Jump to content



Препоръчани коментари

Не съм наричал никого комплексар. Може да ми прочетеш постовете, за да се убедиш. Аз написах закачлив коментар, вие го квалифицирате като злоба. Човек каквото има, това дава в крайна сметка. Приключвам, весела вечер.

 

Каза, че броенето на гледания било "комплексарски изпълнения". Тук аз ги броя гледанията, таа.........?

 

Весела и на теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ти се. Аз пък съм Шефката на цирк Рамания, а шефките дресират тигрите и те играят по техните правила. :3fdb8960598fa63e:

Да, но тигрите трудно се дресират и често стават инциденти. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто влязох в темата да видя какво става и гледам комплексарски изпълнения с броене на клипчета. Стана ми смешно и го коментирах, не е нужно да ми скачате. :1000 (29): Качете си клипа от няколко канала и си ги бройте, та да са повече. Няма нужда да ми благодарите за идеята :1000 (29):

 

Просто тук вие можете да правите каквото си искате, а държите сметка на нас, че броим всички гледания на песента. В случая един човек си прави труда да брои заради собствен кеф и кефа на останалите които харесваме тази песен, вие нон - стоп мрънкате и обиждате. Какво толкова ви пречи? Къде виждаш комплекси в това и нима не е признак на злоба изказването ти и това, че правиш броенето на проблем?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто тук вие можете да правите каквото си искате, а държите сметка на нас, че броим всички гледания на песента. В случая един човек си прави труда да брои заради собствен кеф и кефа на останалите които харесваме тази песен, вие нон - стоп мрънкате и обиждате. Какво толкова ви пречи? Къде виждаш комплекси в това и нима не е признак на злоба изказването ти и това, че правиш броенето на проблем?

 

Кои сме ние и кои сте вие? Аз на никого не държа сметка за нищо. Не съм мрънкал и обиждал никого. Чрез това слагане под общ знаменател нищо не постигаш. Общи приказки и излишна драма. Кой прави проблем за нещо изобщо освен вие двамта, които така се наежихте? Не е признак на злоба, просто подхвърлих някакъв коментар, от който вие с кондом започнахте да сипете негативни коментари и да квалифицирате. Само се замислете, ако аз реагирах както вас какво щеше да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, кажи? :3fdb8960598fa63e:

Еми, тая тема е осрана от някви статистики само. Да не понечи човек да почете или коментира нещо галенско, само стъкмистики една под друга заварва.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, тая тема е осрана от някви статистики само. Да не понечи човек да почете или коментира нещо галенско, само стъкмистики една под друга заварва.

 

Така е, дано в темата на Луна е по-уютно и забавно. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои сме ние и кои сте вие? Аз на никого не държа сметка за нищо. Не съм мрънкал и обиждал никого. Чрез това слагане под общ знаменател нищо не постигаш. Общи приказки и излишна драма. Кой прави проблем за нещо изобщо освен вие двамта, които така се наежихте? Не е признак на злоба, просто подхвърлих някакъв коментар, от който вие с кондом започнахте да сипете негативни коментари и да квалифицирате. Само се замислете, ако аз реагирах както вас какво щеше да стане.

 

Понеже твоя коментар не беше негативен нали? Как така на всички толкова ви пречи това броене? Един не си призна истинската причина за недоволството си. Поне бъдете честни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже твоя коментар не беше негативен нали? Как така на всички толкова ви пречи това броене? Един не си призна истинската причина за недоволството си. Поне бъдете честни.

 

Не смятам, по-скоро беше ироничен и не с цел да обидя някого, за разлика от последвалите квалификации. И аз съм честен, отново ти казвам. Стига си ме поставяла под общ знаментел. Питах те кои сме ние, кои сте вие, не отговаряш. ТАка че стига с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, по-скоро беше ироничен и не с цел да обидя някого, за разлика от последвалите квалификации. И аз съм честен, отново ти казвам. Стига си ме поставяла под общ знаментел. Питах те кои сме ние, кои сте вие, не отговаряш. ТАка че стига с това.

 

Вие сте всички които от месеци сте недоволни от броенето на гледанията и не пропускате да го повдигнете на въпрос. А ние сме хората които харесват песента и в частност двама човека, които броят, сещаш се. Този отговор задоволява ли те?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сте всички които от месеци сте недоволни от броенето на гледанията и не пропускате да го повдигнете на въпрос. А ние сме хората които харесват песента и в частност двама човека, които броят, сещаш се. Този отговор задоволява ли те?

:1000 (10): Кога съм бил недоволен от месеци и съм мрънкал или повдигал въпроса? С това обобщаване не вървиш в моя случай и вместо да се извиниш за преекспонираната си реакция, ти се задълбаваш сама още повече в обяснения. Предлагам да не се опитваш повече да ме задоволяваш с отговор. Едва ли ще стане ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
ШЕФКАТА

7.242 mln

 

5.310 mln

 

165K

 

172K

 

51K https://www.youtube.com/watch?v=6sJJY_9wX2Y

 

ИЗТРИТИ:

 

800K

577К

87К https://www.youtube.com/watch?v=4nKPAPm8QXw

 

total this week: 391K

 

total: 14.404 mln.

Конди не е ли време за упдате ? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди не е ли време за упдате ? :3fdb8960598fa63e:

 

Време е!

 

7.568 mln.

5.583 mln.

188K

169K

52K https://www.youtube.com/watch?v=6sJJY_9wX2Y

 

ИЗТРИТИ:

 

800K

577К

87К https://www.youtube.com/watch?v=4nKPAPm8QXw

 

общо: 15.024 mln.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра новина за събуждане. 15 милиона! Само, че нещо стана и тъпата "Зоопарк" много дръпна. Води "Шефката" с 950К. :gun_bandana: Надявам се на обрат, но ще е трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра новина за събуждане. 15 милиона! Само, че нещо стана и тъпата "Зоопарк" много дръпна. Води "Шефката" с 950К. :gun_bandana: Надявам се на обрат, но ще е трудно.

 

Така ли стана? Много ги разбираш нещата. Ще ми гледаш ли на кафе? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

A някой Галенов случайно да е забелязал, че Фиклена се подвизава в тубата като Gcbhfcbb Gvnhvvbjh и над 50 процента от коментарите и към клиповете и от последните години са изписани именно от него. Бях потресен... :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

A някой Галенов случайно да е забелязал, че Фиклена се подвизава в тубата като Gcbhfcbb Gvnhvvbjh и над 50 процента от коментарите и към клиповете и от последните години са изписани именно от него. Бях потресен... :whistling:

Няма токово нещо. Галена е най-интересната попфолк певица хората я коментират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

A някой Галенов случайно да е забелязал, че Фиклена се подвизава в тубата като Gcbhfcbb Gvnhvvbjh и над 50 процента от коментарите и към клиповете и от последните години са изписани именно от него. Бях потресен... :whistling:

Чак над 50%...

това се случва от Просто шоу насам, но май след време се изтриват щото по-стари от 2 месеца не намирам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак над 50%...

това се случва от Просто шоу насам, но май след време се изтриват щото по-стари от 2 месеца не намирам.

Ами при Феноменален са над 50 процента. Първите дни през 3 часа въпросния фен пускаше по 30-40 коментара с емотинконки един лсед друг... На ден по над 100 фейк коментара първите няколко дни...

 

И не , не се изтриват. Подреди ги по дата и виж. Иначе потребителя често коментира и Пей сърце. Нз как реши, че е от Просто шоу...

В твоите очи обаче не си е показавал носа. Там често следя новите коментари.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...