрос сред феновете й. Хора, толкова болни отвътре, че на бялото ще кажат черно, ще въртят и сучат само и само, за да изкарат Преслава над Галена.

 

Феновете на Галена стократно сме показвали своята обективност - и когато Преслава заслужава да бъде похвалена за свой голям хит, и когато Галена сваля нивото, или се излага. Но определени подръжници на Преслава никога не показаха искрена обективност.

 

Всичко това в комбинация с хилядите й изцепки през годините (знаем за тях, те са безбройни) ме накараха да изпитвам органическа непоносимост към тази персона. Но пак повтарям - главната причина са феновете й.

 

Се едно си от вчера във форума и не знаеш че някой път "феновете" особено тука у форума са в пъти по неприятни от самите певачки. Атропо, точно тия светата вода ненапита, бившето толбухинско Пете си я знаят каква мръсна долна пача е всъщност, което също не е няква нова информация, но твърдят че точно това ги кефело ужким. Както и това, как великата можеща певица си изкарва цяла година участията на плейбек, но на единия концерт в годината на кокошарника пее 10 минути на живо.

 

Изобщо нищо ново.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя турска песен?

Нямам идея как се казва. На 2 участия вече я чувам как я пее и се кефи от сърце. Много противна песен, не съм я чувала и в клубовете,но Галче се е зарибила.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам идея как се казва. На 2 участия вече я чувам как я пее и се кефи от сърце. Много противна песен, не съм я чувала и в клубовете,но Галче се е зарибила.

е кажи 2,3 думи. мелодия ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е вечен хит, да не го пипа никоя. Дори Стораро не посмя, а той прави свои версии на всички топ кючеци. Азис вкара китарка в Мотел, да не остане по-назад. А и Дениз Манялъ е толкова серт, че на никого не би разрешила да й пее визитната картичка. Наскоро пусна продължение, което любезно споделих с вазе.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива ли да се преставиш 10 класи по-добре като подгряваш концерт от този на собствената ти фирма?! Защо не пя "Феномален" така там? Иначе това е хита й тази година, никаква "Шефка". Снощи 3 пъти в Илюжън, нито веднъж миризливия мазен дует. На мен взе да ми харесва, нищо че е тъп текста. Хората полудяха и трите пъти.

Колкото до турското, ако го изпее на български вече трябва да бъде линчувана... Какво се побърка с тези кючеци... От Криско на Кондьо, човек...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива ли да се преставиш 10 класи по-добре като подгряваш концерт от този на собствената ти фирма?! Защо не пя "Феномален" така там? Иначе това е хита й тази година, никаква "Шефка". Снощи 3 пъти в Илюжън, нито веднъж миризливия мазен дует. На мен взе да ми харесва, нищо че е тъп текста. Хората полудяха и трите пъти.

Колкото до турското, ако го изпее на български вече трябва да бъде линчувана... Какво се побърка с тези кючеци... От Криско на Кондьо, човек...

 

Напоследък все си недоволен, от всичко. Оплакваш се като някаква женичка. Сигурен ли си, че проблемът не е в твоя телевизор?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е добре Галена на тоя концерт и пее прилично. Явно като залага на шоу, се омотава нещо и не знае кога какво да прави. Тука си е екстра.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък все си недоволен, от всичко. Оплакваш се като някаква женичка. Сигурен ли си, че проблемът не е в твоя телевизор?

Напротив, кефят ме песните този сезон, даже много. Обаче концертът още ми държи лош вкус, наистина беше ужасен и ме разочароваха всички. Освен това няма да ги приема тези кючеци от Галена и толкова... Нали се сещаш как тя и още няколко водят парада, всичко живо ще започне да пуска мазно. Иначе нямам против, даже влязох да напиша колко голям хит е "Феномален", защото се говореше за купени гледания, а е точно обратното. Гледам да съм обективен просто и естествено изразявам мнението си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, кефят ме песните този сезон, даже много. Обаче концертът още ми държи лош вкус, наистина беше ужасен и ме разочароваха всички. Освен това няма да ги приема тези кючеци от Галена и толкова... Нали се сещаш как тя и още няколко водят парада, всичко живо ще започне да пуска мазно. Иначе нямам против, даже влязох да напиша колко голям хит е "Феномален", защото се говореше за купени гледания, а е точно обратното. Гледам да съм обективен просто и естествено изразявам мнението си...

 

Добре, това е твой личен избор. Народът обаче ги приема повече от добре.

 

Те вече се опитват да я копират, виждайки какъв хит стана нахаресваната от теб Шефка, и почнаха да пускат мазнотии. Отново не им се получава така, както на Галена, всички го виждаме.

 

Галена, каквото и да направи, винаги някой ще е недоволен. Рап песен - недоволни. Хип-хоп/поп песен - това не е чалга! Умерено RnB - провал била! Накрая пусна истински чалгии - стават супер големи хитове - много мазно било. Угодия за всички няма.

 

Сега ще кажеш "Искаме песни като "Спри ме" и "Пак ли"!". Ами искаме, но онези песни са били в конюктурата на времето отпреди 6 години. Тенденциите са се сменили, изпълнителите са различни като хора/преживявания/емоции, композиторите са други и куп още фактори.

 

Просто тъгуваме носталгично за отминалите години от младините ни така, както днешните 20-годишни ще тъгуват за 2018 след 8-9 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувам личната си кореспенденция с човек, присъствал на концерта.

НЕ Е ФЕН НИТО ГАЛЕНА, НИТО НА ПРЕСЛАВА.

 

Моят въпрос към него:

 

vapros.jpg

 

Неговият отговор:

 

otgovor.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...