Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много грозна тая Сузанита... Обезобразява се направо и това "дете".. :mf_surrender:
Сузанита заголи :1000 (29):гърди и пъпче, показа влудяваща СНИМКА (18+)!

 

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/s...news571381.html

1515939207-26857397-2116359485045886-223916304-n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще качат клипове на Рени и Камелс?

 

Въпреки, че качват клипове на Вероника, Весела, Петра и т.н., не мисля, че биха направили същия жест и за феновете на Рени и Камелия, защото не им играеха по свирката и им бяха на въпреки години. Но според мен си струва повече да не се спотайваш, да не премълчаваш, да изразяваш свободно мнението си и отстояваш позиция си, отколкото да ти качат няколко песни в ретро канал.

Песните са свободни за гледане в интернет, клиповете са издадени в DVD-та, а творчеството им от Пайнерския период далеч няма да се изтрие, покрие и забрави с това, че не фигурират там. Пък и Рени е качила проектите си в качеството, в което си ги е взела от фирмата, лесно могат да се направят във формат 16:9, и тъкмо гледанията ще се събират в канала и :D Какъв ли пристъп е получил Пайнера, като двете му "любимки" подгряха Лепа Брена, а Рени пя в Арена Армеец още преди неговите кокошки :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера е рокаджия, не го брига за Брена.

 

Е, повече за това, че Рени пее в Армеец години преди тях де, иначе не за самата Брена, ами за това, че те са предпочитани пред толкова много негови певци за гости на концерт на такава легенда, отново и отново.. И не само, всеки техен успех извън фирмата го озлобява още повече срещу тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв шит бе, всеки ден я надувам в даскало тая песен и я пеят вече всички, научиха текста :3fdb8960598fa63e:

Пускай им “Шушана” на Преслава като онези деца от детската градина :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де па ти. Много си весела, ами ако не я пусне кво ще стане

Дори не си заслужава да ти отговарям.

Ти се показа какъв си,комплексиран чехльо.От тук нататък думите са излишни :1000 (19):

Изобщо не си прави труда да ме цитираш,по-жалък от това няма как да станеш.

Лек ден :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера е рокаджия, не го брига за Брена.

Прави се. Още помня публичната изглация за Фреди ”Меркурий”. Трагичен. По-добре да си държи димитровградския език зад порцелановите фасети. Грам понятие ни от рокс, ни от нищо. Добре, че беше Максим Горанов едно време, че да им направи еклектиката и да изчисти звука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави се. Още помня публичната изглация за Фреди ”Меркурий”. Трагичен. По-добре да си държи димитровградския език зад порцелановите фасети. Грам понятие ни от рокс, ни от нищо. Добре, че беше Максим Горанов едно време, че да им направи еклектиката и да изчисти звука.

 

Това сериозно ли го е казал? :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер потвърдиха че канала Retro Hit е техен с този клип.

До колкото знам правата за песните се плащат за период от 10 години.В момента, в който този срок изтече и не бъдат подновени, мисля че от фирмата нямат право да претендират ако някой друг ги е качил.За пример мога да ви дам ретро микса по радио Вероника - от няколко години по това радио не излъчват продукция на Пайнер, но от няколко месеца насам в ретро миксовете започнаха да включват Пайнерски песни, на които най-вероятно правата са изтекли много отдавна, защото са издавани в края на 90-те години до 2002-2003.

Така че не е много сигурно дали канала е Пайнерски.Сигурно е обаче, че тия песни са търсени и канала ще е успешен, ако не го свалят!

Между другото...поздрав с една много любима песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не си заслужава да ти отговарям.

Ти се показа какъв си,комплексиран чехльо.От тук нататък думите са излишни :1000 (19):

Изобщо не си прави труда да ме цитираш,по-жалък от това няма как да станеш.

Лек ден :1000 (30):

Престани да обиждаш и провокираш. Внимавай с тона и речника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...