Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Ник Джонас сгоден за Pryanka Chopra само след 2 месеца връзка. Не ги виждам заедно дълго и 11 години разлика имат.

Преди това и Джо е сгоден.

 

Много сватби сред звездите ще има-Бийбър, Ариана Гранде, Ник и Джо Джонас.

 

Ми то и вие с Ники имате 11, сигурно и повече години разлика, ама вече карате коя петилетка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то и вие с Ники имате 11, сигурно и повече години разлика, ама вече карате коя петилетка?

 

Ама ние не сме известни. Видяхме Лиам и Черил колко изкараха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ние не сме известни. Видяхме Лиам и Черил колко изкараха.

Колкото толкоз. Има сума ти известни двойки, дето имат солидна разлика в години, пък не се разделят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото толкоз. Има сума ти известни двойки, дето имат солидна разлика в години, пък не се разделят.

 

Е тука казвам, че не ги виждам дълго заедно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми Ловато e плакала, когато осъзнала, че тя почти е загубила живота си след свръхдоза ."Тя обича живота си и отчаяно иска да живее, затова тя се съгласява да търси лечение при рехабилитация. Деми нямаше представа колко сериозна е нейната ситуация, докато нейното семейство не обясни в болницата. Реалността на това, което се случи, отне известно време, но тя е уплашена да мисли, че тя почти е загубила живота си поради предизвикателствата й със зависимостта. След като Деми разбра колко опасно е нейното положение, тя взе решение да получи помощта, от която се нуждае.

 

Деми чувства като че ли е разочаровала семейството и приятелите си. Едно от най-болезнените неща за Деми е да разочарова близките си. Тя обича семейството си толкова много, че последното нещо, което тя няиога иска да направи е да им причини болка. Тя много им се извинява.

 

За бившия си Уилмър- голямата й любов, Деми също много съжалява и изпитва голяма вина. Тя е много мотивирана от тази вина и любовта й към семейството и приятелите й. Тя не иска никога да ги разочарова отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, с гугъл транслейт ли превеждаш?

 

Няма зайки и аз разбирам английски, не ми е нужен гугъл преводача, но все пак има някои думи дето не ги знам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбираш английски, колкото аз разбирам мандарин. Зайке.

 

И защо да не разбирам като съм го учила и единия ми език беше английски в училище.

Как мислиш. че се разбирам с Рики. Не знаеш много неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: Обичам те

 

И защо да не разбирам английски като съм го учила в средното и после в университета?

Изобщо знаеш ли на какво се смееш?

 

Много глупави въпроси задаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Nicki Minaj е научила в последната минута че правата за семплъл ползван в една от песните в Queen не са уредени и попитва феновете си в Twitter дали да я запази и пусне албума на 10ти както е обявено или да уреди правата и да отложи албума за 17ти. Датата съвпада с премиерата на Sweetener. Въпреки че резултатът беше 50/50, тя обяви неформално че ще го отложи чрез описанието на плейлистата си в Apple Music. Странното е че датата не е обновена никъде, включително във фирмения и в сайт на Universal за реселъри и феновете и се чудят дали наистина ще го отложи, или го е направила за да предизвика хайп. Одобрявате ли постъпката и мислите ли че ще навреди на ерата на Ариана и приятелството им?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Nicki Minaj е научила в последната минута че правата за семплъл ползван в една от песните в Queen не са уредени и попитва феновете си в Twitter дали да я запази и пусне албума на 10ти както е обявено или да уреди правата и да отложи албума за 17ти. Датата съвпада с премиерата на Sweetener. Въпреки че резултатът беше 50/50, тя обяви неформално че ще го отложи чрез описанието на плейлистата си в Apple Music. Странното е че датата не е обновена никъде, включително във фирмения и в сайт на Universal за реселъри и феновете и се чудят дали наистина ще го отложи, или го е направила за да предизвика хайп. Одобрявате ли постъпката и мислите ли че ще навреди на ерата на Ариана и приятелството им?

чух един от новите песни на Ники.. буквално звучи като Карди Б !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми излезе за първи път с изявление за семейството си и феновете си след предозирането, тя е пуснала изявлението в инстаграма си и казва, че е благодарна на Господ, че е жива и здрава, благодари на феновете за огромната им любов и подкрепа.Иска да благодари на семейството си, екипа си и на персонала на медицинския център и че без тях не би написала сега това писмо. Нуждае се от време, за да се излекува и никога няма да забрави любовта, която са й показали. Ще продължавам да се боря, казва Деми. Съобщението на Деми е харесано от почти 5 милиона души в инстаграма й като сред известните Фонси й написал "Много любов, Деми. Обичаме те, Камила и Джей Ло, Фаблетикс и много други също са й писали, че я обичат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче тези твои колеги как те търпят когато не вадиш от уста Рики и Деми? :1000 (29):

Billboard Hot 100 anniversary - TOP 600 all time songs (1958-2018)

https://www.billboard.com/charts/hot-100-60th-anniversary

 

Те са прекалено заети да точат лиги по нея, а ти си много лош да пуснеш класация от 600 траци в които на Рики няма нито една!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те са прекалено заети да точат лиги по нея, а ти си много лош да пуснеш класация от 600 траци в които на Рики няма нито една!

 

Тя ще се израдва че Фонси и Деспасито са на 33-то място. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая класация я знам, закъсняхте. Билборд за годишнината на Хот 100 класира топ 10 хитовете на Рики. Изненадах се, че She's all I ever Had e била на номер 2- какъв хит е била само, а в Латино Билборд испанската версия е билс и номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...