Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А Глория къде ? Само по читалища в села и баба знае. Много ясно, че в малките градове ще й ходят в читалищата. Там, като няма събития е съвсем нормално. Чудно ми е, къде са й хитовете? Къде са й участията? Къде я отразяват за жива въобще?

"И баба знае", ама баба не го прави. Като е лесно що не ходят да си прибират по 5-10 лв.? По-скоро в днешно време по чалготеките всеки знае.

Последно са я поканили на българския събор в Лондон, със сигурност знаят, че е жива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите и изградени имена са такива и днес, но за съжаление с малко покритие, в сравнение с периода преди 10-15 години. Те могат нищо да не правят и пак да са във фокуса на обществото, защото за тях се знае всичко и финансовата им капитализация говори достатъчно, за това какво, са направили в кариерите си. Малко по-остър съм тези дни, защото може би идват малко в повече плюнките по Камелия, която има реална действаща кариера, на фона на живуркането при Глория и Ивана, че и Деса с тази бременност, защото и тя се бе забила в правенето на нищо. Има далеч по-елегантни начини да напомниш за себе си от постоянно издаване, на продукция. Нито Пайнер са спрели да ротират Глория, нито Ивана, нито Деса по Планета. Въпросът е, че те разчитат само, на пропагандата правена безплатно от Пайнер, а тя няма как да е сериозна щом преди 3 години казаха на Камелия, че има нови и млади звезди, които имат нужда от подкрепа, а тя трябвало да се оправя сама. Ето тук е драмата на модела "Пайнер". Минат ли 10 години от първият договор, изпълнителят все едно няма продуцент и се оказва в ситуацията да не знае какво да прави, а в същото време е длъжен да е лоялен и да отчита пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли кога излиза "Куклите" на Камелия? :)

 

Най-вероятно като се върне от САЩ. Че тогава ще я налазят всякакви медии да им разказва как е било. Та да не е само интервю, ще пусне и клип...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно като се върне от САЩ. Че тогава ще я налазят всякакви медии да им разказва как е било. Та да не е само интервю, ще пусне и клип...

Това някъде Декември ли се пада? Т.е. доста ще забави песента?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това някъде Декември ли се пада? Т.е. доста ще забави песента?

 

Да, началото на декември се връща, че вече и видях планирани участия за студентският празник в Банско. Камелия няма зор да пуска нещо, за да го представи в "Колодрума", както са в момента колегите от Пайнер. Дори може да изчака и Нова година да мине и тогава. И без това си има здрав хит в момента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, началото на декември се връща, че вече и видях планирани участия за студентският празник в Банско. Камелия няма зор да пуска нещо, за да го представи в "Колодрума", както са в момента колегите от Пайнер. Дори може да изчака и Нова година да мине и тогава. И без това си има здрав хит в момента.

Така е, "Дразни ме" си е доста успешен хит. Макар, че за новата имам още по-големи очаквания аз! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Извинявам се, но нещо патосът от последните години не върви, когато говорим за "Дразни ме". Нито един не се е смял иронично досега. Ти си първият кандидат, за стената на плача. Няколко месеца чакам някой да се заяде и да го направя крив, но повечето са схватливи младежи. Та давай, кажи ми бре на какво се смееш? :1000 (23):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно като се върне от САЩ. Че тогава ще я налазят всякакви медии да им разказва как е било. Та да не е само интервю, ще пусне и клип...

По раничко ще е Фокс, преди да се върне ще е излязла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната тема, в която заблуден "галенин" прави опит да изкара от тъпото им дуетче хит, а "десовите" да си покажат многото никове за гласуване. :1000 (29):

Поредният пост (пост на двойните стандарти), показващ вътрешно кипящото раздразнение (меко казано) на пишещия относно успеха на най-мразената от него личност, а именно "любимката" му Десислава. Явно мъката е голяма, щом отново си служим със заучените изказвания за манипулативните действия от страна на почитателите на същата, мразена от него, певица. И разбира се, тук угодно си позволява да каже това, видиш ли някой заблуден форумец се вързал на това твърдение, предвид сравнително малобройното гласуване във форумските класации. Но защо, питам, не каже същата глупост за успеха на баладата в YouTube, където видеоклипът продължава да е No. 1 в "Набиращи популярност", и където посещението в тази платформа е многократно, многократно повече от форума. Или може би не се е сетил да подметне на форумците конспиративна теория като например, че Десовите, предвид скръндзавостта на любимката им, те самите са платили за сравнително високата гледаемост на клипа, за първото място, и сигурно са/сме платили и на потребителите за многобройните коментари, които над 90 и кусур процента са все добри, нещо повече - изключително хвалебствени.

И влизането на песента директно на 3-то място в "Сигнал.бг" е от няколкото фенове, т.нар. Десови. Разбира се, за да сме и там на призовите позиции, пак Десовите са впрегнали конспиративните сили и всеки от тях е обикалял по махалата си, за да убеждава хората да влизат в сайта и да гласуват за "дебелата".

 

Изобщо що за малоумщина е това някой да си помисли, че Десислава може да изкара добра песен, която да е масово харесвана (поне първоначално, за това дали и как ще се развие баладата, времето ще покаже) и успехът ѝ да се дължи и на хора, непопадащи в графа "Десови"?

Добре че е господин Фокси, че да ви разяснява и показва истината, самата истина и цялата истина, мили деца...

 

Айде, за утеха, поздрав с баладата! :)

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, троскот, тая балада след точно 3 месеца даже и Толумбата няма да я помни, и ша са обяснявате на който не го мързи да ви чете несвързаните километрични брътвежи, как видите ли било балада, ама Манагала, тя не знам си кво, вие не знам си нещо друго и прочее, за да оправдавате съмнителния и успех в дългосрочен план и поредния мимолетен такъв на следващата боза с нейно участие.

 

Както със сички и песни от завръщането и в кокошарника досега.

 

И да ми се фалит че влезнала на 3то място в сигнал е все едно Рени да се фали как била влезнала директно на 32ро ;) Да не са ви изпоизтрили акаунтите в сайта, та не можахте с и докарате 1во?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли песента на Джордан и Деса ми се вижда някак блудкава и мудна? Всеки припада по нея, а последната самостоятелна балада на Деса от миналата зима е сто пъти по-яка ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, нормално. Що пари пръснахме за YouTube... За "Сигнал.бг" почти нищо не остана - ни пари, ни сили, само жълти стотинки... Всичко вложихме да сме номер 1 в Тубата. :confused:

 

Само да помоля теб и другите мразещи Десислава: внимавайте да не цъкнете случайно на клипа! Вече казах, че се разорихме. Да не стане така, че после да искате и на вас да плащаме за гледания...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...