Jump to content



Online: Фики - Пате


Senhor

Препоръчани коментари

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гайдата беше малко шокираща в първия момент, но всъщност музиката и аранжимента са топ. За разлика от текста - Мариета е време да се пенсионира, каква беше тая боза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък това с гайдите ми харесва. Изненадващо, но композицията е много добра, браво на Оцко. Не виждам нещо лошо фолклорни мотиви да бъдат включвани, много чуждестранни изпълнители го правят, крайно време беше и наши да го правят.

 

Текстът е отвратителен. Можело е да се получи един завършен проект и наистина добър.

Визията също е приемвлива, предвид че е имал много големи гафове преди време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак греда, каквото и да се брои и бута за актив. Фикрет да се жени и да излиза по майчинство с момата си. Време е да остави музиката за поне година.

 

Все повече ми се струва, че тази нулева негова година не е случайна....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, каква гнус.

 

Можеше да се възползва от чалга сушата и да направи жесток фолк-денс с тия гайди и хубав текст и клип.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е един от големите хитове на Фики вероятно. По-точно има потенциал за такъв, но ще видим дали интересът към него е спаднал трайно или с такова хитово звучащо парче може да се намърда отново в топ-а. Аранжиментът с гайдите е супер. Трябваше да е ft. Галена и тя да се появи с онова патенце. Щяха да скандализират тотално :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиша нещо и не мога да го напиша. Тва е ужасно от където и да го погледнеш. За пръв път в живота ми чувам гайда и не настръхвам, а ми става лошо. Мръсен резак. Заслужава си дъното и дано мангасарите не направят тва масов хит, че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми как почна с гайдите, но песента е слаба, текстът е абсурден, припевът не зарибява. Не може да се мерси с Бум, Вертолета, Джале...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мариета какво употребява? Каквото и да е, да спре на момента и да потърси помощ, тая жена написа най-големите простотии в последните години и тотално сра в/у красивите си текстове от едно време, да не споменавам шампанското, ама ще го направя.

 

Набутан текста в мелодията, той тъп, някакво никакво, страшна глупост. Клипа е нула, не очаквах такава тъпотия за клип от Марков. Клипа е ниво Diapason надолу.

 

Мелодията и целия аранжимент са потенциален хит, гайдата е топ, но не това е текста...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...