Jump to content



VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Направо не мога да повярвам, че се прехласвате по тази Миглена, въпреки всичко, което ви казах за нея. :feminist_en:

 

Жалко, че нацията взе да вярва в приказки от хиляда и една нощ. Всеки нормален, образован и интелигентен човек знае как се прави бизнес в България, особено в тези мутренски години. :mf_surrender:

 

Абе, вярвайте и, гласувайте за нея, такива измамници катонея печелят от бедни, необразовани, доверчиви и наивни хора. Един ден жестоко ще ви изненада и тогава да ви видя.

 

Аз на курви със самочувствие до небесата, без образование, култура и нормален външен вид не гласувам и не им вярвам хич. По - вярвам на Мария, защото при нея нещата са естествени, кариерата и е започнала естествено, там няма скрито - покрито. Помня времената, когато тя стана певица и как се успяваше тогава. Не със силикон, а с талант, чар и харизма.

 

Мъчно ми е да гледам колко наивен е народа и вярва на баламите на тая. Тръгнала смешницата да се сравнява с Коко Шанел. 1000%20(10).gif :roll1: Смо дето Коко Шанел нито е имала силикон, нито си е губела времето пред огледалото. Това първо. Второ - започнала е скромно, правела е шапки за приятелки. Трето - не е правела скандална, разголена и пошла мода. И четвърто - може да се е омъжила по сметка, но се е възползвала от библиотеката на любовника си, за да се образова и да си попълни пропуските в знанията. По - късно прави библиотека в дома си и цял живот чете много, среща се с хора на изкуството и науката.

 

Нищо от това го няма в малката пикла.

 

И си позволявам да я обиждам, защото ми писна обществото да издига в култ фалшиви герои. Не само медиите имат вина за фалшивите герои. Такива като вас - също! :puke:

 

Моля, спестете си лицемерните поучения! Учила съм и знам какво значи дизайнер!

 

Викам Биг Брадър да я подложи на образователен тест. Не само по български и география. А по всички предмети. Мария ще я затапи със знания. Гарантирано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

get a room, bitches :3fdb8960598fa63e:

Как знаех, че това ще напишеш... идиоте. 1000%20(29).gif

Човек похвала да не напише вече, в какви времена заживяхме...1000%20(29).gif

Нали и ти виждаш положителната промяна - доста целомъдрени коментари и искрени, мисля. С какъв процент от потребителите се случва такова нещо?

 

Иначе ще е добре да спрете да ме свързвате с Глория, не желая да имам, нито имам нещо общо с нея освен разкрачения й аватар в случая1000%20(29).gif и музиката й, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги в това предаване търся нещото, което притежавам аз самия. Не случайно са подбрани толкова различни хора, за да може повече хора да се открият и да им бъде интересно...А Wosh беше 10/10 мен. Сега Мегз притежава моята тъпа наивност, но и качеството да се справи със всичко. Шефа пък притежава това да си директен и даже малко злобен. Не знам вие на какъв принцип си създавате фаворити.

 

Аз харесвам образованите, знаещите, можещите хора, тези, които са самостоятелни, с умения сами да се оправят в живота (готвене, чистене, гладене, подреждане), тези, които умеят да говорят правилно и разбираемо, които знаят правилата на общуването и които имат честна и почтена професия. Тези, които произлизат от народа, не се срамуват от скромното си минало, от родния си град и това, какво са работили преди. Тези, които никога не забравят кои са и откъде са и как са започнали, на кого дължат всичко. Тези, които не се страхуват да се покажат без грим, с ежедневни тоалети и прически и за които нищо човешко не е чуждо.

 

Хората с неясен бизнес и фалшив външен вид са ми анти.

 

Пък нека съм злобна, проста и комплексирана.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвам образованите, знаещите, можещите хора, тези, които са самостоятелни, с умения сами да се оправят в живота (готвене, чистене, гладене, подреждане), тези, които умеят да говорят правилно и разбираемо, които знаят правилата на общуването и които имат честна и почтена професия. Тези, които произлизат от народа, не се срамуват от скромното си минало, от родния си град и това, какво са работили преди. Тези, които никога не забравят кои са и откъде са и как са започнали, на кого дължат всичко. Тези, които не се страхуват да се покажат без грим, с ежедневни тоалети и прически и за които нищо човешко не е чуждо.

 

Хората с неясен бизнес и фалшив външен вид са ми анти.

 

Пък нека съм злобна, проста и комплексирана.

Oсвен Мария, кого друг харесваш в Къщата ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как знаех, че това ще напишеш... идиоте. 1000%20(29).gif

Човек похвала да не напише вече, в какви времена заживяхме...1000%20(29).gif

Нали и ти виждаш положителната промяна - доста целомъдрени коментари и искрени, мисля. С какъв процент от потребителите се случва такова нещо?

 

Ма аз се базикам за room-а. Трябва да има и закачки в тоя форум.

 

Има положителна промяна, то порастна момчето, вече е мъж. Амаа пак се прокрадва от време на време онова старото... Но е значително по-малко определено. :1000 (33):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има положителна промяна, то порастна момчето, вече е мъж. Амаа пак се прокрадва от време на време онова старото... Но е значително по-малко определено. :1000 (33):

Трябва да запазя баланса. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма аз се базикам за room-а. Трябва да има и закачки в тоя форум.

 

Има положителна промяна, то порастна момчето, вече е мъж. Амаа пак се прокрадва от време на време онова старото... Но е значително по-малко определено. :1000 (33):

Знам, знам. Ти всеки път си мислиш, че ти се връзвам. Е, на моменти се връзвам, щото те знам каква си лисица. 1000%20(29).gif

Не знам, забелязва се промяна, а и грамотно пише - аз на това лично много държа, знаеш, защото получавам уртикарии от неграмотност всякаква.

Марга Хранова защо е влязла изобщо? Аз лично я виждам само да лежи и да яде и от време на време да приглася на някого. Бях сигурен, че ще се покаже такава. Явно й трябват пари, но е супер пасивен играч. Със сигурност не е лоша жена иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oсвен Мария, кого друг харесваш в Къщата ?

 

Само нея, другите са ужас. Истински мъже в къщата - няма.

Шеф Нервозно кюфте - отвратителен е, иде ми да го тресна с черпака, за да млъкне. Само обиди и псувни.

Сашка Васева - за чий я извадиха от нафталина? Никога не съм я харесвала. Излага се много, особено с народното, дето го превърна на кан - кан. :puke:

Джулиана е глезла и кифла. Такива не мога да ги трая, в такава компания ще умра от скука.

Енджито ми е неприятна, има едно много неприятно излъчване, бягам от такива.

Ваня е скучна.

Маргарита Хранова се държи нормално за възрастта си, ежедневието и е нормално, все пак не е на сцената.

Александра ми допада, но само визуално. не изглежда много умна.

Алфредо е готин, трябва да го дадат как пее и танцува. Много искам с Мария да изпеят хита на Алфредо със Деси Слава "No soy tal mujer" . :ar:

 

 

А, сетих се, ще е гот Биг Брадър да им даде да изиграят сценарий като от сериала "Кухня". Ще е гот да видим малко кухненски хумор! :da: С условието после сами да почистят кухнята!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само нея, другите са ужас. Истински мъже в къщата - няма.

Шеф Нервозно кюфте - отвратителен е, иде ми да го тресна с черпака, за да млъкне. Само обиди и псувни.

Сашка Васева - за чий я извадиха от нафталина? Никога не съм я харесвала. Излага се много, особено с народното, дето го превърна на кан - кан. :puke:

Джулиана е глезла и кифла. Такива не мога да ги трая, в такава компания ще умра от скука.

Енджито ми е неприятна, има едно много неприятно излъчване, бягам от такива.

Ваня е скучна.

Маргарита Хранова се държи нормално за възрастта си, ежедневието и е нормално, все пак не е на сцената.

Александра ми допада, но само визуално. не изглежда много умна.

Алфредо е готин, трябва да го дадат как пее и танцува. Много искам с Мария да изпеят хита на Алфредо със Деси Слава "No soy tal mujer" . :ar:

А, сетих се, ще е гот Биг Брадър да им даде да изиграят сценарий като от сериала "Кухня". Ще е гот да видим малко кухненски хумор! :da: С условието после сами да почистят кухнята!

Свиквай с мисълта, че Мегз ще е финалистка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим.

Дано хората проявят разум и я изгонят навреме! :feminist_en:

Миличка, Мегз първоначално беше смешна на всички, но сега повечето коментари са позитивни. ;)

Тя ще бъде жертвата на истинските метреси вътре.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както прогнозирах в началото, Марчелис ще е най-хейтваният чалга представител в това шоу. В началото се опитваше да заблуди хората, но свърши вече. Всичко при нея е напомпано самочувствие и театро. То се вижда и по интервютата й, така че за мен не е грам изненада. Хубавото е, че според всички слухове тя има договор до средата на шоуто и няма да й се налага да стига до финала да види колко е нехаресвана в действителност.

От друга страна, Мегз е готина, добричка такава и хората вече започнаха да й симпатизират, за разлика от Мара. Мен лично също ме радва. Може би донякъде, защото е в ролята на слабата и изолираната.

На финала като сигурни виждам Мегз, Тото, Джулиана, Марги, Петканов и евентуално Алфредо, Ваня, Богданска, Сашка. За Сашка не съм убеден, защото в момента тя се прехвърли в лагера на шефа и Мегз и изобщо не се знае как ще се развият нещата при нея. Довечера тя ще бъде номинирана 100%, но не вярвам хората да я изкарат толкова рано. Има хляб в нея.

Най-вероятният победител е Тото, като битката ще е с Марги Хранова според мен.

И въпреки този просторен анализ ( :D) все още съм на мнение, че по-тъп вип сезон не е имало никога.

Мегз е най-големият плужек, появявал се някога в това шоу - проста, неграмотна, не може да говори, постигнала всичко с путка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз харесвам образованите, знаещите, можещите хора, тези, които са самостоятелни, с умения сами да се оправят в живота (готвене, чистене, гладене, подреждане), тези, които умеят да говорят правилно и разбираемо, които знаят правилата на общуването и които имат честна и почтена професия. Тези, които произлизат от народа, не се срамуват от скромното си минало, от родния си град и това, какво са работили преди. Тези, които никога не забравят кои са и откъде са и как са започнали, на кого дължат всичко. Тези, които не се страхуват да се покажат без грим, с ежедневни тоалети и прически и за които нищо човешко не е чуждо.

 

Хората с неясен бизнес и фалшив външен вид са ми анти.

 

Пък нека съм злобна, проста и комплексирана.

Нищо от това, което си написала не притежава Мария, освен че я виждаме без грим. Странно как така ти е фаворит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие ако чакахте близо 1 час, как бихте се почувствали в този студ, дъжд и мисия? Едва ли ще реагирате с усмивка и положителна енергия.

Завиждат на Мария, а чупят китки повече и от нея и са по-нагли и претендиращи, тя поне е звезда в България, а те - "фешан" "икони". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие ако чакахте близо 1 час, как бихте се почувствали в този студ, дъжд и мисия? Едва ли ще реагирате с усмивка и положителна енергия.

Със сигурност няма да обръщаме каскети и да караме хората да реват по 4 пъти. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност няма да обръщаме каскети и да караме хората да реват по 4 пъти. :1000 (29):

 

Но и със сигурност няма да ти бъде добре. Това е колективна игра и трябва да се съобразяваш с останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...