Jump to content



VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Не мисля, че една здравостъпила жена на земята с дете трябва да търси любов след 35тата си годишнина. Иначе би изгеждала вятърничева и наивна. Ако до 35 не си разбрала, че любовта е като вятърните мелници на Дон Кихот, то най вероятно ще si от зодия риби, което е закономерно за зодията.

След 35 една жена трябва да търси уважение, разбиране, подкрепа - морална и финансова, стабилност и спокойствие. За ограничените глави Мара търси само пари в дебелите чички, но за мислещите хора - парите са само малка част от картинката.

 

Смятам, че никак не е лесно с такова мръсно реноме да задържаш богаташи до себе си, така че Мария има достатъчно качества. Друг въпрос е искате л да ги видите или до края на формата ще осъъждате изборите и...

 

Нещастен птеродактил, не ми обиждай зодията! :gun_bandana: Любовта е нещо, което човек търси цял живот, независимо от годините си! Вятърничава? Наивна? По - добре да е такава, отколкото да е студена и безчувствена!

 

Аз съм на 33, зодия Риби, хич не се чувствам стара, и да, все още мечтая и мисля за любов! Рибите може да сме всякакви, но поне сме себе си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещастен птеродактил, не ми обиждай зодията! :gun_bandana: Любовта е нещо, което човек търси цял живот, независимо от годините си! Вятърничава? Наивна? По - добре да е такава, отколкото да е студена и безчувствена!

 

Аз съм на 33, зодия Риби, хич не се чувствам стара, и да, все още мечтая и мисля за любов! Рибите може да сме всякакви, но поне сме себе си!

Риби е и моята зодия. Точно за това я дадох като пример. Ето една ДесиСлава и на 39 търси любовта. Неин избор и право е. Рибите сме влюбчиви и не виждаме смисъл в живота без любов. Не сме сисамодостатъчни. Колкото и всичко да ни е наред, нямаме ли в живота любов, която да ползвме за двигател, се чувстваме в дупка.

 

Кое е по добре и по зле не мога да кажа. И двата варианта си имат плюсовете и минусите.

 

За мен лично е егоистично една вече родила жена и имаща отговорност към децата си, да хойка по любови на дърти години вместо да търси сигурност за себе си и децата си. Една добра майка ще избере сигурността и финансовата стабилност пред любовта, която много често може да дърпа и назад, колкото и да е сладка...

 

 

Лично мнение на един птеродактил :whistling:

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефът го убиха, новата Роси Новева, пълна карикатура. Жалко, че още 11 ден и вече няма и помен от респекта в началото, а мислех, че ще е новата Ирина. Бахти самовлюбения клоун!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара показа, че е повече мъж, от всеки друг в къщата. Не знам тези мъже на какъв принцип са били избирани, но няма нито един с характер, а всички са мишки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лицемерие на макс този сезон от всички, на мен също ми дойде и малко режисирано, но да приемем, че наистина просто са лицемерни. Мария продължава да е яка, но не може един път да го съдиш до дупка, а в следващия да му искаш прошка след толкова обиди. Коментаторите казаха много истини, дори Евгени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интерсно. Начи според дори според птеродактила, който иначе бил фен на толумбата Фатмегюл, въпросната е пропаднала никаквица, която вместо да иде да се сношава със тюлени за да осигури стабилност за лапето си, не само си избива комплексите с 20 годишни изваратеняци, ами и даже ще ражда още за да се мъчи във финансова несигурност поне до пенсия.

 

Брао Слафчо, брао птеродактиле, изобщо брао. Остави ме напрао без думи въздух, водка и желание за живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такъв тъп сезон честно... Всичко до един от главните действащи лица ме дразнят много. Няма нито един, който да има някакъв по-богат речник, от който да научиш нещо, на който да се възхитиш за нещо, който да защитава някаква позиция или кауза от край до край. Мерене на его, лиготии, сладникавост, двуличие, отбиване на номера - аз друго не виждам в никой от участниците. Очевадно е, че всички са влезли само и единствено за кинтите и просто чакат да бъдат изгонени или пък сезонът да свърши. Пълно разочарование е за мен тоя път Брадъра, вероятно няма и да го догледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло мисиите и живите предавания са изключително скучни наистина. Досега не са ги изправили в нито една интересна ситуация, която да ги провокира. Какви са тия спагети и танци?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещастен птеродактил, не ми обиждай зодията! :gun_bandana: Любовта е нещо, което човек търси цял живот, независимо от годините си! Вятърничава? Наивна? По - добре да е такава, отколкото да е студена и безчувствена!

 

Аз съм на 33, зодия Риби, хич не се чувствам стара, и да, все още мечтая и мисля за любов! Рибите може да сме всякакви, но поне сме себе си!

Още от една обида и получаваш седмица бан! Слави може да е над нещата, но това не означава, че можеш да го наричаш както ти падне. И ако обичате поне обсъждайте само хора, които са в къщата.!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не че другата е повече стока, ама поне не афишира публично връзката си (от друга страна щот май и е забранено), а и сина на Доган е далеч от мазните моржове, тъпкачите на Мара.

Да спиш със синът на корумпиран политик е по-голямо унижение от това да спиш с "мазни моржове".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да спиш със синът на корумпиран политик е по-голямо унижение от това да спиш с "мазни моржове".

Що? Каква е разликата? Сексът за пари е унижение без значение дали го правиш с красив милионер, дебелак, чичак, мафиот, корумпиран политик или неговия син.

 

Тоя шеф някой си е много дребна душица.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми бяха безинтересни, но смятам, че трябваше да останат. На базата на всички скандали и негативизми, които непрекъснато се случват, имах нужда от малко позитивизъм и добрата, която излъчваха двете.

 

Антон е абсолютна мишка, без поведение и характер. Силен като драскач, но слаб очи в очи, както повечето потребители, които пишат, пишат, а в живота са без мнение и страхливци.

 

Шефът ще го използват и изцедят докрай за рейтинг.

 

Мегз абсурд да си тръгне в началото, тепърва ще показва лудостта си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от една обида и получаваш седмица бан! Слави може да е над нещата, но това не означава, че можеш да го наричаш както ти падне. И ако обичате поне обсъждайте само хора, които са в къщата.!

 

Сакън мола ти се недей! Остави я да ни развлича, а и птеродактил поне е почти оригинално кат за обкда.

 

 

Да спиш със синът на корумпиран политик е по-голямо унижение от това да спиш с "мазни моржове".

 

Унижението си е унижение, парите са си пари, ама виж в секса кма голяма разлика да те лашка кит и да ти го слага някой който не е. И ся, не ми казвах че на Мара дъртия морж те дърви повече от сина на Доган.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но не трябваше да ми обижда зодията и годините! Изкара жените от 30 + нагоре едва ли не живи мъртъвци! Еми, вбесих се!

 

Мисията със спагетите беше тъпа! Тия не са ходили в китайски ресторант и не знаят как да ядат, ужас! :puke:

 

Сега четох, че се говори, че може великата дизайнерка сама да си е подпалила магазина. Сигурно, за да прибере застраховката. Откъде парички иначе?1000%20(23).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що? Каква е разликата? Сексът за пари е унижение без значение дали го правиш с красив милионер, дебелак, чичак, мафиот, корумпиран политик или неговия син.

 

Тоя шеф някой си е много дребна душица.

Защо да е унижение? Аз правя секс за пари и не ме е срам да го призная. Убеден съм, че не само аз, а много други го правят ама нали правим се на " светици". Някой ходра обичат да се правят на такива каквито не са

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е унижение? Аз правя секс за пари и не ме е срам да го призная. Убеден съм, че не само аз, а много други го правят ама нали правим се на " светици". Някой ходра обичат да се правят на такива каквито не са

Tи ли плащаш или те на теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е унижение? Аз правя секс за пари и не ме е срам да го призная. Убеден съм, че не само аз, а много други го правят ама нали правим се на " светици". Някой ходра обичат да се правят на такива каквито не са

Въпрос на принципи. Хората са различни, щом се чувстваш ти самият ок, значи е ок. Аз лично не се понасям, когато направя, което противоречи на принципите ми. (Не съм правила секс за пари)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на принципи. Хората са различни, щом се чувстваш ти самият ок, значи е ок. Аз лично не се понасям, когато направя, което противоречи на принципите ми. (Не съм правила секс за пари)

Пробвай :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този епизод Мария взе да ме дразни и дори съжалих Меглена. Прекалява се и вече граничи с тиранията на готвача, който от своя страна продължава да е супер зле. Дай като сме в България да ядем само прасешко и да не уважаваме чуждите разбирания. И това е VIP?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...