Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е вие значи нищо не знаете ... бяха силни времена във форума на Планета. Беше доста весело, имаше доста народ, имаше доста теми и доста коментиращи. Този форум беше институция, а фокси беше върл защитник на Глория. :)

Тогава си беше най-хубавото време. Липсва ми този форум. Имаше уникални теми наистина.

Фокси, кажи им за Глория какво беше.. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа не бъдем клюкари, той ако реши да сподели.

Но във форума даже имаше профили на певиците, влизаха с Хуба и отговаряха в темите на въпроси към тях ... наистина имаше ужасно много хора там, имаше теми за всяка певица отделно и имаше по 40 - 45 000 коментара за всяка. Още помня, че тази на Глория първа беше стигнала 50 000 отговора и всички фенове много се фукаха с тези статистики ... Този форум в Рамания е едно нишо спрямо форума на Планета.

Калудова влизала ли е?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и в Рамания можеше да е хубаво,но от толкова злоба се е превърнало в някаква тоалетна.

Ами той форума е отражение на днешната чалга, това доказва че доста по-малко хора се интересуват какво се случва, освен да слушат певиците в дискотеките и въобще да не гледат на тях като на звезди и т.н ... а Планета унищожиха нещо уникално, съвсем нормално и сайта им пропадна. Аз лично, май не си спомням причината да спрат форума.

 

Да не говорим за рейтинга на телевизия Планета и как всички я зяпаха навсякъде, очакваха с нетърпение „Промо” предаването, за да видят кой каква нова песен пуска и ред други. Сега всичко с Пайнер и Планета е булшит, тотално безинтересно и никой не хае за тях. Чак като се замисля, ми става жал за тях и не мога да си обясня защо са такива мазохисти и с каква цел развалиха всичко, което имаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами той форума е отражение на днешната чалга, това доказва че доста по-малко хора се интересуват какво се случва, освен да слушат певиците в дискотеките и въобще да не гледат на тях като на звезди и т.н ... а Планета унищожиха нещо уникално, съвсем нормално и сайта им пропадна. Аз лично, май не си спомням причината да спрат форума.

Показва и че по-интелегентната част от чалга феновете вече не слушат тази музика.Останали са само тези от ниската прослойка на обществото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показва и че по-интелегентната част от чалга феновете вече не слушат тази музика.Останали са само тези от ниската прослойка на обществото.

Ами факт е, че днес във ”вървежните” заведения въртят Сити, The voice и т.н, а в онези години навсякъде пускаха Планета, хората също масово я пускаха в домовете си, имаше даже поздравителен блок и всички масово се поздравявахме по телевизията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Архивите показват че базата им данни се е развалила през 2008 и не са могли да я оправят, и затова са преинсталирали форума на друг домейн (payner.bg) започвайки на чисто. Явно са го затворили защото новата версия на форума не е била толкова активна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На форума на Планета бяха тръгнали да му променят дизайна, а по едно време към 2008 имаха и някакви проблеми с него и не се зареждаше. Според мен накрая просто на Хуби и компания спря да им се занимава и го зарязаха, въпреки че имаше интерес към него.

Страхотен форум беше, всеки можеше да си пише каквото пожелае за любимият изпълнител, а и за много други неща. И съвсем не се пишеше само за чалга- доколкото помня имаше и тема за влюбени и разлюбени, която беше доста актуална, също така и теми за световна музика, далеч по-активни теми за настоящи филми, сериали и т.н. Като посещаемост да не говорим, по едно време просто нямаше конкурент в Бг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навремето бях Супер модератор в Планета и при окончателното затваряне на форума бях писал на Хари Янакиев дали ще се възтанови, но той ми отговори че не се предвиждало...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами факт е, че днес във ”вървежните” заведения въртят Сити, The voice и т.н, а в онези години навсякъде пускаха Планета, хората също масово я пускаха в домовете си, имаше даже поздравителен блок и всички масово се поздравявахме по телевизията.

Принципно е така,да,но когато всички са пияни слушат чалга и знаят песни,затова и кръчмарските песни стават такива хитове.Следователно чалгата колкото и да е игнорирана пак се слушаи всеки чалга изпълнител когато пусне силна песен се забелязва,докато попа и тн с такова бутане освен 5 имена максимум не правят хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче го нямаше и това обиждане на изпълнителите на фирмата. Следеше се мисля, да се спазва добрия тон. Не като тук да ги сриваме със земята.

Което е нормално де, все пак беше официален форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

също така и теми за световна музика, далеч по-активни теми за настоящи филми, сериали и т.н. Като посещаемост да не говорим, по едно време просто нямаше конкурент в Бг.

Световния раздел

 

qpU3Eiv.png

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно е така,да,но когато всички са пияни слушат чалга и знаят песни,затова и кръчмарските песни стават такива хитове.Следователно чалгата колкото и да е игнорирана пак се слушаи всеки чалга изпълнител когато пусне силна песен се забелязва,докато попа и тн с такова бутане освен 5 имена максимум не правят хитове.

Само че днешния интерес е в пъти по-малък от тогавашния. Аудиторията (т.нар. таргет) на чалгата е драстично свита. Ако едно време даже майка ми си е пускала Планета за фон или пък докато вечеряме (в което нямаше нищо лошо, защото всички го правиха), то към ден днешен това е абсурдно, аз самия също не си пускам Планета. Сега както казваш тази музика се слуша само докато сме пияни - факт, така е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто в чалгата няма нито една певица която се вписва в тендециите на музиката, нито има един композитор който може да им барне една модерна песен...А те са комерсиалния жанр на Бг, а щом не могат да предложат типичния комерс - залязват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каде без мен? 1000%20(29).gif

 

image.png

 

 

Май тогава половин од тук, а може и повече бяхме Глорияни. Сега всеки с нова любимка, някой я замени с пееща, а някой с не толкова. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

О да, и този раздел го помня, даже мисля че бях фен на Бритни тогава... :3fdb8960598fa63e:

 

Ето го и любимия раздел на Десови и Фокси... :1000 (29):

3l7nNH0.png

В случай, че някой се е съмнявал, че сме преувеличавали като сме казвали, че Други изпълнители=Деси Слава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче го нямаше и това обиждане на изпълнителите на фирмата. Следеше се мисля, да се спазва добрия тон. Не като тук да ги сриваме със земята.

Което е нормално де, все пак беше официален форум.

Просто и хората бяха други. Всички бяха по-уважителни и се ценеше труда на всяка певица, нищо, че не ти е любимка.

То дори, ако се замислите, най-коментираната тема в този форум се казва "Поп-фолк скандали" .... ама защо скандали!? Кой какво скандализира и кому е нужно да се водят скандали? Това, че тукашната най-оборотна тема е за скандали, значи няма какво повече да се коментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

dkXbIwn.png

 

Страхотни новини! :Vishenka_05:

Най-накрая!

Те винаги се сещат по-късно от нормалното, но се сещат. И с канала на Планета беше така, а днес виждаме какъв успех има. Очаквам същото и в Спотифай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...