Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Валчето ще направи около 80 000 за денонощие - и то след година и половина пауза, кралица! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Валчето ще направи около 80 000 за денонощие - и то след година и половина пауза, кралица! :Vishenka_05:

 

Добре е като за нея , някои от нейната генерация не могат да се похвалят с такива гледания!

То и песента и клипа са хубави де!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия върви много слабо с гледанията - само 500 хил. за 3 дни и половина, ама така става като пускаш коя от коя по-идиотски песни и досаждаш с продукция :1000 (19):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия върви много слабо с гледанията - само 500 хил. за 3 дни и половина, ама така става като пускаш коя от коя по-идиотски песни и досаждаш с продукция :1000 (19):

550*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия върви много слабо с гледанията - само 500 хил. за 3 дни и половина, ама така става като пускаш коя от коя по-идиотски песни и досаждаш с продукция :1000 (19):

 

Тъничка мъничка злобичка има. :3fdb8960598fa63e:

Кели усещам как се радваш, че преките конкурентки на Преси се изчистват. Преди се кефише на Джена, че пуска само провали, а сега Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия върви много слабо с гледанията - само 500 хил. за 3 дни и половина, ама така става като пускаш коя от коя по-идиотски песни и досаждаш с продукция :1000 (19):

 

Meн пък започна да ми харесва песента. Цял ден я слушам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия върви много слабо с гледанията - само 500 хил. за 3 дни и половина, ама така става като пускаш коя от коя по-идиотски песни и досаждаш с продукция :1000 (19):

Абсолютно. Ако беше спестила онази песен със Софка и Гринго, песента с Кристали и всичките фийчъринги, че и "За патрона", която айде, хит стана, ама е тъпа песен, щеше да има повече гледания сега, убеден съм. "Кажи ми" си стана сезонно хитче и е качествен комерс, който ѝ отива на кариерата, която гради в последните години. "С тебе ми е най" също. Не знам защо си позволява другите работи, но подозирам, че изобщо не мисли какво и как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Ако беше спестила онази песен със Софка и Гринго, песента с Кристали и всичките фийчъринги, че и "За патрона", която айде, хит стана, ама е тъпа песен, щеше да има повече гледания сега, убеден съм. "Кажи ми" си стана сезонно хитче и е качествен комерс, който ѝ отива на кариерата, която гради в последните години. "С тебе ми е най" също. Не знам защо си позволява другите работи, но подозирам, че изобщо не мисли какво и как.

Главно песента с Кристали си беше грешка.

Тази със Софи и Гринго изненадващо за мен има доста гледания.

От feat, този с Джулия беше добър и достатъчен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия върви много слабо с гледанията - само 500 хил. за 3 дни и половина, ама така става като пускаш коя от коя по-идиотски песни и досаждаш с продукция :1000 (19):

 

Според мен песента й е grower. Едвам я изтърпях на първо слушане, след няколко дни обаче ме зариби. Може да е мазна, но има нещо музикантско в нея. Иначе, че досажда с излишни колаборации - съм съгласен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше преспокойно да стои до май без песен, ама никаква и тогава да пусне дуета, след това края на юли - началото на август "Вярвай" и тези дни "С тебе ми е най". Ама не - трябва измежду тях да има 100 ужасии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

550*

Няма голяма разлика. Последните песни на големи имена, имаха милион за това време.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot_20170915-010605.jpg

Screenshot_20170915-010552.jpg

 

Ужас! :1000 (29):

Може да е подсилила с 1-2 милиона, но песента все още тръгва веднага след "Дай ми още", така че от там идва също доста гледания.

 

Втори клип на Емануела с над 10 000 000 гледания за годината:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е подсилила с 1-2 милиона, но песента все още тръгва веднага след "Дай ми още", така че от там идва също доста гледания.

И "Дай ми още" има малко купени, колкото и да е тотален хит, от 40/50К рязко пада под 20К, може да се види на статистиката :mf_surrender:

 

Screenshot_20170915-020910.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...