Jump to content



Препоръчани коментари

Голяма работа като е коментирал сега... да не е забранено? :1000 (29): Всеки може да си пише колкото иска. :3fdb8960598fa63e:

Викаш преживявате купените гледания, та ще преглътнете и фейк коментарите. Само цифра да има , ще помпате балона с последни сили и дъх :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викаш преживявате купените гледания, та ще преглътнете и фейк коментарите. Само цифра да има , ще помпате балона с последни сили и дъх :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

 

Какви купени гледания те тресат? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами при Феноменален са над 50 процента. Първите дни през 3 часа въпросния фен пускаше по 30-40 коментара с емотинконки един лсед друг... На ден по над 100 фейк коментара първите няколко дни...

 

И не , не се изтриват. Подреди ги по дата и виж. Иначе потребителя често коментира и Пей сърце. Нз как реши, че е от Просто шоу...

В твоите очи обаче не си е показавал носа. Там често следя новите коментари.

 

Леле, как ти се занимава да четеш произволни коментари под песни в тубата? Аз съм пробвал и умирам от простотия на четвъртия коментар, страшно малоумие цари в България, безподобна неграмотност. Друго си е Рамания, тук сме каймака на попфолк почитатeлите. Научаваш нови неща, има дискусии, има аналитични постове, има интрига. В тубата е тотална деградирала анархия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викаш преживявате купените гледания, та ще преглътнете и фейк коментарите. Само цифра да има , ще помпате балона с последни сили и дъх :3fdb8960598fa63e:

 

Нашият балон е дирижабъл, има да си надувамеее... :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неадекватница! Не знам за вас, но аз лично съм разочарована. Какви бяха тези речи след всяка песен? Поне да имаше какво да каже, а тя само се лигави. Да беше изпяла “Спри ме” и “Дай ми” на мястото на речите си. Как може да имаш “Пей,сърце” и да не я изпееш цялата за сметка на “Маракеш”? Да бяха оставили само “лена-Галена..” и един припев на “Маракеш” , и да избухнат с хита на 2016г. Да не говорим,че нямаха никаква синхрония с балета. Не я разбирам в последно време. Преди да намали участията и с по-малко свободно време се подготвяше като истински професионалист за концерти, а сега все едно в последния момент е разбрла какво ще прави на сцената.

 

Иначе след уикенда, смело мога да кажа, че “Феноменален” е един от най-големите хитове тази година. Навсякъде гърмеше в Банско. Страшна енергия има в това парче. За “Шефката” е ясно какъв огромен хит е.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Неадекватница! Не знам за вас, но аз лично съм разочарована. Какви бяха тези речи след всяка песен? Поне да имаше какво да каже, а тя само се лигави. Да беше изпяла “Спри ме” и “Дай ми” на мястото на речите си. Как може да имаш “Пей,сърце” и да не я изпееш цялата за сметка на “Маракеш”? Да бяха оставили само “лена-Галена..” и един припев на “Маракеш” , и да избухнат с хита на 2016г. Да не говорим,че нямаха никаква синхрония с балета. Не я разбирам в последно време. Преди да намали участията и с по-малко свободно време се подготвяше като истински професионалист за концерти, а сега все едно в последния момент е разбрла какво ще прави на сцената.

 

Иначе след уикенда, смело мога да кажа, че “Феноменален” е един от най-големите хитове тази година. Навсякъде гърмеше в Банско. Страшна енергия има в това парче. За “Шефката” е ясно какъв огромен хит е.

Ее сега, ти не разбра ли, че всеки, който преди е бил фен на Галена, трябва обезателно да е сляпо верен и няма право да критикува? Нима не си видяла злобните подмятания на онези двамата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее сега, ти не разбра ли, че всеки, който преди е бил фен на Галена, трябва обезателно да е сляпо верен и няма право да критикува? Нима не си видяла злобните подмятания на онези двамата?

Как няма да я критикуваме, като знаем на какво е способна? Все пак съм спокойна,че още не е изгубила обратната връзка с феновете. За пореден път я критикувам тази година на лично в инстаграм, а жената пак отдели време да ми отговори на романите. Силно се надявам, че и други ще й напиша какво не им харесва в нея в последно време, за да се осъзнае по-бързо. Линкове й напращах на всички топ сръбски композитори, за да инвестира в музиката ти, но тя си държи на Ганев и сие. В сряда съм й на участие и се надявам да имам възможност да й кажа 2 думи на живо.

 

Между другото е голяма вероятността дуетът с Миле Китич да не излезе до концерта. Май и клип не са снимали още, ако изобщо снимат. За мен това ще е голяма грешка. Трябваше да пуснат песента в началото на тази седмица и на концерта да я наложат.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам наистина какво се случва се нея. Нещо се промени след второто дете, за добро или лошо. Самата й осанка или не знам. Започна с тоя имидж на световна модна икона, в което няма нищо лошо, но напоследък ми се струва, че й е по-важно да отиде да се снима някъде, отколкото да пуска добра продукция. Поне преди изумяваше с хитове и клипове, стараеше се за всяка изява, а сега го кара през просото. Преди беше новаторката, всички си сверяваха часовника с нея, а сега просто следва течението. Не знам, надявам се в един момент да се осъзнае и да си върне стария начин на работа, макар че ме съмнява нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам наистина какво се случва се нея. Нещо се промени след второто дете, за добро или лошо. Самата й осанка или не знам. Започна с тоя имидж на световна модна икона, в което няма нищо лошо, но напоследък ми се струва, че й е по-важно да отиде да се снима някъде, отколкото да пуска добра продукция. Поне преди изумяваше с хитове и клипове, стараеше се за всяка изява, а сега го кара през просото. Преди беше новаторката, всички си сверяваха часовника с нея, а сега просто следва течението. Не знам, надявам се в един момент да се осъзнае и да си върне стария начин на работа, макар че ме съмнява нещо.

Точно така е, следвам я и почти не минавам без да й харесам фотосите, наистина са уникални, класа, стил и винаги с някаква концепция. Само че с това се изчепрва хубавото за мен. Донякъде приех етапа й с Криско парчетата, но тя от тях възприе, че трябва да завладява новите млади и по някакъв начин изгуби себе си. Когато се опита да се върне с "Феномален" не успя, може много повече. От тази година единствено "Дай ми любов" наистина ми е любима, другото е модерно, но е шит за мен. Очаквам да се удари по главата и да предложи нещо като "Спри ме", Пак ли", "Кой", "В твоите очи", "Хавана Тропикана", "Дай ми", останалото от "Аз", дори песните без клип отпреди няколко години бяха по-силни... Някоя балада, поне умерено парче, някой готин кавър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това не е ставало ясно нито, че ще открива, нито че се е отказала в последния момент. Това са свободни съчинения, колкото бяха и онези за напускане на пайнер, дуети с Криско и т.н.

 

Приема беше доволен, но в никакъв случай не подобава на звезда от ранга на Галена, каквато уж я броим. Също много от присъствалите го казахме.

 

И напротив. Много и спестявате. Хващате се като удавници за задоволителния и прием, вместо да си задавате въпроса защо пеави песни като на колежките си (Зоопарк, И на всички като теб) и защо няма успехите, които имаше до 2016 вкл. Доволни сте, че Феноменален върви добре, при все, че има поне 3-4 по големи хита. Прекалвно подминавате това, че не получи бис след просене на такъв и след уж ултра хита в лицето на Шефката... А ми говорите за някакъв супер прием, какъвто е нямало. Това, че най големия пик от представянето и сред публиката бе при появата на Тони Стораро, а не на самата Галена, също би трябвало да ви притесни.

 

И вместо да ровите там, вие ми говорите за купени гледания при Не се изтриваш. Иска ви се да са купени, като вашата едва се справя със ситуацията и отдавна няма парчета, които от раз дс ститнат 10 милиона. Затова и говорите за успеха на парчето на Тони Стораро вместо за реални парчета на Галена.

Започнахте да свиквате да е вечно втора, а вече и трета.

 

Копирам си поста от скандалите и тук. Радвам се, че има и адекватни Галенови.

 

Това, че Феноменален не е провал, не означава, че е проект на нивото на Галена от 2013-2016. Преди Феноменален чухме много неща в тази стилистика. Преди Галена търсеше различни автори, балйански кавъри с участието на балкански звезди, а сега на опашката с Анелия, Емануела, Деса и Преса за по поредния ганевски хит. С нищо не се отличава от другите. Ако преди водеше модите за хитове, сега ги следва.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ли ясно на всички, че на Галена вече не й се занимава, поне за момента? Ако пожелае, пак ще впрегне всичките си сили и ще постигне онова, което правеше преди години - а сега ще е дори по-силно, защото вече е изградено и доказано име, предизвикващо истерия.

Никой не може да ме убеди, че тя работи със същия хъс, с който през 2012 да речем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че не й се занимава, не е оправдание за слабите песни. Тя нито пише текстове, тино композира, че да кажеш да няма вдъхновение. Да не говорим, че най-лесното е да вземеш някоя сръбска или гръцка песен. Особено първите напоследък са много здрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ли ясно на всички, че на Галена вече не й се занимава, поне за момента? Ако пожелае, пак ще впрегне всичките си сили и ще постигне онова, което правеше преди години - а сега ще е дори по-силно, защото вече е изградено и доказано име, предизвикващо истерия.

Никой не може да ме убеди, че тя работи със същия хъс, с който през 2012 да речем.

Защото през 2011-2012 беше нахъсана да се бори срещу Пайнер и Преслава, но като се убеди че няма смисъл, се отказа да върви срещу вятърни мелници. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че не й се занимава, не е оправдание за слабите песни. Тя нито пише текстове, тино композира, че да кажеш да няма вдъхновение. Да не говорим, че най-лесното е да вземеш някоя сръбска или гръцка песен. Особено първите напоследък са много здрави.

Не й се влагат пари също така. Абсолютно идентичен случай с Андреа - като й се работеше изкарваше нова песен всеки месец, правеше космически видеоклипове и какво ли още не. Още докато беше в "Пайнер" даде на заден, намали количеството на продукцията, качеството на клиповете и лека-полека съвсем се отдръпна.

Допускам, че е възможно и Галена да напусне "Пайнер", кой знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не й се влагат пари също така. Абсолютно идентичен случай с Андреа - като й се работеше изкарваше нова песен всеки месец, правеше космически видеоклипове и какво ли още не. Още докато беше в "Пайнер" даде на заден, намали количеството на продукцията, качеството на клиповете и лека-полека съвсем се отдръпна.

Допускам, че е възможно и Галена да напусне "Пайнер", кой знае.

Преслава как и при намаляне на продукция, и при липсата на скъпи клипове успява да мачка вече толкова години? Просто Галена и Андреа са изкуствено наложени и във времето балона се пуква. Дебеланка поне не е претендирала никога че е фактор в чалгата, но Пришитото Лице от 10 години близо се опитва да влезне в линията Ивана-Преслава-тя, но просто не може да се сравни с тях. Никога не е била масова любимка като тях, няма и да бъде. Дори да й харесвам някои проекти, самата тя излъчва една антипатичност която няма как да се махне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава как и при намаляне на продукция, и при липсата на скъпи клипове успява да мачка вече толкова години? Просто Галена и Андреа са изкуствено наложени и във времето балона се пуква. Дебеланка поне не е претендирала никога че е фактор в чалгата, но Пришитото Лице от 10 години близо се опитва да влезне в линията Ивана-Преслава-тя, но просто не може да се сравни с тях. Никога не е била масова любимка като тях, няма и да бъде. Дори да й харесвам някои проекти, самата тя излъчва една антипатичност която няма как да се махне.

Преслава не мисля, че някога е губила желание за работа, освен може би частично 2013-2015. Но тя има харизма и невероятен късмет и успехите си ги получава с по-малко усилия, което съм сигурна, че е голяма причина за демотивацията на колежките й и злобата на много техни фенове към нея.

Няма как да не излъчва антипатичност с тая зодия Галенчето, но пък трябва да й призная, че е един от най-симпатичните й представители. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не мисля, че някога е губила желание за работа, освен може би частично 2013-2015. Но тя има харизма и невероятен късмет и успехите си ги получава с по-малко усилия, което съм сигурна, че е голяма причина за демотивацията на колежките й и злобата на много техни фенове към нея.

Няма как да не излъчва антипатичност с тая зодия Галенчето, но пък трябва да й призная, че е един от най-симпатичните й представители. :3fdb8960598fa63e:

 

Искам да ти кажа защо аз през последните месеци намразих Преслава до мозъка на костите си. Заради Fast, Кака Кели, а напоследък и заради Vancho. Знаеш за какво отричане на истината и умопомрачителна заслепеност става въпрос особено при първите двама. Fast ще си даде единия бъбрек, за да принизи Галена. Кели пък ще я оправдава дори, ако въпросната убие някой негов роднина. Vancho, който по принцип е сравнително умен човек, преди няколко дни пък влезе в ролята на дебил със синдром на Даун, правейки се, че не схваща логиката на аргументите ми относно съмнителния рекорд на "Не се изтриваш" и отмествайки вниманието върху бистрене на значението на думата "пик".

 

Ето за такива отблъскващи човешки същества става въпрос сред феновете й. Хора, толкова болни отвътре, че на бялото ще кажат черно, ще въртят и сучат само и само, за да изкарат Преслава над Галена.

 

Феновете на Галена стократно сме показвали своята обективност - и когато Преслава заслужава да бъде похвалена за свой голям хит, и когато Галена сваля нивото, или се излага. Но определени подръжници на Преслава никога не показаха искрена обективност.

 

Всичко това в комбинация с хилядите й изцепки през годините (знаем за тях, те са безбройни) ме накараха да изпитвам органическа непоносимост към тази персона. Но пак повтарям - главната причина са феновете й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ти кажа защо аз през последните месеци намразих Преслава до мозъка на костите си. Заради Fast, Кака Кели, а напоследък и заради Vancho. Знаеш за какво отричане на истината и умопомрачителна заслепеност става въпрос особено при първите двама. Fast ще си даде единия бъбрек, за да принизи Галена. Кели пък ще я оправдава дори, ако въпросната убие някой негов роднина. Vancho, който по принцип е сравнително умен човек, преди няколко дни пък влезе в ролята на дебил със синдром на Даун, правейки се, че не схваща логиката на аргументите ми относно съмнителния рекорд на "Не се изтриваш" и отмествайки вниманието върху бистрене на значението на думата "пик".

 

Ето за такива отблъскващи човешки същества става въпрос сред феновете й. Хора, толкова болни отвътре, че на бялото ще кажат черно, ще въртят и сучат само и само, за да изкарат Преслава над Галена.

 

Феновете на Галена стократно сме показвали своята обективност - и когато Преслава заслужава да бъде похвалена за свой голям хит, и когато Галена сваля нивото, или се излага. Но определени подръжници на Преслава никога не показаха искрена обективност.

 

Всичко това в комбинация с хилядите й изцепки през годините (знаем за тях, те са безбройни) ме накараха да изпитвам органическа непоносимост към тази персона. Но пак повтарям - главната причина са феновете й.

Те повечето хора в форума не се правят на хора със синдром на Даун, а наистина имат или тази болест или подобна. Не знам защо се впрягаш толкова и се поддаваш да намразиш Преслава, която дори не знае за тяхното съществуване. Какво значение има кой, какво мисли за Галена? Нали теб те докарва до душевни оргазми, виждаш гледанията, клиповете на високо ниво и т.н, защо трябва някой да го признае? Всеки вижда нещата през неговата си призма и ако наистина не харесват Галена, те наистина не виждат нещата които са факти. Вече се завърташ в омагьосан кръг, така че по-добре не контактувай с тях и започни да слушаш отново Преси. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те повечето хора в форума не се правят на хора със синдром на Даун, а наистина имат или тази болест или подобна. Не знам защо се впрягаш толкова и се поддаваш да намразиш Преслава, която дори не знае за тяхното съществуване. Какво значение има кой, какво мисли за Галена? Нали теб те докарва до душевни оргазми, виждаш гледанията, клиповете на високо ниво и т.н, защо трябва някой да го признае? Всеки вижда нещата през неговата си призма и ако наистина не харесват Галена, те наистина не виждат нещата които са факти. Вече се завърташ в омагьосан кръг, така че по-добре не контактувай с тях и започни да слушаш отново Преси. :)

 

Ще ти обясня защо. Но първо ще ти припомня една реплика от вчера: "Ще набия някой". Сещаш се какво беше написано преди тази реплика, нали? :3fdb8960598fa63e:

 

Ситуацията е следната: Излиза въпросната "Шефка" с гледания като за провал. Тук веднага почнаха да злорадстват, да потриват ръце... Аз бях влюбен в този кючек още от първото слушане. В един момент песента почва да се превръща в много голям хит. Ние със Стела се кефим, броим си гледания, тъй като са разпилени - да ги имаме събрани на едно, за да знаем как вървят нещата. Чуваме песента навсякъде навън. Абе кефим се, истинско щастие просто.

 

И се появява една група хора (обичайните заподозрени), които направиха всичко възможно да ни помрачат щастието. Разбираш ли? То не бяха обиди, че сме прости мангали, задето харесваме такава песен. То не бяха "Ама тя има само 5 млн. гледания ( а те реално бяха вече 11 млн.), аз ще зачитам само официалното клипче!! То не бяха точкови класации. То не бяха обвинения, че нямаме живот и денонощно броим изтрити гледания. ОТКРОВЕН, МРЪСЕН ХЕЙТ. Провикран от злоба, завист и нечистотии....

 

Тъкмо отписаха Галена, тъкмо си повярваха, че кариерата й е over forever и не щеш ли - Галена с участие в хита на годината! Кръвта им замръзна. И почнаха да развалят чуждото щастие. Ето затова аз намразих тяхната любимка. А преди я харесвах повече от Галена. Даже съм водил войни тук, че именно Преслава заслужава Певица на 2011. След многократни излгации от нейна страна - да, почнах да харесвам повече Галена. Но след последните няколко месеца вече мога да кажа с ръка на сърце, че изпитвам ненавист към Преслава. Има нещо много елементарно в натурата й по принцип, нещо много ехидно и алчно. Това в комбинация с хора, които на бялото казват черно, за да развалят чуждия кеф... еми... няма как да доведе до нещо добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спряхте с вашето преувеличаване. :mf_surrender: Сякаш на Преса или на феновете й им пука,че още един човек я бил намразил нали е най-успешната чалгарка и кариерата й преживява Ренесанс.Докато при Галена е точно обратното.Много по-тъжно е,че целия форум я намрази заради вас.Какъв хит на годината ви гони? Особено при наличието на "Да гори в любов" и "Грешка беше"."Шефката" нито е най-гледаната песен за годината,нито е имало някаква истерия по нея.Поредния кючек на Стораро при това кавър на кавъра и щеше да е скандално да не стане хит.Излезте от филма,че това не е изобщо във ваша полза както и на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спряхте с вашето преувеличаване. :mf_surrender: Сякаш на Преса или на феновете й им пука,че още един човек я бил намразил нали е най-успешната чалгарка и кариерата й преживява Ренесанс.Докато при Галена е точно обратното.Много по-тъжно е,че целия форум я намрази заради вас.Какъв хит на годината ви гони? Особено при наличието на "Да гори в любов" и "Грешка беше"."Шефката" нито е най-гледаната песен за годината,нито е имало някаква истерия по нея.Поредния кючек на Стораро при това кавър на кавъра и щеше да е скандално да не стане хит.Излезте от филма,че това не е изобщо във ваша полза както и на Галена.

 

Целият форум я намрази заради нас, затова още в първите дни, когато песента не беше никакъв хит, същите хора злорадстваха, че името на Галена е замесено в породен провал. Тогава още не бяхме почнали да натрапваме песента, защо злобеехте?

 

В един момент прекалихме с обсъждането на "Шефката". Имаш ли достатъчно мозък, за да си отговориш на въпроса защо? Защото вие не спряхте да изкривявате истината. Специално ти стигна до едни от най-абсурдните изказвания в историята на Рамания с цел само едно: хейт и дразнене. Ние трябваше да си мълчим ли?

 

И още един въпрос: Защо след, като ние със Стела спряхме да обсъждаме песента, вие самите НЕ спряхте да обсъждате "Шефката", Галена и мен със Стела - дори, когато ни няма във форума? Нали вече ви е било досадно от всичко това??

 

Няма нужда да ми отговаряш. Въпросите са риторични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият форум я намрази заради нас, затова още в първите дни, когато песента не беше никакъв хит, същите хора злорадстваха, че името на Галена е замесено в породен провал. Тогава още не бяхме почнали да натрапваме песента, защо злобеехте?

 

В един момент прекалихме с обсъждането на "Шефката". Имаш ли достатъчно мозък, за да си отговориш на въпроса защо? Защото вие не спряхте да изкривявате истината. Специално ти стигна до едни от най-абсурдните изказвания в историята на Рамания с цел само едно: хейт и дразнене. Ние трябваше да си мълчим ли?

 

И още един въпрос: Защо след, като ние със Стела спряхме да обсъждаме песента, вие самите НЕ спряхте да обсъждате "Шефката", Галена и мен със Стела - дори, когато ни няма във форума? Нали вече ви е било досадно от всичко това??

 

Няма нужда да ми отговаряш. Въпросите са риторични.

Защото раздухте прекалено много балона и хората очакваха на концерта "Шефката" да се приеме по-силно от песните на Камелия на концерта на Пайнер пред "Александър Невски". Нормално е като един Денис Теофиков я издуха с прием, хората да започнат да ви гъбаркат.

 

Не знам дали Преслава ти е станала противна заради нас, но Галена на половината форум заради вашите пропаганди - със сигурност.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият форум я намрази заради нас, затова още в първите дни, когато песента не беше никакъв хит, същите хора злорадстваха, че името на Галена е замесено в породен провал. Тогава още не бяхме почнали да натрапваме песента, защо злобеехте?

 

В един момент прекалихме с обсъждането на "Шефката". Имаш ли достатъчно мозък, за да си отговориш на въпроса защо? Защото вие не спряхте да изкривявате истината. Специално ти стигна до едни от най-абсурдните изказвания в историята на Рамания с цел само едно: хейт и дразнене. Ние трябваше да си мълчим ли?

 

И още един въпрос: Защо след, като ние със Стела спряхме да обсъждаме песента, вие самите НЕ спряхте да обсъждате "Шефката", Галена и мен със Стела - дори, когато ни няма във форума? Нали вече ви е било досадно от всичко това??

 

Няма нужда да ми отговаряш. Въпросите са риторични.

Към вашата Галена винаги е имало злоба когато изкара нова песен.Особено в такава слаба за нея година.Но винаги е било от 2-3 човека,а не като сега целия форум да не я диша.Ваш си проблем,де,вие си сърбате попарата и то заради чалгарка,която даже не знае за съществуването ви.

 

Не виждам нищо абсурдно в изказванията ми.Просто на вас ви е удобно песента да е дует,но не е.За изкривяване на истината недей да ми говориш.Точно вие двамата със Стела го направихте многократно,дори ти и то тази вечер.

 

Повечето от хората,които са били коментирали Шефката във ваше отсъствие и блабла дори аз го правихме,за да ви дразним.Не е наш проблем,че се връзвахте и изтрещявахте.Към днешна дата почти никой не я коментира освен вас,явно от страх някой да не ви забрави "хита на годината". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото раздухте прекалено много балона и хората очакваха на концерта "Шефката" да се приеме по-силно от песните на Камелия на концерта на Пайнер пред "Александър Невски". Нормално е като един Денис Теофиков я издуха с прием, хората да започнат да ви гъбаркат.

 

Не знам дали Преслава ти е станала противна заради нас, но Галена на половината форум заради вашите пропаганди - със сигурност.

 

Нищо не сме раздули - песента се прие много добре на концерта. Аз живея в Пловдив и тук я чувам навсякъде - от това си правя изводите.

 

Теофиков е новата тийн звезда, мъжката Гери-Никол за чалгата - нищо учудващо няма в това, че е имало истерия по него. Галена е близо 34-годишна. Къде ще ми я сравняваш двойно по-млада дебютираща звезда с тийн appeal и безупречен външен вид?

 

О, даа, Галена никога на никой не е била противна в този форум. Наистина. Излезе "Шефката", стана хит и всички я намразиха! Така беше. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не сме раздули - песента се прие много добре на концерта. Аз живея в Пловдив и тук я чувам навсякъде - от това си правя изводите.

 

Теофиков е новата тийн звезда, мъжката Гери-Никол за чалгата - нищо учудващо няма в това, че е имало истерия по него. Галена е близо 34-годишна. Къде ще ми я сравняваш двойно по-млада дебютираща звезда с тийн appeal и безупречен външен вид?

 

О, даа, Галена никога на никой не е била противна в този форум. Наистина. Излезе "Шефката", стана хит и всички я намразиха! Така беше. :)

Коментирай факта колко жалка трябва да бъде, за да звъни панически на Стораро и да го изкара с температура и антибиотик на сцената, треперейки от страх че без него ще мине по-посредствено и от Татяна? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...