Jump to content



VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Айде, пак се почна със заучените фрази.

Децата си имат родители, а като такива, не им се обясни как да се възприеме това, което се излъчва по телевизията, си е техен проблем. Друг е въпросът, че на децата, не трябва да им се разрешава да се гледа телевнизия, но това няма как да го възприеме един родител, който се интересува само от ракия и кюфтета.

Големият проблем са необразованите родители, които и самите те не знаят защо имат деца. Има и изключения, но са много малко.

Ама напротив, трябва да се гледа телевизия - просто трябва някой на някого да обясни какъв да не бъде, защото в определена възраст това не могат да го прозрат сами. Не можеш да им спреш нета, за да ги предпазиш. Но не можеш да ги оставиш на самотек да приемат всичко за чиста монета. Аз наблюдавам, че и самите родители и там по-зрелите хора не умеят да разграничават нещата. Те не усещат дори кога брадъра си прави ташак с тях и може би това е идеята. Не знам дали самото предаване е социален експеримент с участниците вътре, по-скоро ми идва като експеримент с гледащите го. Аз го гледам като забавление, щото една голяма част е нагласена, а някъде измежду тая част всеки си показва реалната същност. Въобще - един голям компот. На мен лично накрая ми липсва един позитивен образ, един комплексен играч - който да е силен, индивидуален, но не в арогантния смисъл. Не знам кога последно е имало такива - обикновено тия позитивните си трайкат, за да не влизат в свади и да не се изложат. А може да си позитивен и смислен и без да стоиш в ъгъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама той противният шеф го каза, че всички знаят колко участия има Мария... Наредиха се доволно и двамата, после се прегръщаха и обичаха. Това предаване или е супер нагласено, или тия са хипер лицемерните същества, а най-вероятно да е и двете. Шоубизнес му викали. Не знам дали има някой достоен вътре освен Маргарита Хранова, която иначе е супер скучна. Явно нормалните хора са скучни. На шоуто му трябват е такива кретени, но на шоуто трябва да се гледа като на забавление, защото почнеш ли да им се връзваш на подобни "випове" или още по-жалкото - да им се възхищаваш и да им подражаваш, нещата ще загрубеят. Хубаво са влезли за някой лев вътре, ама рискуват имиджа си. Малко повече трябва да се мисли, защото са на показ и се явяват като поведенчески модели за подрастващи, на които няма кой да им обясни за какъв фалш става дума.

 

 

+1 000 000

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама напротив, трябва да се гледа телевизия - просто трябва някой на някого да обясни какъв да не бъде, защото в определена възраст това не могат да го прозрат сами. Не можеш да им спреш нета, за да ги предпазиш. Но не можеш да ги оставиш на самотек да приемат всичко за чиста монета. Аз наблюдавам, че и самите родители и там по-зрелите хора не умеят да разграничават нещата. Те не усещат дори кога брадъра си прави ташак с тях и може би това е идеята. Не знам дали самото предаване е социален експеримент с участниците вътре, по-скоро ми идва като експеримент с гледащите го. Аз го гледам като забавление, щото една голяма част е нагласена, а някъде измежду тая част всеки си показва реалната същност. Въобще - един голям компот. На мен лично накрая ми липсва един позитивен образ, един комплексен играч - който да е силен, индивидуален, но не в арогантния смисъл. Не знам кога последно е имало такива - обикновено тия позитивните си трайкат, за да не влизат в свади и да не се изложат. А може да си позитивен и смислен и без да стоиш в ъгъла.

 

Това може да се случи и с много различни примери, всичко е в интелекта на самия родител. Ако си достатъчно навътре в нещата и си начетен, можеш да го обясниш по хиляди начини, не е необходимо да чакаш, за да започне някое предаване, та да му обясни, че еди-кое си поведение, не е добре и не трябва да го прави.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, тия драми и скандали, особено с Мара, почват да изглеждат хипер нагласени, дори като за Бай Брадър. Едната уличница, другата уличница, изобщо как им се връзвате, продължава да ми е особено неясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, пак се почна със заучените фрази.

Децата си имат родители, а като такива, не им се обясни как да се възприеме това, което се излъчва по телевизията, си е техен проблем. Друг е въпросът, че на децата, не трябва да им се разрешава да се гледа телевнизия, но това няма как да го възприеме един родител, който се интересува само от ракия и кюфтета.

Големият проблем са необразованите родители, които и самите те не знаят защо имат деца. Има и изключения, но са много малко.

 

 

Кви глупости дрънкаш? :mf_surrender: Не става въпрос за това родителите да обясняват, а че медиите станаха жълтурски, откакто любимия ви мутрафон ББ взе властта! Оттогава започнаха да бутат такива простачки и идиотки като Николета, Златките, Светлето, сега и това "дизайнерско" недоразумение за "звезди". Една Мария е повече от тая простачка. Меее(гзи)о няма да е вечно младо агне. Тая е измамничка, лицемерка и пълна простачка.

 

Да не би да одобряваш чужди дрехи и чужд труд да бъдат присвоявани и представяни за твое дизайнерско вдъхновение? :mf_surrender: Това си е кражба и измама и се наказва законово!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кви глупости дрънкаш? :mf_surrender: Не става въпрос за това родителите да обясняват, а че медиите станаха жълтурски, откакто любимия ви мутрафон ББ взе властта! Оттогава започнаха да бутат такива простачки и идиотки като Николета, Златките, Светлето, сега и това "дизайнерско" недоразумение за "звезди". Една Мария е повече от тая простачка. Меее(гзи)о няма да е вечно младо агне. Тая е измамничка, лицемерка и пълна простачка.

 

Да не би да одобряваш чужди дрехи и чужд труд да бъдат присвоявани и представяни за твое дизайнерско вдъхновение? :mf_surrender: Това си е кражба и измама и се наказва законово!

 

Ти изобщо имаш ли връзка с главния?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама напротив, трябва да се гледа телевизия - просто трябва някой на някого да обясни какъв да не бъде, защото в определена възраст това не могат да го прозрат сами. Не можеш да им спреш нета, за да ги предпазиш. Но не можеш да ги оставиш на самотек да приемат всичко за чиста монета. Аз наблюдавам, че и самите родители и там по-зрелите хора не умеят да разграничават нещата. Те не усещат дори кога брадъра си прави ташак с тях и може би това е идеята. Не знам дали самото предаване е социален експеримент с участниците вътре, по-скоро ми идва като експеримент с гледащите го. Аз го гледам като забавление, щото една голяма част е нагласена, а някъде измежду тая част всеки си показва реалната същност. Въобще - един голям компот. На мен лично накрая ми липсва един позитивен образ, един комплексен играч - който да е силен, индивидуален, но не в арогантния смисъл. Не знам кога последно е имало такива - обикновено тия позитивните си трайкат, за да не влизат в свади и да не се изложат. А може да си позитивен и смислен и без да стоиш в ъгъла.

 

Абсолютно!

 

А помните ли как изкараха Райна разглезена само защото плака за шоколад? Ами права си беше - по - добре да се купува шоколад, отколкото тия отрови цигарите.

 

А Христина на Здравко какъв ВИП беше пред Деси Слава, а? Нито е известна, нито е стока. Разигра голямата драма, щото се оказа ревнива комплексарка.

 

А Светлана Василева какъв ВИП е пред Преслава? Петя поне от 15 - годишна работи, сама си изкарва парите, не всичките и гаджета са били богати. Ама не спечели, щото я изкараха по - долна и от Светлана, понеже пее поп- фолк! Да, ама не показваше форми и не простееше! И владее българския, за разлика от това русото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти изобщо имаш ли връзка с главния?

 

Повече от теб, че да не точа лиги по говорещото с пеперудите!

 

Мария сега може да е всякаква, ама започна като певица, има си таланта, гласа, харизмата и чара. Симпатизирам и, защото съм и следила кариерата, знам какво е преживяла в личен аспект, мога да се поставя на нейно място.

 

Докато Миглена е толкова зле и физически, и психически, да не говорим, че цяла България знае откъде и идват дрехите! Нейното си е измама. В нея няма нищо четно! Не е никаква дизайнерка, точка!

 

Точно такива като тебе развращават младежта. Давате такива за пример, плюете по поп-фолк изпълнителите и и се имате за хипер моралните!

 

 

Малката, я не на мене тия! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече от теб, че да не точа лиги по говорещото с пеперудите!

 

Мария сега може да е всякаква, ама започна като певица, има си таланта, гласа, харизмата и чара. Симпатизирам и, защото съм и следила кариерата, знам какво е преживяла в личен аспект, мога да се поставя на нейно място.

 

Докато Миглена е толкова зле и физически, и психически, да не говорим, че цяла България знае откъде и идват дрехите! Нейното си е измама. В нея няма нищо четно! Не е никаква дизайнерка, точка!

 

Точно такива като тебе развращават младежта. Давате такива за пример, плюете по поп-фолк изпълнителите и и се имате за хипер моралните!

Малката, я не на мене тия! :mf_surrender:

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се даваш на форумните пикли да ти говорят на въпреки. :beware_mods:

 

Именно. Не обичам дребосъци, правещи се на многознайовци.

 

Как става така, че цяла България плюе и мрази попфолка, ама сега се оказа, че всички български майки знаят кариерата на Мария, а пиклите танцуват по масите точно на такива песни, а? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече от теб, че да не точа лиги по говорещото с пеперудите!

 

Мария сега може да е всякаква, ама започна като певица, има си таланта, гласа, харизмата и чара. Симпатизирам и, защото съм и следила кариерата, знам какво е преживяла в личен аспект, мога да се поставя на нейно място.

 

Докато Миглена е толкова зле и физически, и психически, да не говорим, че цяла България знае откъде и идват дрехите! Нейното си е измама. В нея няма нищо четно! Не е никаква дизайнерка, точка!

 

Точно такива като тебе развращават младежта. Давате такива за пример, плюете по поп-фолк изпълнителите и и се имате за хипер моралните!

Малката, я не на мене тия! :mf_surrender:

:roll1:

Искам те във Вип Брадър! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kitty, верно - хрумвало ли ти е да кандидатсваш в Биг Брадър? Точно такива колоритни личности му трябват на формата. Като има следващ сезон, задължително се пробвай. Цяла Рамания ще гласуваме за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това предаване, участници, коментатори, зрители и коментари как да ти е скучно... Всички са изкукуригали тотално. Тази страница писания тук ме съсипа от смях. Големи сме сеирджии българите, просто няма други такива. Иначе сега гледам от трейлъра ще се сдобряват... Бе изобщо остана само Роналдо и Сашка да се харесат накрая както е тръгнало и този сезон ще ми се нареди в топ 3. После не трябвало да се гледа това предаване, ама аз намразих уикенда, че го няма бе хорааа.. 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kitty, верно - хрумвало ли ти е да кандидатсваш в Биг Брадър? Точно такива колоритни личности му трябват на формата. Като има следващ сезон, задължително се пробвай. Цяла Рамания ще гласуваме за теб.

 

 

Ако влезе и онази фръцана от Банкя, може и да стане! Искам да я видя на живо колко е повече от мен! Ако се сещате за кого говоря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити би размазала като муха Даниела в къщата!

 

Точно. Искам да я видя великата икономистка и морална дама, колко е за пример реално. Ще е гот, ще е абсолютен кеф да я поставя на място!1000%20(30).gif :tease12: :77: :thumbup: 1000%20(19).gif :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, залагам на Даниела - все пак е примерна съпруга и майка. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ще я видим колко е примерна. :feminist_en: Много искам да и видя домакинските умения, как се справя с мисии, колко са и образованието и морала, както и дали многото алкохол в къщата няма да и развърже езика. Ще е купон. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я видим колко е примерна. :feminist_en: Много искам да и видя домакинските умения, как се справя с мисии, колко са и образованието и морала, както и дали многото алкохол в къщата няма да и развърже езика. Ще е купон. :g2:

Думата ми е закон!

tumblr_nwyp41LWZ21qdmb8eo2_540.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Придържайте се към темата!

 

Кити, ти си толкова тесносгръда и толкова ти е замъглено съзнанието, че си загубила представа за реалността и си живееш в свой измислен свят. Мутри и курви има много преди ББ, медиите в България никога не са били независими, а Мария и Каканашева са един дол дренки. Колкото едната е музикант, певец, човек на изкуството, толкова и другата е дизайнер. И двете са това, което парадират да са заради мъже (основно грозни,дебели милионери), с които се е*ат. Мария, която ти така усърдно защитаваш, сама си каза, че след като Хриси я е изхвърлил, е нямала пукнат лев... докато този, новият, не е решил да й помогне. Илюзията, че си изкарва пари сама с пеене и е самостоятелна силна жена, тя самата я разруши.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...