Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Престани да обиждаш и провокираш. Внимавай с тона и речника.

В случая твоя фаворит е провокатора след като ме цитира постоянно и ме обижда.

Не е ли всеки мой пост свързан с него след като ме е цитирал или говорил за мен?

Спри се с пристрастията,защото точно той не се е спрял да спами в тази тема,която се води за попфолк скандали.Аман от двойни стандарти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая твоя фаворит е провокатора след като ме цитира постоянно и ме обижда.

Не е ли всеки мой пост свързан с него след като ме е цитирал или говорил за мен?

Спри се с пристрастията,защото точно той не се е спрял да спами в тази тема,която се води за попфолк скандали докато ти го подстрекаваш.Аман от двойни стандарти!

Аз пристрастия нямам. Не и тук. Приятелството ми с някой не пречи на отношенията тук, него също съм го наказвала, както и други хора с които си комуникирам. И Смит ми е приятел, но аз му сложих бана и то много пъти.

За последно казвам да прекратите чата тук и скандалите на лична основа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=107760

 

Който не е гласувал все още, има още три дни до крайния срок. Във всяка категория ще има 6 номинирани. Ако в крайните резултати има равенство за 6-тата номинация, ще пусна анкета, където да изберем коя опция да бъде номинирана, може би за ден, за да може възможно най-бързо да започне същинското гласуване.

 

Мога само да кажа, че се очертават много интересни награди тази година. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина е пълна трагедия на живо! Похвално, че оцелява толкова години!

 

 

Има репертоар пълен с хитове как няма да оцелява! Страхотна публика, страхотно поведение на сцена , просто само като я гледаш как играе ти приповдига настроението , евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има репертоар пълен с хитове как няма да оцелява! Страхотна публика, страхотно поведение на сцена , просто само като я гледаш как играе ти приповдига настроението , евала!

 

Специално тука не пее по-лошо от повечето. Даже учудващо издържа цели песни, няколко едни след други. Едно време се обаждаше по 1 път и това й беше.

 

Какво стана с концерта на Софи в Арената? Не виждам никакви клипчета в youtube. Някой от вас ходи ли, да разкаже...

На мен ми пращаха клипчета - някъде около 7000 души е имало, коментираше се в нета.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...