Jump to content



Препоръчани коментари

Тая жена е феноменална! :Vishenka_05: Снощи разби в Благоевград. Няма едно участие да й прилича на друго. Много ме зареди и ми припомни защо я обожавам като изпълнител! Новата песен звучи още по-яко в клуб. Три пъти я изпя и всичко пощуря. А на “Шефката” да не говорим каква лудница беше, че даже и докато тупаше на барабаните я изпя акапелно + припева на новата. Повечето песни си ги изпя на живо. Изцяло на плейбек беше само “МамаУраган” . Докато се снима с всички стана 4 и нещо. В стаичката,където трябва да почива беше пълно с фенове и си правеха клипчета,селфита. Уникална жена! Грам не е променила отношението си към хората през годините.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая жена е феноменална! :Vishenka_05: Снощи разби в Благоевград. Няма едно участие да й прилича на друго. Много ме зареди и ми припомни защо я обожавам като изпълнител! Новата песен звучи още по-яко в клуб. Три пъти я изпя и всичко пощуря. А на “Шефката” да не говорим каква лудница беше, че даже и докато тупаше на барабаните я изпя акапелно + припева на новата. Повечето песни си ги изпя на живо. Изцяло на плейбек беше само “МамаУраган” . Докато се снима с всички стана 4 и нещо. В стаичката,където трябва да почива беше пълно с фенове и си правеха клипчета,селфита. Уникална жена! Грам не е променила отношението си към хората през годините.

 

Трябваше да снимаш клипче на еуфорията по "Шефката", защото тук има хора които отричат, че песента е феномен. За мен това е топ зарибявката и хита на 2018!

 

На Галена участията винаги са били на ниво и се получава невероятен купон. Точно свободното й държание с хората предразполага да се получи перфектното парти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признание:

 

Днес следобед осъзнах, че вътрешно не искам Галена да подобри цялостния рекорд за дебют в жанра ("Не се изтриваш") с подобна мазнотия. Рекорд за 2018 - о, даа, добре дошъл е, да им натрием носовете на погребалите и зарилите я в земята. Но най-дорбият дебют в историята на youtube ерата някак си ми се струва, че би следвало да принадлежи на по-мелодична и лирична песен. Тази хем е агресивно нахакана (тип "Просто Шоу"), хем звученето й е на сланина. Но е яка, няма две мнения по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не исках пак да отварям темата за “Шефката” , защото и аз казах,че се досажда, но няма как да не напиша нещо. :1000 (29): Баща ми ме пита каква е тая “Шефка” , защото на границата с Гърция звучала от всички камиони. А на радио Ултра постоянно се поръчвала през песен. Той не ме е питал за чалга песен от “Шушана”, която толкова гърмеше,че му беше любопитно коя е и на кой. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, мина седмица, време е да засичаме. ;)

 

6.776 mln.

 

4.940 mln.

 

159K

 

149K

 

51K https://www.youtube.com/watch?v=6sJJY_9wX2Y

 

ИЗТРИТИ:

 

800K

577К

87К https://www.youtube.com/watch?v=4nKPAPm8QXw

 

за последната седмица: 433К

 

общо: 13.539 mln.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Появата на "Феноменален" се е отразила на дневния трафик на "Управителката". Преди новия сингъл бяхме паднали на 60К/ден. В последните 4 делнични дни сме с по 70К/ден. Тоя уикенд ще мачкаме, ми се струва. :3fdb8960598fa63e:

 

Анелия да вземе да се скрие вече, и тя си е качила дневните с 8-9К. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официалния клип е направил 7 милиона :Vishenka_05:

 

Честити да са ви. Ама нещо много малко гледания има тая Шефка. За три месеца - 7 милиона. :mf_surrender:

 

Да гори за месец и половина навъртя 8. :Vishenka_05:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честити да са ви. Ама нещо много малко гледания има тая Шефка. За три месеца - 7 милиона. :mf_surrender:

 

Да гори за месец и половина навъртя 8. :Vishenka_05:

 

Има над 14 милиона вече, тези 7 са само в официалния клип, но това не означава, че другите ги няма, или няма да ги броим. Защо се правиш на шантав като знаеш, че са много повече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче като броите от няколко клипа реално могат да са по-малко хора отворили няколко клипа наведнъж. :D Пък и какво броите изтрити клипове :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче като броите от няколко клипа реално могат да са по-малко хора отворили няколко клипа наведнъж. :D Пък и какво броите изтрити клипове :D

Важното е, че Фаст няма да ги брои. :D Също и че никой не знае за изтритите клипове, освен потребителите във форума. :D :D

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче като броите от няколко клипа реално могат да са по-малко хора отворили няколко клипа наведнъж. :D Пък и какво броите изтрити клипове :D

 

За какъв чеп ще му е на някой извън Рама да отваря няколко клипа наведнъж и да трупа гледания в неофициални канали? Клипчетата така или иначе ще бъдат изтрити.

 

На втория ти въпрос: Защото са реални гледания, които са се случили. Точно, както "И на всички като тебе" загуби 1 милион реални гледания от изтрити фен клипове.

 

Препоръчвам ти да намалиш сладкото, защото колкото и финно да се промъква злобичката ти, пак си личи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче като броите от няколко клипа реално могат да са по-малко хора отворили няколко клипа наведнъж. :D Пък и какво броите изтрити клипове :D

 

Това, че са изтрити не променя факта, че са реални гледания, както и всички останали на другите клипчета. Феновете на Камелия например защо броят нейните изтрити клипове? Какъв ти е проблема с това? Голяма злоба към Галена, голямо нещо. Да не те засяга това лично? Брой си и ти каквото искаш.

 

Важното е, че Фаст няма да ги брои. :D Също и че никой не знае за изтритите клипове, освен потребителите във форума. :D :D

 

Какво ме интересува Фаст какво ще брои? Да не е някакъв критерий той?

 

Да си знаете, че тази година трудно ще ви се получат нещата с манипулациите. Ако трябва ще има 2 теми с годишната класация и ще стоят и двете като важни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст е тигъра на форума. Той коли и беси.

 

Ще ти се. Аз пък съм Шефката на цирк Рамания, а шефките дресират тигрите и те играят по техните правила. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто влязох в темата да видя какво става и гледам комплексарски изпълнения с броене на клипчета. Стана ми смешно и го коментирах, не е нужно да ми скачате. :1000 (29): Качете си клипа от няколко канала и си ги бройте, та да са повече. Няма нужда да ми благодарите за идеята :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто влязох в темата да видя какво става и гледам комплексарски изпълнения с броене на клипчета. Стана ми смешно и го коментирах, не е нужно да ми скачате. :1000 (29): Качете си клипа от няколко канала и си ги бройте, та да са повече. Няма нужда да ми благодарите за идеята :1000 (29):

 

Кое му е комплексарското, че следим трафика? Това е основен показател за популярност. На тази песен 60% от гледанията идват от неофициални клипчета. И вие да бяхте, и вие щяхте да броите. Просто си злобен и завиждаш, че Галена участва в хита на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е комплексарското, че следим трафика? Това е основен показател за популярност. На тази песен 60% от гледанията идват от неофициални клипчета. И вие да бяхте, и вие щяхте да броите. Просто си злобен и завиждаш, че Галена участва в хита на годината.

 

Съветвам те да не се опитваш да ме квалифицираш. Нито ме познаваш, нито съм се опитвал да засягам особата ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съветвам те да не се опитваш да ме квалифицираш. Нито ме познаваш, нито съм се опитвал да засягам особата ти.

 

Благодаря за съвета.

 

Не те познавам извън Рамания, познавам образа ти тук. Отявлен почитател на Деси Слава и Преслава, върл противник на Галена и Камелия. Идва в темата на Галена и ни нарича "комплексари", защото сме се радвали, че нашата любимка участва в хита на годината. Ами злоба си е - няма по какъв друг начин да се квалифицира.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета.

 

Не те познавам извън Рамания, познавам образа ти тук. Отявлен почитател на Деси Слава и Преслава, върл противник на Галена и Камелия. Идва в темата на Галена и ни нарича "комплексари", защото сме се радвали, че нашата любимка участва в хита на годината. Ами злоба си е - няма по какъв друг начин да се квалифицира.

 

 

Не съм наричал никого комплексар. Може да ми прочетеш постовете, за да се убедиш. Аз написах закачлив коментар, вие го квалифицирате като злоба. Човек каквото има, това дава в крайна сметка. Приключвам, весела вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...