Jump to content


Online : Taylor Swift - Look What You Made Me Do


Препоръчани коментари

Харесва ми, но не е кой знае какво, обаче съм сигурен, че има убийствен клип към песента!

Очаквам да се погребе сама!

"Why? Cause she's DEAD!'

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър завинаги ще си остане една загадка за мен, как толкова хора припадат и харесват нейното творчество. Не виждам нещо необикновено или "Уау".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

УБИ ГИ!!! Змията се завърна! :Vishenka_05:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална! Очаквах нещо различно от Тейлър, но тя ни поднесе песен, която лично мен ме грабна още от първия път, а това напоследък се случва с малко песни! И лирик видеото е доста интересно, а не искам да си представям какъв ще е клипа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 Taylor Swift Look What You Made Me Do 103359

 

Спука ги за пореден път!

 

Предвещавам голям хит, също така нямам търпение за клипа, който усещам, че ще е скандален и мистичен. ПОКЛОН пред Кралица Тейлър!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална! Очаквах нещо различно от Тейлър, но тя ни поднесе песен, която лично мен ме грабна още от първия път, а това напоследък се случва с малко песни! И лирик видеото е доста интересно, а не искам да си представям какъв ще е клипа...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се чудя, никога не ме е впечатлявала и ми е противна, а песента не е нищо особено. От всички албуми, които предстоят чакам на Деми. Нейният сингъл е много по-хубав от на тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се чудя, никога не ме е впечатлявала и ми е противна, а песента не е нищо особено. От всички албуми, които предстоят чакам на Деми. Нейният сингъл е много по-хубав от на тая.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...