Jump to content



Online: Галена - #TheBo$$


Препоръчани коментари

Не мисля, че ще си я пусна втори път.

 

Това с Папи го пя Живко Добрев...

 

Има изрази в текста, които напомня на Галин... Да не говорим като цяло, че и текстът е страшна боза.

Мелодията не е нищо интересно.

 

Ако това стане хит... нямам идея как може да стане.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Базуката" е къде-къде по-зле... Моля ви ако харесвате нея не смейте да казвате, че това е слабо и чалгата умира. В момента очевидно това е топ стила, колкото и да не ми харесва.

Че "Базука" си е недобре прикрита чалга, неслучайно е най-добрата песен и най-големия хит това лято. И честно казано нито една песен не може да се сравнява с нея, поне по зарибителност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък много ме кефи, много свежо и нахакано парче, и отново е различна. Видеото и то много допринася за настроението на песента, изпипано е до последния детайл.

Браво на Галена, няма спирачки тази жена, отново изненадва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Базуката" е къде-къде по-зле... Моля ви ако харесвате нея не смейте да казвате, че това е слабо и чалгата умира. В момента очевидно това е топ стила, колкото и да не ми харесва.

 

Базука си е много яка и зарибява. И да, песента на Жалка е супер слаба. Поне моите очаквания бяха мноооого по-големи. :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майкооооо, уникална е ! Песента е бруталия, Галена отново им показа. Знаех си, че ще сцепи, клипа обаче е един път и за капак вкарали и Филип Плейн вътре :whistling: Тотална гъзарка !

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми идва доста слабо, дори и за хип-хоп парче. Иначе официално има проблем във фолка и той е, че няма вече фолк. Чалгия и цигания - бол, но фолк нещо не чувам.

Видеото е страхотно, кадрите дето всички я снимат са един път. Въпросът е, че музиката е на заден план, видеата ѝ винаги изпъкват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво гледах току-що? Не вярвам, че това може да е дело на поп-фолк певица. Евала на Галена, че винаги поднася нещо различно и никога не се повтаря. Затова и толкова години вече е на върха. Песента ще е мегахита на лятото, това е ясно. Много ударен саунд. Галя им показа коя е най-добрата и защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Филип Плеин не е кой ти знае колко известен. Това че той е в клипа е само причина плус Андри да предпочита Преси вместо Галка. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе за проекта нямам думи, никога не е това което очаквам но пък винаги ми харесва.

Но за мен Хавана Тропикана си остава тавана когато говорим за нейни проекти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не обърнах внимание на Филип Лейн, Галена наистина е тотална гъзарка. :Vishenka_05: Останалите му носят репликите, тя го вкарала във видеото. Сигурно се чудят вече дали не е извънземна... :D Песента все повече ме зарибява, официално лятото ще звучи с "О, папи"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък песента доста ме зариби! Това е звученето, което е модерно в България в момента не знам защо някои сте толкова изненадани?! Клипа няма какво да го коментирам ако някой каже лоша дума би било само от злоба и завист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изводът ми след като изгледах клипа и слушах песента 2-3 пъти е, че Галена буквално се гаври с всички други чалгарки. Просто пред нейните проекти почти всичко друго изглежда супер аматьорско и дори нелепо. Представям си как днес всички колежки гледат клипа, съскат злобно и си записват в тефтера как се прави. :D И другият ми извод - когато си Лидерка просто си правиш каквото ти хрумне, без грам да се водиш от нечии очаквания, течения и т.н. Експериментираш, правиш си кефа и мачкаш.

 

Клипът е нещо страшно - надскочила е себе си отново. По песента имам някои забележки - можеше в аранжимента да вкарат повече чалга мотиви, а в текста точно обратното - да избягат от чалга римите като "газар - комплексар". Иначе е зарибяваща , но със сигурност няма да ми стане любимата Галенина песен. Но то е обяснимо - аз си падам по по-нашенските ритми. Иначе съм убеден, че ще се слуша много, но даже и да не натрупа 20 млн. гледания целта е изпълнена - поредният нож в ковчега на някои колежки и приятелки е забит. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Филип Плеин не е кой ти знае колко известен. Това че той е в клипа е само причина плус Андри да предпочита Преси вместо Галка. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе за проекта нямам думи, никога не е това което очаквам но пък винаги ми харесва.

Но за мен Хавана Тропикана си остава тавана когато говорим за нейни проекти.

В Европа е в топ3 по продажби и магазини. Как да не е известен, ти чуваш ли се ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е страхотна, а видеото е един път. И сега и завинаги, Галена има абсолютно най-изпипаните и професионални проекти. Единствено крайно жалко, че не може да пее. Да беше и с гласище...нямаше да има равна.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...