Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Много ми харесва! Ще има ли видео?

Излиза в 21:00 българско време, послучай нейния рожден ден. Да й е честит!

Ето трейлър:

 

 

Изумително е какъв неочакван успех продължава да жъне песента. Вече дори измести Еминем от върха по продажби в САЩ. :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо обмислях да го постна. Прекрасно изпълнение! Дългата пауза от сцената й се е отразила добре на гласа.

Объркал съм часа на излизане на клипа, ще е дори още по-скоро- в 7. Броени минути до премиерата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все така младееща, както винаги.

Но това все пак е Мелиса, а тя си се поддържа жената. :1000 (29):

Песента вече ми е любима! ❤

 

Разкажи ми историята около Аврил. Не съм запознат. Попадал съм на някви теории, че е умряла и е била заменена от нейна двойничка. Мелиса ли се казва?

Разкажи откъде идват тези конспиративни теории и сподели твоето мнение. Много ми е интересно.

 

Искам дълъг и увлекателен разказ плс 😁

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента вече ми е любима! ❤

 

Разкажи ми историята около Аврил. Не съм запознат. Попадал съм на някви теории, че е умряла и е била заменена от нейна двойничка. Мелиса ли се казва?

Разкажи откъде идват тези конспиративни теории и сподели твоето мнение. Много ми е интересно.

 

Искам дълъг и увлекателен разказ плс ��

Горното клипче на Фаст е доста подробно, то е едно от най-известните.

Според мен това са глупости. Аврил просто порасна, стана по-женствена и реши да се комерсиализира, донякъде под натиска на лейбълите. Но си е същата. Да не говорим, че то си беше доказано, че тези твърдения са някаква шега от сайт през 2004.

И все пак няма лошо човек да се посмее с теориите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горното клипче на Фаст е доста подробно, то е едно от най-известните.

Според мен това са глупости. Аврил просто порасна, стана по-женствена и реши да се комерсиализира, донякъде под натиска на лейбълите. Но си е същата. Да не говорим, че то си беше доказано, че тези твърдения са някаква шега от сайт през 2004.

И все пак няма лошо човек да се посмее с теориите. :1000 (29):

Изгледах видеото и се разрових в нета. То имало цял сайт за тва. :D

http://avrilestamorta.blogspot.com/?m=1

 

Не вярвам естествено, но определено си е пипала лицето.

Мислиш ли, че тя по някакъв начин е подклаждала тази теория?

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах видеото и се разрових в нета. То имало цял сайт за тва. :D

http://avrilestamorta.blogspot.com/?m=1

 

Не вярвам естествено, но определено си е пипала лицето.

Мислиш ли, че тя по някакъв начин е подклаждала тази теория?

Не е изключена пластични хирургия, да.

Не мисля, че тя я подклажда теорията. Просто една лъжа като се повтори сто пъти някои я смятат за истина. :1000 (29):

 

2.7 милиона гледания на Head Above Water за първото денонощие. Не е силно като за ТОП име, но е добре като за звезда от ранните 00s. Вторият или третият най-добър дебют за самата нея.

В iTunes беше изместена от другата хубава песен на Гага и Брадли. Щях да похваля американците за избора ако не бяха помогнали и Таки таки да я измести. :1000 (29):

 

2018 и Шер пак дебютира на първо място по продажби в itunes ww albums и itunes europe albums.

Скандална жена!

Селена днес също разби с колаборация. Може ли мастър ?

Селена е най-хубавото нещо в тази песен. :1000 (29): Нещо не ми покри очакванията сингъла, от такива имена се очакваше нещо по-силно.

А Шер, че мачка не е никаква изненада. Още искам авторски албум обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече ще сме октомври а по-големите или по-важни, актуални звезди нямат намерение да издават албуми тази година, скука. Дано има surprise releases. :3fdb8960598fa63e:

Слухове че Katy ще колаборирала с Zedd, Вritney с Pittbull и Marc Anthony - I feel so free with you...

 

Как ми липсва времето когато Рира пускаше албуми всяка година. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...