Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Радио N-JOY? :roll1:

 

По тази логика, мога да изтъкна факта, че откакто е излязла не е мърдала от Топ 2 тренда в Ютуб за България :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радио N-JOY? :roll1:

 

По тази логика, мога да изтъкна факта, че откакто е излязла не е мърдала от Топ 2 тренда в Ютуб за България :D

Ааа, беше на пето място онзи ден. :3fdb8960598fa63e:

Аз коментирах, че песента й не е и няма да бъде хит на нивото на Деспасито и Shape of you. Те омръзнаха много по-бавно. Че е най-големият успех за жена, няма как да отрека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, беше на пето място онзи ден. :3fdb8960598fa63e:

Аз коментирах, че песента й не е и няма да бъде хит на нивото на Деспасито и Shape of you. Те омръзнаха много по-бавно. Че е най-големият успех за жена, няма как да отрека.

 

Сега пък Деспа и копието на Чийп трилс станаха еднакъв ранг? :roll1:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък Деспа и копието на Чийп трилс станаха еднакъв ранг? :roll1:

Винаги са били. Деспасито е по-голям хит, не отричам, но са от един ранг и са единствените огромни хитове от тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги са били. Деспасито е по-голям хит, не отричам, но са от един ранг и са единствените огромни хитове от тази година.

 

Миличка, казваш факти, само спрямо твпи фаворити и както на теб си ти изнася.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Деспасито и Shape of you са най-големите хитове, отворете си очите, а не бъдете заслепени.

Суифт бавно омръзва, а няма и месец.

Навсякъде и колегите ми си въртят тези 2 песни, не и Суифта. Стане ли въпрос за Суифта викат мани я тая.

 

Само вие тука си я хвалите тая. Тамън беше изчезнала. Дано залезе бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Деспасито и Shape of you са най-големите хитове, отворете си очите, а не бъдете заслепени.

Суифт бавно омръзва, а няма и месец.

Навсякъде и колегите ми си въртят тези 2 песни, не и Суифта. Стане ли въпрос за Суифта викат мани я тая.

 

Само вие тука си я хвалите тая. Тамън беше изчезнала. Дано залезе бързо.

:roll1: :roll1:

Не може да си сериозна! :mf_surrender: Колегите ти може да се кефят и на Джамайката, но това не прави песните му световни хитове.

Иначе и на мен ми омръзна много бързо, но това е без значение. Тейлър тепърва ще жъне още успехи с тази песен, с новия албум и т.н. На мен си е страшно анти тя,но е смешно да се отричат успехите на даден изпълнител на база лично мнение. Едва ли скоро някой ще направи по-голям хит от Despacito, но не може да се сравнява всяка песен с тази. Дори Shape of you не достигна такъв масов бум. Значи всички да ги обявим за неуспешни, защото нямат хит като Despacito?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля тези, които отричате успехът на Shape of you, да се запознаете с фактите, защото е "смешно да се отричат успехите на даден изпълнител на база лично мнение" ;)

 

#1 в iTunes WW

Shape of you - 110 дни > Despacito 103 дни

 

#1 в Billboard

 

Shape of you - 12 седмици < Despacito - 16 седмици

 

Топ 10 на Billboard

Shape of you - 33 седмици (рекорд на всички времена) > Despacito - 17 седмици

 

YouTube

 

Shape of you - ~ 3 милиарда от лирик видео + официален клип < Despacito ~ 4.1 милиарда от официален клип + ремикс

 

В общите точки на Kworb, които се смятат по няколко показателя, Shape of you e на 47 място, Despacito - на 78.

 

Та с кое по-точно Shape of you не е на нивото на Деспасито???? С това, че беше малко по-рано през годината и сте забравили. И че не е такава революция в Ютуб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това, че не беше голям хит извън САЩ!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това, че не беше голям хит извън САЩ!

Мислиш ли?

 

Най-стриймваната песен в историята на Великобритания

 

110 дни на върха в iTunes WW

 

За 4 дни разбива 3 рекорда на Spotify

 

Разбит рекорд в Австралия

 

Втората най-стриймвана песен в Спотифай на всички времена

 

Диамантен сертификат във Франция

 

Мързи ме да вадя още, но това е достатъчно.

 

А, и за Ютуб - ето статистиките само на официалното видео на Shape of you:

 

On top lists:

 

#8 overall

#2 published in 2017

#2 of 2017

#18 biggest day

#7 by male artists

#11 fastest to 100 million

#5 fastest to 200 million

#2 fastest to 500 million

#3 fastest to 1 billion

#2 fastest to 2 billion

 

Мнооого зад Деспасито е, да..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toчно- Shape Of You и Despacito са най-големите хитове за годината.

 

Кой е номер 1 вече- Зейн :P

 

9180125i.jpg

 

И се започва поредицата от албуми този месец с новия албум на Yandel, който излезе на 8 септември. Wisin се събра с Yandel след дълго време за сингъл в албума на Yandel.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн трябва да стане номер 1 и в Тhe Voice TV Top 10. Класацията се завърна, сред новите предложения е. Аз съм пристрастена към тази песен, направо е уникална, а пък това индийското накрая е страхотноооооооооооооо. :heart:

 

Като изключим колко много Зейн хвали Суифт и я харесва и че са приятели с гаджето му Джиджи, Зейн казва, че упорито работи за 2-я си албум. Даже бил пропуснал Видеомузикалните награди на MTV, за да бъде в студиото да записва. Все още няма дата за албума и името му, но много скоро ще излезе албума:

 

http://www.billboard.com/articles/columns/...eserves-success

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какви са тези сравнения с Despacito и Shape of You. Тези парчета са част от най-големия пик на мъжете в музиката за 21 век до момента. А Тейлър, макар и да е зад тях по хитовост, е с третият най-голям хит за годината, с който тотално отсрамва жените. Нейното парче навярно ще е първият женски клип с над 3 милиарда в дългосрочен план. Не знам защо искате да е хит като някои други, след като си е достатъчно огромен хит, който счупи купища рекорди и някои като този с 40-те милиона за денонощие не знам дали някой скоро ще може да ѝ ги мине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Суифт продължава да пада. Гледанията й намалят на 13 милиона на ден, а Деспасито продължава да е номер 1.

Интересът към Суифта много бързо угасва.

 

Според youtube Despacito става и най-гледаната лятна песен в САЩ, а на Суифт новата е чак на номер 20 сред летните песни в САЩ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но любов моя, той не ме обича, затова си казвам

Казвам си Правя го

Първо: не вдигай телефона

Знаеш, че се обажда само, защото е пиян и сам

Второ, не го пускай да влезе

Ще трябва да го изгониш отново

Трето, не му бъди приятел , Недей

Ще го преживееш

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...