Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена к'во се бави толкова :mf_surrender: време е да си върне лидерската позиция!

 

:1000 (19): Ето един обективен фен, който не го е страх да признае спадът при Галена тая година.

 

И все пак лидерската позиция не се губи за няколко месеца. Галена продължава да си е номер 1 сред жените, трудила се е като луда сума ти години и продължава да прави хитове. Точно, както лидерството не се губи за няколко месеца, така и НЕ се печели за няколко месеца с с 2-3 песни. Емануела няма фенската маса на Галена и не е толкова масово обичана въпреки, че бълва продукция като луда. Не забавлява хората по участия така, както Галена и почти не пее на живо.

 

Мисля, че Галена тая година го кара по-кротко. Не пуска много песни, има сравнително малко участия заради бременността и защото ги подбира, явно не й е важна анкетата на Планета за годишните награди. Но няма да се учудя, ако ги обере в крайна сметка, тя има много по-голяма подкрепа от Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (19): Ето един обективен фен, който не го е страх да признае спадът при Галена тая година.

 

И все пак лидерската позиция не се губи за няколко месеца. Галена продължава да си е номер 1 сред жените, трудила се е като луда сума ти години и продължава да прави хитове. Точно, както лидерството не се губи за няколко месеца, така и НЕ се печели за няколко месеца с с 2-3 песни. Емануела няма фенската маса на Галена и не е толкова масово обичана въпреки, че бълва продукция като луда. Не забавлява хората по участия така, както Галена и почти не пее на живо.

 

Мисля, че Галена тая година го кара по-кротко. Не пуска много песни, има сравнително малко участия заради бременността и защото ги подбира, явно не й е важна анкетата на Планета за годишните награди. Но няма да се учудя, ако ги обере в крайна сметка, тя има много по-голяма подкрепа от Емануела.

Ивана я загуби за няколко седмици даже :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана го загуби за няколко седмици даже :3fdb8960598fa63e:

Кели, какво мислиш за скандалните песни на Ивана от 2007. ''Парти микс 2'' с невероятния сингъл ''Диети'', ''Адрес любов'', ''ДЕРБИ'' и други. :3fdb8960598fa63e:

За ''Парти микс 2'' и ''Дерби'' ми е най-интересно защото 'Адрес любов'' беше яка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, какво мислиш за скандалните песни на Ивана от 2007. ''Парти микс 2'' с невероятния сингъл ''Диети'', ''Адрес любов'', ''ДЕРБИ'' и други. :3fdb8960598fa63e:

За ''Парти микс 2'' и ''Дерби'' ми е най-интересно защото 'Адрес любов'' беше яка.

Много ги харесвам (честно) :Vishenka_05: Всъщност 2007 истерията ми по нея беше максимална - все съм на страната на губещите :1000 (1):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана я загуби за няколко седмици даже :3fdb8960598fa63e:

 

Така е, но има много фактори за това:

 

1) Одъртя и напълня

2) Съсипа се от свръхпродукция и досади на хората

3) Почна да прави по-тъпи песни, които не стават такива хитове като предните

4) Имаше голяма конкуренция в лицето на по-млади и по-интересни нови имена

 

Тези фактори ги нямаме при Галена, а и цялостната ситуация в момента е различна. Говорим за две различни десетилетия, тогава нещата бяха много по-динамични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ги харесвам (честно) :Vishenka_05: Всъщност 2007 истерията ми по нея беше максимална - все съм на страната на губещите :1000 (1):

Друсаше ли кючеци на ''Еооо, какъв ти е адреса ? Ео, в жълтата преса''.

И аз се кефех на Ваня Калудова през 2007.

Какво мислиш за скандалната Райна през 2007 ? ''Цип на устата'', ''От един инат'', ''Глезената, гледаната'' и ''Двама''. Ви Чи я беше изкарала на един концерт от турнето и я беше попитала: ''Райна, ти македонка ли си ?'' И запели някаква македонска песен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно великите певици - Глория и Ивана, защо бяха натирени от турнетата? Гло милата само едно - и то на пълен плейбек, Ивана едвам 3 ? Не ми ги разправяйте, че са отказвали поканите, че много смях. А неможещата Камелия - 6 турнета, като и 2010 е щала да бъде, но тогава е имала ангажименти и са се разминали. Така или иначе 2010 турнето беше провал, както и следващия опит за турне.

За Ивана не знам защо, за Глория - реши да се прави на сърдита, защото започнаха да бутат Ивана за нейна сметка. Естествено е имало и други причини, които никога Не са станали ясни на 100%, но Глория си отказваше да ходи на турнетата, докато хептен спряха и да я канят. А че е пяла изцяло 100% на плейбек също не е вярно, но на 70-80% да, което също не е похвално.

 

Но е факт, че турне беез Глория, Ивана или Камелия си е обреченоа неуспех, видяхме ги сегашните „звезди” - 500 душивъв Варна срещу 30 000 с Глория 2004 и Камелия още няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е ужасна. Символ на всичко лошо и пошло, при нея всичко е лицемерие и наизустени фрази. Хората й видяха истинското лице и се отдръпнаха от нея. На мен ми е писнало да говори за морал, любов, стойностни текстове, а да пусна най-големите комерси и да си плюе на собствените думи. Песни като Душ или направо и онази излагация с Годжи, не се сещам за името й.

Повечето от най-големите хитове й са кавъри на сръбски песни, масово хората я свързват с чевермета, кебапчета и кюфтета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е ужасна. Символ на всичко лошо и пошло, при нея всичко е лицемерие и наизустени фрази. Хората й видяха истинското лице и се отдръпнаха от нея. На мен ми е писнало да говори за морал, любов, стойностни текстове, а да пусна най-големите комерси и да си плюе на собствените думи. Песни като Душ или направо и онази излагация с Годжи, не се сещам за името й.

Повечето от най-големите хитове й са кавъри на сръбски песни, масово хората я свързват с чевермета, кебапчета и кюфтета.

 

Кебапчета-кюфетата, но любимките ти никога не са виждали национална истерия като тази по Ивана и няма и да видят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кебапчета-кюфетата, но любимките ти никога не са виждали национална истерия като тази по Ивана и няма и да видят.

 

Това не го отричам, че Ивана някога са я просрещали с голяма истерия и припадали по нея, но всичко е било при нея до време. Това е съдбата на хората, които са изкуствено наложени. И ми е все тая на кого любимецът ще бъде посрещнат като национална истерия. Миналото си е минало, настоящето е по-важно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не го отричам, че Ивана някога са я просрещали с голяма истерия и припадали по нея, но всичко е било при нея до време. Това е съдбата на хората, които са изкуствено наложени. И ми е все тая на кого любимецът ще бъде посрещнат като национална истерия. Миналото си е минало, настоящето е по-важно.

 

Миналото остава в историята за вечни времена.

 

И какво е настоящето днес? Концерт посред лято в град, чиято метрополия има половин милион души и на концерта отиват 300 човека. :mf_surrender: Да ти имам настоящето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналото остава в историята за вечни времена.

 

И какво е настоящето днес? Концерт посред лято в град, чиято метрополия има половин милион души и на концерта отиват 300 човека. :mf_surrender: Да ти имам настоящето.

 

 

Каквото такова.

 

 

Поздрав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не го отричам, че Ивана някога са я просрещали с голяма истерия и припадали по нея, но всичко е било при нея до време. Това е съдбата на хората, които са изкуствено наложени. И ми е все тая на кого любимецът ще бъде посрещнат като национална истерия. Миналото си е минало, настоящето е по-важно.

И Преси беше изкуствено наложена, но не се сгромоляса като Ванча :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и теб е щяла да докара ..

 

Това пък за турнето на Гергана е пълен смях, тогава 8те певици от турнето бяха рекламни лица на Мтел - до 2006.

И Камелия не е докарала МТЕЛ, а те са настоявали тя да е на турнето.

 

 

Някакви доказателства за казаното от теб?

 

Иначе, факт е, че Кама беше актуална до 2010, макар и без някакви големи хитове. Нормално, че след 2010та не е била по турнета. И не е щото не е приемала, а защото не беше актуална. За Ивана това се случи 2008ма, за Гло - 2005та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакви доказателства за казаното от теб?

 

Иначе, факт е, че Кама беше актуална до 2010, макар и без някакви големи хитове. Нормално, че след 2010та не е била по турнета. И не е щото не е приемала, а защото не беше актуална. За Ивана това се случи 2008ма, за Гло - 2005та.

 

Да, Кмелия го каза в едно от пъследните й интервюта за Сигнал. Никой не я опроверга, а тогава си развеняха реплики с дъртия, къде ли не. Едва ли не би и отвърнал, ако не беше така.

Ми то 2010 тя беше актуална, но не отиде. Нали така каза 2010 и била актуална. След това имаше само 1 турне- 2014г. когато се разделиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Какво е докарала Камелия?!

В края на 2003 Гергана става рекламно лице на Мтел и става първата фолк певица, която не я използват за реклама с подигравателна цел.

Февруари 2004 Мтел й връчват Специална награда на ГМН. Кампанията с Гергана е номинирана и за рекламните награди.

Турнето Планета Прима трябваше да бъде САМОСТОЯТЕЛНО НА ГЕРГАНА, обаче Пайнер не са позволили.

 

Камелия сигурно и Нестле е докарала, и Булстат :roll1: :roll1: :roll1: :mf_surrender:

 

Виж какво, анонимко "галенина", вече 3 години чакам поне един, ама един шибаняк от Димитровград да коментира казаното от Камелия при Венета Райкова за всичката драма преди първото национално турне "Планета Прима`2004". И няма никой. Ама никой бре, никой, никога и по никакъв повод. Все едно не ги е зашлевила с опакото на ръката и не ги е сринала до земята. Мълчат бре, като хейтърчетата тук, а като напомня за това по някой път се хилят като кифли, а вътрешно стискат зъби и се надяват всичко да отмине, щото е болезнен фистинг за всички от заверата. Ще потърся клипчето, за да ти покажа и на теб, който е чул там недочул и е облъчен с пайнерската пропаганда. Не си го причинявай повече това в червеното, защото тук има достатъчно много по-възрастни от теб, за да ти налеят малко в тиквата мат`рял, че очевидно нема много. По-добре чети нас, а не вярвай на идиоти, че който и да е налетял тук да се прави на отворен си е тръгвал с увиснал нос. Самият факт, че ровиш в Гугъл, за да спориш с мен е повече от идиотски подход.

 

Очевидно и не си гледал разговора на Кама с Венета, където още преди 3 години "чипровската" ясно каза, че като целият мениджмънт на Пайнер са отишли на финални разговори в M-TEL, с кретенската идея за турне "Глория и приятели", от мобилният МИ оператор и днешен спонсор на ЦСКА ясно са им подсказали, че не пасат трева и че чалгата им е по-ясна, отколкото на кратуните на чичо Митко. Хората от най-големият тогава мобилен оператор, със 100% пазарен дял уважаемий невежа, са си направили собствено проучване, като са платили за това на "Галъп интернешънъл". И като са видели данните, са ги сложили на масата пред Митака и с тон не подлежащ на дискусия ясно са казали: - Без тази няма пари! Кама го каза далеч по-цивилизовано, но щом още същата вечер сем. Димитрови с букети цветя, армагани и какво ли не отиват чак във Варна, за да открият Кама в някакъв хотел, където е на участия, за да и се молят да дойде на турне, а само седмици преди това директно са и казали, че не е желана там не разбирам, как някакъв "галенин" келеш в 2017-та ще ми се пъне в обратната посока. Какво да правим сега, като така стават нещата? Хиляди пъти съм подчертавал тук какво са и обещавали тогава и защо единствените и 2 условия са били, да и купят "Diamanti" на Неда Украден и да има обща песен накрая, а не да се излиза на "Носталгия". Много ли е, за да дойдат 1 000 000 в тази фирма и след тези турнета да скочат оборотите така, че да се инвестира в Преслинце и Галенче?

 

За каква Гергана и за какви 5 лева ми дрънкаш бре? Къде си тръгнал да спориш за неща, за които си немаш абер от понятие? Забелязваш ли колко жалко стоят днес лидерките ви, които не смеят една пряка дума да кажат на дъртия, за да не си загубят нещастните участия? Ще иде ли Митака днес да се моли на Галенче така, както едно време на Кама? Ще иде друг път, щото Галенче и един спонсор не му е докарала, както всичките набедени за звездици в тази фирма.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

добре,че е Кама та и слънцето да грее.хАХАХАХ ЖАЛЪК СИ

 

Не бе, просто е детска игра за мен да омачкам тук невежеството, защото Кама ми е дала безбройни аргументи, с които да го направя. Какво да правим сега, като и сканът с Глория по-горе идеално пасва на това, което твърдя тук от 10 години? Ами не е лесно Камелия да продаде сама 30 000 диска от "Златна рибка", а Деса и Глория заедно да нямат 25 000 от своите албуми. Ми тегаво е не само на фенчетата им. Тегаво им и на тях двете. Затова по-добре да се подкрепят заедно срещу общият проблем, защото тя публиката не спи. Ех, ако в онези години имаше фейсбук, направо задрасквайте всичко от 1999 до 2003. То на турнетата след това се видя де. Дори слепите и глухите разбраха. Ама някак нема отговори на въпросите що така раздаваха индулгенция, а всъщност пазарът друго е показвал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

добре,че е Кама та и слънцето да грее.хАХАХАХ ЖАЛЪК СИ

Ти пък все едно си показваш носа от бедрума, да те види слънце. 2002ра, голуем смех, по трагикомино вещество от теб няма в тоя форум

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бе, просто е детска игра за мен да омачкам тук невежеството, защото Кама ми е дала безбройни аргументи, с които да го направя. Какво да правим сега, като и сканът с Глория по-горе идеално пасва на това, което твърдя тук от 10 години? Ами не е лесно Камелия да продаде сама 30 000 диска от "Златна рибка", а Деса и Глория заедно да нямат 25 000 от своите албуми. Ми тегаво е не само на фенчетата им. Тегаво им и на тях двете. Затова по-добре да се подкрепят заедно срещу общият проблем, защото тя публиката не спи. Ех, ако в онези години имаше фейсбук, направо задрасквайте всичко от 1999 до 2003. То на турнетата след това се видя де. Дори слепите и глухите разбраха. Ама някак нема отговори на въпросите що така раздаваха индулгенция, а всъщност пазарът друго е показвал.

 

Доста е тегаво да продаваш много и да имаш наистина най-големите хитове от жените изпълнителки, а в крайна сметка никога да не си бил номер 1 за хората. :) Никога няма да го преживеете с Камелия това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...