Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тук нали имахме разногласия относно това кой е хитът на 2017 година? Галена-хейтърите твърдяха, че Моро му се била забравила от хората на втория месец и никой вече не я помнел, въпреки че на концерта измете всичко живо с тая песен. Е, ето още едно доказателство:

 

Гледания за последната седмица:

 

Емануела - Виновна: 62 300

Галена - Moro mou: 116 500

 

Нищо и никакви си 100% разлика. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук нали имахме разногласия относно това кой е хитът на 2017 година? Галена-хейтърите твърдяха, че Моро му се била забравила от хората на втория месец и никой вече не я помнел, въпреки че на концерта измете всичко живо с тая песен. Е, ето още едно доказателство:

 

Гледания за последната седмица:

 

Емануела - Виновна: 62 300

Галена - Moro mou: 116 500

 

Нищо и никакви си 100% разлика. :ad:

Как върви Анелия с "Дай ми още" ? Която реално е хитът на 2017.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пей, сърце май прави повече към днешна дата от "Дай ми още" или се бъркам?

 

Зависи от седмицата. За последната "Пей сърце" е с 59 200. Тя и "Не ме заслужаваш" останаха песните ветерани от 2016, които се слушат и до днес.

 

Анелия обаче трупа трафик и с турската версия на песента си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Андреа! Дано бъде щастлива в личен и професионален план! Поздрав с най-доброто и представяне на сцената и любимата ми нейна песен в последните години!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като толкова негодувате от някой модератор пишете на Момо да прецени. Всичко, което правят модовете се докладва в модераторския раздел и той е наясно с всяко тяхно действие. Като не ви харесва знаете къде са личните съобщения.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

xroflx9

 

 

Присмяля се куката на кривото дърво! :1000 (29):

 

 

Много си нагла!

 

 

УжасТ!! Изведнъж ми замириса на кози в темата
А защо мис "Обективност", която беше толкова загрижена за нашите снощни дискусии и скандали, не е изтрила тези "смислени" и "добронамерени" постове на дружката си?! Иначе - "Темата е почистена"... :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо мис "Обективност", която беше толкова загрижена за нашите снощни дискусии и скандали, не е изтрила тези "смислени" и "добронамерени" постове на дружката си?! Иначе - "Темата е почистена"... :D

Не съм казала че съм трила толкова назад. Престани да се занимаваш с мен, ок?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тепърва ще се занимавам с теб, мила госпожице "модератор". Не била казала, че е чистила "толкова назад"... Защо не си чистила тогава и на момента, при положение, че си чела и дори си се включвала в диалози за потребителката, която този индивид си позволява да етикетира грозно? Защо изтри поста на Делмундо, в който много точно е определил на какво сте направили форума? Момо е вече уведомен за това какво се случва в темата, що се касае до "форумската двойка"...

А защо изтри поста на партньора си, в който ме приканва да доя кози? Къде са му процентите за него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тепърва ще се занимавам с теб, мила госпожице "модератор". Момо е вече уведомен за това какво се случва в темата, що се касае до "форумската двойка"...

А защо изтри поста на партньора си, в който ме приканва да доя кози? Къде са му процентите за него?

Не съм го изтрила аз, Момо лично може да провери кой е изтрил коментара. Щом си му писала го питай и това.

Само не ме заплашвай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...