Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Темата е друга, но щом пък ви е странно, ще ви кажа че такава практика поне там няма. Аз нито съм се молил нито съм натискал да влизам при нея, защото знам, че не пускат. Беше супер странно на охраната, когато ме видяха с подаръка и розата, а това са хора които са пазили и Галена и Преслава и Галин, на които също е нямало агитки с плакати и картички.. Просто тези верни фенове, какъвто съм аз и хората преди години почти са изчезнали, а там няма и за това поеха инициативата. Важното е, че е имало един, и то такъв, който знае всички песни и информация, която дори тя вече не помни за нея, а не "феновете", дето са най - верните, знаещи последните две песни на изпълнителя, който пък знаят от две години - пример когато идваше Галин. Така, че казах просто, че въпреки засилените мерки за сигурност, осигурени от къщата, стига да имаш правилен подход, и разбира се певицата да е земна и мила, можеш дори да влезеш в стаичката за отдих, където да си говорите и снимате. Може би и само заради мен са я поканили в брадъра, благодаря!

Ако говориш за участието в Ботевград, тогава май никаква охрана нямаше, аз поне не видях. И доста хора се снимаха с Рени. Аз очаквах нещо по-фрапиращо като охрана, както беше при Преслава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще разкаже ли на кратко какво обяснява в началото Джулияна, за някой, който искал да я подкупва, че изтървах?

 

Да й купуват дрехи от мола и да си мислят, че ще я имат, в този смисъл каза нещо подобно. Иначе, добра дискусия може да се заформи, дали трябва да се съди по външният вид на човек или като я видиш със силикон, устни и т.н. да я слагаш под етикета "празноглава". Джулиана мисля че е доста наивна или поне така ми изглежда, наскоро се е омъжила за един фитнес инструктор, което ме насочва на мисълта, че не е меркантилна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да й купуват дрехи от мола и да си мислят, че ще я имат, в този смисъл каза нещо подобно. Иначе, добра дискусия може да се заформи, дали трябва да се съди по външният вид на човек или като я видиш със силикон, устни и т.н. да я слагаш под етикета "празноглава". Джулиана мисля че е доста наивна или поне така ми изглежда, наскоро се е омъжила за един фитнес инструктор, което ме насочва на мисълта, че не е меркантилна.

Аз също съм на това мнение и Джулияна ме кефи по принцип. Наивничка си е и някак сладка.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи, че Мара се самоиронизира и хич не й дреме за нищо. Показва се без грим, не й е първата работа като стане да се омаца, да си направи прическа. Прави си якого сама и се наслажава да престоя си. Хората все повече й симпатизират и я харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този пък колко е тънкообиден.

Въх, какви квалификации, какви генерални заключения, този е като средностатистическа лелка от Младост 3, панелката, София, седнала на пейката пред блока.

Къде са ти 5-те континента, къде ти е опита и професията и 3-те живота. :mf_surrender:

Успелите хора не биха обърнали внимани на нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този пък колко е тънкообиден.

Въх, какви квалификации, какви генерални заключения, този е като средностатистическа лелка от Младост 3, панелката, София, седнала на пейката пред блока.

Къде са ти 5-те континента, къде ти е опита и професията и 3-те живота. :mf_surrender:

Успелите хора не биха обърнали внимани на нещо такова.

+1 Много е зле шефът.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефът до известна степен имаше право, но езикът, който използва беше грешен, обиден и унижаващ. Смехът и иронията на Антон беше нелеп и неподходящ.

Но тогава всички мълчаха, никой не посмя да каже нещо. Антон въпреки всички грубости, които отнесе му беше на колене, което е нелепо и ненужно. Едва ли себеуважаващ се човек, който е публично оплют ще отиде при него и на колене. (може да е по навик, не го съдя)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка няма почти пари. Как ще дари 3000лв - не знам !

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Сашка има участия, мъжа ѝ и той е некъв, ще намери.

Руже, няма лошо, напротив, но някак си беше поднесено гнусно от нейната уста. Мое мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правиш дарение 3 пъти по-голямо от предложеното - плюят те за показност. Правиш дарение за доста по-малко, от което можеш да предложиш ти - плюят те за стиснатост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария просто беше откровена и не искаше да търпи разни идиотщини да си правят каквото искат с нея. Искаше да покаже надмощие над това и го направи. Според мен беше много хитър ход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария не й се излага и си плаща. Винаги им изопачават думите, дотук аз няма забележки към нея. Дано продължава в същия дух.

Много ми харесва чувството й за хумор и самоиронията. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моля някой да ми внесе чантичката!"

 

Евала! Притесняват се да не бъдат злепоставени с нещо, Биг Брадър прие предложението, не виждам нищо нередно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария и Сашка са страхотни!

За мен няма никакво значение защо Мара е направила това предложение, а покрай нея и Сашето. Благодарение на тях сумата за нуждаещите се стана няколко пъти по голяма. Достатъчно е да се каже само това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария като е голямата филанропка, да помага повече и по-често. Като иска да дава пари, да даде и без повод - може да извади доста повече от 3000, бълха я ухапала за тия пари. Перченето прави грозно впечатление. Дайте ми чантичката да ви дам джобните си не ме занимавайте. Съпричастен е човек, който помага мълчаливо и редовно. Интересно ми е какво щеше да направи с това предизвикателство, ако не Кънчев не беше споменал, че има награден фонд за благотворителност. Просто на Мария й се даде повод да се покаже като меценат и хората взеха, че й се вързаха колко е блогородна, а всички знаем колко е меркантилна. Това си беше живо скатаване и откуп. Нищо, че се чекне като луда в клиповете и прави доста по-гнусни неща за пари. Иначе голямата класа. Много искаме да говорим високопарно и начетено, ама ефектът на моменти е по-скоро комичен. Дори физиономиите й издават една голяма позьорщина и прикрита злоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се обяснявам за мнението си. Това дарение можеше да го обяви точно с 2 изречения. Е, тя разбира се избра обяснителния режим, за достойнството си и ханша, който никога не сме виждали, за чантичката и заповедта някой да я донесе, за да извади парите на масата.

Ясно е, че ще ги извади, просто това е шоу с една проста мисия, тя нима не знае къде е влязла?

 

Ако Мария наистина си изкарваше парите с труд от професията си със сигурност нямаше да има такова поведение и изказ. На такива като нея им викат "държанки", явно парите наистина са ѝ самоцел.

И се чудя какво харесвате в такава жена. В 21-ви век сме, жените говорят от началото на 20-ти за еманципация, за еднакви права, за право за избор, за свобода. Дори и тука без да съм запознат, знам че точно вие момичетата от форума блъскате, работите, образовате се, имате си реални цели, и професионални, и житейски. Какво точно ви впечатлява в Мария, кое нейно качество? Питам съвсем сериозно, без да се заяждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...