Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Мара е ТОП ! Искам да и вкара 1 в грозната мутра на наглото същество Мегз !

 

Зодията вода не става. :3fdb8960598fa63e:

 

Мария издиша в тоя епизод. Показа се като махленска хашлачка, да не говорим, че малката изобщо не й остана длъжа, и Мара не знаеше какво да каже, оплете си езика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

България плаче за новата колекция на Мегз и спи пред магазините! Тя го прави за всичките си фенове.

Чака тя, за поредните клошарски колекции на Мега.

Бутафорна е. Нали е голяма бизнес дама, да беше взела човек да и движи нещата, какви са тея своеволия? И хонорар е взела , какво ми се превзема , че трябвало да върши работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, не е така. Мария също прекали. В днешния епизод беше женското лице на готвача, отвратително държане. Шивачката не я е заговаряла, какви са тия обиди и заплахи. Както я харесвах вече започвам да я съжалявам и нея, самозабравили са се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, не е така. Мария също прекали. В днешния епизод беше женското лице на готвача, отвратително държане. Шивачката не я е заговаряла, какви са тия обиди и заплахи. Както я харесвах вече започвам да я съжалявам и нея, самозабравили са се.

 

Нерви и озлобление, човек. Тва да те затворят в една къща с 10-15 човека, половината от които не можеш да дишаш, си оказва влияние на психиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зодията вода не става. :3fdb8960598fa63e:

 

Мария издиша в тоя епизод. Показа се като махленска хашлачка, да не говорим, че малката изобщо не й остана длъжа, и Мара не знаеше какво да каже, оплете си езика.

 

Мара щеше да я бие, ако не бяха в къщата. А Мега е силна само пред камера, личи и че се насра от Мара.

Знаеш Козирозите колко злобни можем да бъдем :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Енджи ми е другия фаворит, уникална гъзарка !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара щеше да я бие, ако не бяха в къщата. А Мега е силна само пред камера, личи и че се насра от Мара.

Знаеш Козирозите колко злобни можем да бъдем :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Енджи ми е другия фаворит, уникална гъзарка !

:roll1:

Не е истина, че и на мен Мара и Енджа са ми фаворитките, заедно с Джо Гани. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енджи ми е другия фаворит, уникална гъзарка !

 

Енджи е мацка от класа.

Това вчера с рибата, Енджи си беше права. Мегз вместо да си поръча 50 червила, козметики и разни други, да беше си направила по договор меню. Енджи си има и тя просто констатира, че това е нейната риба, тя Мегз пак си я изяде. Не виждам къде е конфликтът тук.

 

За днес 100 процента съм за Енджи. Млада поддържана жена, развива успешно себе си, бизнеса си и е лекар, дипломиран от МУ София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За днес 100 процента съм за Енджи. Млада поддържана жена, развива успешно себе си, бизнеса си и е лекар, дипломиран от МУ София.

 

Каква й е специалността?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото знам Хранене и Диететика, има такава специализация само за завършилите Медицина.

 

Шефът беше прав, че яде една от най-токсичните храни на земята. Риба тон е сред топ 5 на най-богатите на Живак риби в океана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефът беше прав, че яде една от най-токсичните храни на земята. Риба тон е сред топ 5 на най-богатите на Живак риби в океана.

Шефа може да си завре мнението у гъзо и да си го изкара през усто. И аз ям риба тон, точка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефът беше прав, че яде една от най-токсичните храни на земята. Риба тон е сред топ 5 на най-богатите на Живак риби в океана.

Тя тая и мюсюлманка уж не била, пък после се оказа, че е. Пълни смотаняци са мъжете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не, държа този да бъде изгонен. Отвратителна персона, направо съм без коментар! Изключително разочарован съм и от Дани Милев, да се маха и той!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не, държа този да бъде изгонен. Отвратителна персона, направо съм без коментар! Изключително разочарован съм и от Дани Милев, да се маха и той!

 

То Дани Милев никой не го номира, май ще си изкара до финала и там ще го изгонят пръв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е казал?

 

Първноначално не искал да приеме да свири на коцерта на Анелия, защото било чалга. Анелия намекнала, че ако го направи, можел да си пожелае от нея, каквото поиска. Не уточни дали са спали заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енджи е мацка от класа.

Това вчера с рибата, Енджи си беше права. Мегз вместо да си поръча 50 червила, козметики и разни други, да беше си направила по договор меню. Енджи си има и тя просто констатира, че това е нейната риба, тя Мегз пак си я изяде. Не виждам къде е конфликтът тук.

 

За днес 100 процента съм за Енджи. Млада поддържана жена, развива успешно себе си, бизнеса си и е лекар, дипломиран от МУ София.

Освен всичко е много добра и възпитана. Винаги се обръща с уважение към всеки. Не съм усетил и грам злоба от нейна страна. А и по принцип съм работил с Ливанци и имам приятели и познати - смело мога да кажа, че са страшно добронамерени и топли хора.

 

Нормално е да и кипне от егоцентрично говедо, като Шеф Петров, ако попадна на едно място с такъв човек ще го съсипя просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първноначално не искал да приеме да свири на коцерта на Анелия, защото било чалга. Анелия намекнала, че ако го направи, можел да си пожелае от нея, каквото поиска. Не уточни дали са спали заедно.

:wacko: :wacko: :wacko:

Някои в стремежа си да се изкарат елитни и не-чалга, стават за посмешище и скоро единственото място, на което ще изявяват псевдотворческата си самодейност ще е някой подлез, опикан и обруган от наркомани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първноначално не искал да приеме да свири на коцерта на Анелия, защото било чалга. Анелия намекнала, че ако го направи, можел да си пожелае от нея, каквото поиска. Не уточни дали са спали заедно.

 

Хех, малоумник. След края на шоуто на Азис единствено Шононо му дава хляб ...

 

... като й знаем кроткия и добър характер, да не се окаже, че едновременно му рита и трудовата книжка, и гъза.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяте ли си Тото да наебе Ваня Щерева? Рейтингът ще изкърти, Скандау моментално стават по-известни от Криско, а на Щерева пут*ата ще й сълзи една седмица след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...