Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По-скоро да. Към клубните участия единствено на Галена има интерес, и на Азис - ако се появи изобщо някъде. Към Кама също - заради старите песни, а и тя умее да вдига хората с енергия. А към Глория - на концертната сцена. Всички останали са просто фон. Едва ли някой умира за Мария... Покрай брадъра всяка чалгарка си посъживява интереса към себе си временно, така беше и с Луна и другите и после пак са в изходна позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сульо и пульо завършват, но не в Су, в повечете факултети тук - се изисква яко учене и оценки не се купуват/подаряват. :mf_surrender:

 

Навсякъде има изключения. Но е вярно, че СУ и ТСУ са най-трудни. Също така съм забелязал, че оценките в големите университети са доста по-ниски. Повечето хора завършват с 4-5. Докато в по-малките с 5-6.

 

Иначе като ниво на преподаване, СУ и ТСУ са в пъти по-добри, от които и да е. Не вярвам да има значение факултетът. Но като учебна програма навсякъде е пародия.

 

Много добре би трябвало да разбереш, че имах предвид, че сама по себе си 4.80 нищо не значи. По пътя ми съм срещал хора с 5.50 и нищо не знаят и не са реализирани в сферата, в която са учили. Просто оценките са нищо. Когато Гуци се реализира в тази област, тогава я хвалете.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата е готова с единадесетия си албум, който е най-очаквания до сега от всички най-запалени нейни почитатели.

Напомняме Ви, че последният попфолк албум “Смелите си имат всичко“ бе представен през юни 2012 година. От него се откроиха и няколко емблематични хита за певицата – “Смелите си имат всичко“, “Ще чакам да ми звъннеш“, “Грешница“, “Моята половина“, “Свързано е с теб“, “Не се променям“ и “Просто те убивам“.

 

“Интересен продукт се получи. Всички песни от 2012 -та до сега, събрани на едно място. Останаха само финалните корекции по обложката, която искам да бъде малко по-различна от тези, които съм имала до момента, точно защото повечето песни са познати. Нарочно не се обвързвам със срокове, за да не станат разминавания, които не са приятни, но в рамките на тази година албумът ще бъде факт“, разкрива Емилия пред www.planeta.tv по повод предстоящия си единадесети албум.

 

Ее, супер - крайно време беше. Надявам се поне няколко нови песни да има, защото от думите й не звучи като да са много, но поне ще са повече от 1. Аз съм доволен, че и албум ще има изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРОВАЛ!

 

Ама моля ти се... Песента е различна! Не е комерсиална! Райна е новатор! А гледанията са достатъчно, за да се определи като успешно парче, имайки в предвид колко е различна от масовката. :mf_surrender: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато двама българи пишат песни за сърбите, а нашите чалгарки ходят при 3-ма композитори точно и се оплакват, че нямало....

 

Иван Филипов, който написа "На чисто" на Глория?

Песента на Индира е страхотна!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

foxy_vd

photo_big_62957.jpg

Огромен интерес към Преслава в Невада, преместиха концерта й в по-голяма зала

 

Всичко, което Преслава прави в музиката, го прави с много любов и отдаденост на публиката, а тя й отвръща със същото.

Това пролича и по време на последния й концерт от турнето Preslava USA & Canada Tour 2017 в Лас Вегас. Предварително обявеният Клуб “Дерби” се оказа тесен за всички желаещи да присъстват на концерта на певицата.

Музикалното събитие в щата Невада бе на 27 септември, а организаторите се постараха всички да се чувстват комфортно, като осигуриха за този концерт Банкетната зала на Сръбската църква - място, добре познато на българите в Лас Вегас.

Там неведнъж са организирани балкански концерти и партита. И този път за събитието пристигнаха наши сънародници и от други щати, защото отдавна очакваха срещата си със звездата на телевизия “Планета“, съобщават от музикалния канал.

 

По време на този лайв организаторът на турнето Петя Романова отпразнува своя рожден ден, а Преслава не пропусна да я поздрави с песен и да благодари за неповторимите мигове в Америка.

 

“Благодаря и на всички хора, които допринасят за успеха на турнето, най-вече на присъстващите за емоцията“ - написа в социалните мрежи звездата на "Пайнер".

Певицата ще остане в Лас Вегас още един ден, за да разгледа този невероятен град и да зарадва със снимки феновете. След това й предстои пътуване до Флорида, където на 29 септември е нейния концерт в Тампа.

На следващия ден, 30 септември, тя ще пее пред най-многобройната българска общност в САЩ – тази в Чикаго, а на 1 октомври е финалът на Preslava USA & Canada Tour 2017, в Кейп Код, Масачусетс, съвпадащ с Международния ден на музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо няма и една снимка на някой фен от турнето на Преслава. От толкова хора дори един да не се снима с нея и да я тагне в инстаграм ми е странно. Иначе браво, че се реши да направи второ турне. Българите в чужбина много повече оценяват изпълнителите, защото не са така достъпни,както е тук. Празник е и за тях, и за изпълнителите.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо няма и една снимка на някой фен от турнето на Преслава. От толкова хора дори един да не се снима с нея и да я тагне в инстаграм ми е странно. Иначе браво, че се реши да направи второ турне. Българите в чужбина много повече оценяват изпълнителите, защото не са така достъпни,както е тук. Празник е и за тях, и за изпълнителите.

Aз виждам мои приятели на нейни концерти там, и клип гледах ..

Искате ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 5 октомври е родена още една млада майка – Цветелина Янева. В момента тя се радва на своя малък син и е посветела почти цялото си време на него. Това я прави истински щастлива. Въпреки това изпълнителката не е забравила за своите почитатели и в момента работи по нов музикален проект, който ще се появи до края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Лухче, голям успех - преместили са пантомимата й от кварталната пицария в близкия МакДоналдс. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Как да знаят смотаняците в Пайнер, че си вкарват автогол с това инфо за Преслава? Не мога да им се начудя на тия глупаци там в Димитровград толкова години, как е възможно да си съсипват реномето на изявените звезди, като мислят хората за малоумни. Преместили "концерта" на Преслава от пицария в зала до сръбската църква? Алооооооооооо, има ли пилот в самолета на Пайнер? Когато "разхождащият се по най-червения килим" им правеше турнетата в САЩ, всички пееха в залата до сръбската църква, където се събират 800 души! Какво е променила тази Петя Романова днес освен, че се е презастраховала и е наела по-малко помещение от страх, че няма да се напълни по-голямата зала? Б`аси баламурниците, направо си го търсят да постна на 2-3 места тая глупост и да си скубят косите после. :gun_bandana:

 

Интересно ми е защо няма и една снимка на някой фен от турнето на Преслава. От толкова хора дори един да не се снима с нея и да я тагне в инстаграм ми е странно. Иначе браво, че се реши да направи второ турне. Българите в чужбина много повече оценяват изпълнителите, защото не са така достъпни,както е тук. Празник е и за тях, и за изпълнителите.

 

И аз на това се учудвам вече цяла седмица за снимките, но тоя път ме помолиха да не правя сеири като предния път. А снимки няма, щото се сещате защо... :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам от време на време през Рамания от обяд и забелязвам пълно мъртвило. Идилията за модераторите най-после се случи. Не само, че никой не пише вече дори в скандалите, а и на банера няма почти никой. Не ме разбирайте погрешно, не обвинявам последните назначени модератори, а говоря за хунтата на оная от Гронинген, дето беше от Плевен. Онази същата, дето бе обсебена да ми слага банове. Същата, която назначи едни истерици като Ноле и подобни му зомбита, вилнели тук като бесни псета 5-6 години, а сега дори не се сещат за тоя форум. Не, че чалгарите смотани не помагат, за липсата на интерес, но поне за едно нещо ви предупредих някъде преди 3 години по това време, когато "десовите" се пръкнаха с гордо вдигнати глави, а днес се изпариха по същият начин, както и дойдоха. Знам, че ме разбрахте добре, точно какво казах.

 

п.п. Иначе поздравления, за скромните усилия на Fast, че опита с обединение на теми, да накара някой да попрочете нещо тук, преди да си бие камшика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам от време на време през Рамания от обяд и забелязвам пълно мъртвило. Идилията за модераторите най-после се случи. Не само, че никой не пише вече дори в скандалите, а и на банера няма почти никой. Не ме разбирайте погрешно, не обвинявам последните назначени модератори, а говоря за хунтата на оная от Гронинген, дето беше от Плевен. Онази същата, дето бе обсебена да ми слага банове. Същата, която назначи едни истерици като Ноле и подобни му зомбита, вилнели тук като бесни псета 5-6 години, а сега дори не се сещат за тоя форум. Не, че чалгарите смотани не помагат, за липсата на интерес, но поне за едно нещо ви предупредих някъде преди 3 години по това време, когато "десовите" се пръкнаха с гордо вдигнати глави, а днес се изпариха по същият начин, както и дойдоха. Знам, че ме разбрахте добре, точно какво казах.

 

п.п. Иначе поздравления, за скромните усилия на Fast, че опита с обединение на теми, да накара някой да попрочете нещо тук, преди да си бие камшика.

 

Фокс, няма хора, защото чалгата вече не става за нищо, освен за ебавки. Нормално е да няма хора, пък и от месеци, абсолютно нищо не се случва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, няма хора, защото чалгата вече не става за нищо, освен за ебавки. Нормално е да няма хора, пък и от месеци, абсолютно нищо не се случва.

 

Има резон, но не е това основното. Винаги е имало хора, които се интересуват. Всеки сезон има нещо интересно, колкото и да е постно. Но хората се дръпнаха и заради отношението. Аман от комплексари тук, с желание да се правят на директори. Поне вече знаят, че пагони облечени във власт, не се носят лесно.

 

А за чалгарите, само като човек види оная тема с участията в Сигнал+ му става ясно, че само на Галена, Емануела и Галин им се работи. Другите просто отбиват номер. Защото нямаше да ги затрупат с участия, ако и другите правеха нещо. Тази есен направо се набива на очи как елитните клубове в цялата държава много държат откриването на новия сезон да стане с участие на Галена. Толкова много банери видях с това, че даже ми стана смешно. И понеже не само в България е така, а и с нашите клубове в чужбина, очаквам да направят същото и те. Не случайно я дърпат след Преса за САЩ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...