Jump to content



Online: Камелия & Гъмзата - Дразни ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много готино парче! Това си е потенциален истински хит! Браво! :)

 

Само не разбирам, защо е позволила да ѝ се слагат плочки по клиповете, и то такива грозни... Изчистени видеа, без тях, ще е по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер ударен припев.. мисля, че ще е хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло ми допада всичко, не ме дразни нищо в проекта. Добро е като за лятото. Не е обаче от песните, които ще останат във времето или които лично аз ще се скъсам да въртя, така че очаквам по-скоро обещаната отдавна "На прага на сърцето ми".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка песента, не е 1:1 с никоя друга Пашева песен или поне аз не се сещам за такава, текста е доста добър този път и има интересни фрази. Не виждам прилика с "Неудобни въпроси", просто това е дует с диалог между двамата, какъвто е и този с Галена. Камелия е умопомрачителна, като цяло клипът ми харесва, пасва си с песента и не е типичният летен клип(плаж,море,яхти и т.н.). Пожелавам успех на проекта, иначе за мен "Неповторим" си остава фаворит. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам, защо е позволила да ѝ се слагат плочки по клиповете, и то такива грозни... Изчистени видеа, без тях, ще е по-добре.

 

Тъкмо щях да коментирам същото. Сякаш е тенденция да ги добавят, защото Пайнер също слагат, но това не е телевизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че няма да разочарова. Супер ударно парче, точно като за лятото. Определено има много хитов потенциал. Силно се надявам да се завърти по клубовете и да си имаме нов голям хит в поп-фолка. Камелия е уникална в клипа както винаги. Като единствен малък минус отчитам малкото партии, които тя самата има в песента, защото точно нейното изпълнение прави песента, не толкова това на Гъмзата. Успех и очакваме и албума съвсем скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми звучи като вече слушано и не ме зарибява.

Отвратително грозно държание.

Грозно държание е вашето, защото плюете проекта, а ви харесва!

Песента е много яка и ще бъде повече успешна от сланиновата песен ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

 

 

Както написах в тубата - това ще е най-хитовата песен на Камелия от 10 години насам, бийтът е един път, много свежо и зарибяващо! И най-добрата й премиера в тубата. Успех пожелавам на проекта, тя го заслужава!

Редактирано от Христина'
Спазвайте добрия тон!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Не е нещо различно като текст, а и като звучене ми е малко постна, но ми харесва. Лично за мен, тази песен, песента на Глория и тази на Джена към момента са най-яките поп-фолк песни представени това лято. Държа да подчертая поп-фолк. В крайна сметка на фона на безумните опити за модерно звучене, които меко казано звучат несериозно и комично в изпълнение и на Мария и на Галена , то тези три песни са си направо дозичката поп-фолк от която жанра имаше нужда. Лично мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...