Jump to content



Online: Анелия - С тебе ми е най


Препоръчани коментари

  • Отговори 49
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много слаб клип, и не толкова силна песен. Абсолютно нищо общо с магическата "Дай ми още", след която вместо да пусне 11 дуета, можеше направо лятото да атакува със самостоятелно и силно парче. Прецака си здраво инерцията, която имаше от зимата.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаб клип, и не толкова силна песен. Абсолютно нищо общо с магическата "Дай ми още", след която вместо да пусне 11 дуета, можеше направо лятото да атакува със самостоятелно и силно парче. Прецака си здраво инерцията, която имаше от зимата.

 

+111111111

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва новият стил на Анелия, добре че спря с еднаквите песни, които беше захванала между 2010 и 2013-4 например. Тази според мен е по-добра от "Дай ми още", защото тя беше голямо копие на дуета на Галена и Десислава. Клипът нещо не си пасва с песента обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучен клип, не съм очаквал друго от Люси, де. Анелия винаги изглежда ослепително във видеата си, на живо обаче е неособено добре положението.

 

Песента обаче е страшна! Грабва още от първата минута. Можеше да спести всичките простотии тази година, дори и приятната "Кажи ми" и да пусне направо това. От "Дай ми още" обаче инерцията замина.

 

Интересно ми е какво ще стане с "Вярвай".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаб клип, и не толкова силна песен. Абсолютно нищо общо с магическата "Дай ми още", след която вместо да пусне 11 дуета, можеше направо лятото да атакува със самостоятелно и силно парче. Прецака си здраво инерцията, която имаше от зимата.

+

Донякъде бива

Клипа е ужасен (прилича на клип на Глория)

И обложката е като на Глория :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре! "Дай ми още" 2 + "За тебе, Бебе" на Роксана. Точно такъв микс ми идва песента, но мисля, че пак ще е хит. Харесва ми, определено! Слушаше ми се нещо като "Дай ми още" от нея. Иначе е адски красива във видеото, но това се знае, другото е доста под това, което тя си може, в първите секунди се очакваше да е по-добър клипът ама песента яко си компенсира. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ма глупачко, защо ми пееш "С тебе ми е най-злятко" като имаш "Вярвай"?! Защо при текст, в който се пее за най-истинските неща ти избираш да клипираш такъв оцет... Потрес, този жанр ще си отиде, защото тези хора очевидно искат да пеят пред пияници и това е. Техните песни не следва да са предназначени да си ги пуснеш у дома, докато си пиеш кафето КАКТО БЕШЕ ПРЕДИ! А тази жена беше и от най-различните дори... На всичко отгоре това и хитов потенциал няма. Но спирам, не си заслужава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ма глупачко, защо ми пееш "С тебе ми е най-злятко" като имаш "Вярвай"?! Защо при текст, в който се пее за най-истинските неща ти избираш да клипираш такъв оцет... Потрес, този жанр ще си отиде, защото тези хора очевидно искат да пеят пред пияници и това е. Техните песни не следва да са предназначени да си ги пуснеш у дома, докато си пиеш кафето КАКТО БЕШЕ ПРЕДИ! А тази жена беше и от най-различните дори... На всичко отгоре това и хитов потенциал няма. Но спирам, не си заслужава...

Подкрепям. Повечето вече копаят дъното.. За тази дори не ми се и коментира..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста по-добре от почти всичките излишни дуети преди това. Ако я беше пуснала покрай инерцията от Дай ми още, щеше да стане тотален хит, защото песента е правена за такъв. Но в настоящата ситуация в жанра не знам какво да очаквам.

Клипът е едно ниво по-добре от повечето, които се поднасят в жанра, но има още какво да се желае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По никакъв начин този бълвоч не може да се сравни или да стъпи на малкия пръст на "Дай ми още". Там имаше нещо различно, класа и в изпяване, в заснемане, музика и въпреки всичко ориенталско не лъхаше на чалга в лошия смисъл. Тук между Анелия и Роксана няма разлика в нито едно от гореизброените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилична е песента, но можеше спокойно да си спести проектите от тази година и да беше подготвила нещо ударно и на ниво над "Дай ми още"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...