Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Тейлър ще направи премиера на видеото към сингъла на наградите на VMA, тя и без промо мачка, а си представаям какво ще стана от понеделник... смаза за пореден път, браво! Песента е убиец!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър ще направи премиера на видеото към сингъла на наградите на VMA, тя и без промо мачка, а си представаям какво ще стана от понеделник... смаза за пореден път, браво! Песента е убиец!

 

След VMA ще бъде мачкане, каквото не сме виждали от жена от Hello насам, то не че и сега не е такова.

Трейлърът потвърждава очакванията ми, че Тейлър знае какво прави и отново ще ни предложи нещо на високо ниво. От видяното най ми допада визията на люлката. И останалите кадри са интересни, само това с облечените като жени танцьори ми идва твърде изтъркано вече. Но като цяло си личи, че предстои най-силния lead клип на Тейлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 Taylor Swift Look What You Made Me Do 182656

 

Дали няма да направи 200К? :helpsmilie:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, като видя Фърги се сещам за залязлата ми любимка Аврил, която скоро също ще се пробва да се завръща. :1000 (29):

 

1 Taylor Swift Look What You Made Me Do 182656

 

Дали няма да направи 200К? :helpsmilie:

Това продажбите ли са? :helpsmilie: Сто процента ще направи 200К, че и повече.

 

1.Taylor Swift - Look What You Made Me Do 1.0000

2.Demi Lovato - Tell Me You Love Me 0.0685

 

Никога не съм очаквал, че ще видим Деми като подвластничка на Тейлър, макар и с толкова огромна разлика. Браво и на двете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, като видя Фърги се сещам за залязлата ми любимка Аврил, която скоро също ще се пробва да се завръща. :1000 (29):

 

 

Това продажбите ли са? :helpsmilie: Сто процента ще направи 200К, че и повече.

 

1.Taylor Swift - Look What You Made Me Do 1.0000

2.Demi Lovato - Tell Me You Love Me 0.0685

 

Никога не съм очаквал, че ще видим Деми като подвластничка на Тейлър, макар и с толкова огромна разлика. Браво и на двете!

Мигом коментирай:

#8 в „Набиращи популярност“

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това продажбите ли са? :helpsmilie: Сто процента ще направи 200К, че и повече.

 

1.Taylor Swift - Look What You Made Me Do 1.0000

2.Demi Lovato - Tell Me You Love Me 0.0685

 

Никога не съм очаквал, че ще видим Деми като подвластничка на Тейлър, макар и с толкова огромна разлика. Браво и на двете!

 

Да! Вече са 190К... ебаси, даже Hello не се продаваше така първия си ден. :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом коментирай:

#8 в „Набиращи популярност“

Бонбонената кралица още е ТОП... :3fdb8960598fa63e:

 

Да! Вече са 190К... ебаси, даже Hello не се продаваше така първия си ден. :mf_surrender:

Тейлър е тотална американска любимка, аз не съм никак изненадан. Представям си какво ще е с албума...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми е противна Тейлър като визия и поведение, няма как да се отрече, че пуска страхотни неща. Нямам търпение да излезе и с клип. Дано на другите им подейства амбициращо и да виждаме повече женска доминация!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се абстрахирам от персоната и посланието, което изпраща и ще кажа, че песента ми допада, нещо различно и интересно е, напомня ми на I know places по някакъв начин, а тя ми е много любима. А за продажбите не мога да не се възхитя, най-накрая сме сигурни, че онова латино нещо е не просто зашеметено, ами направо умряло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ви кой ще детонира Деспасито отдавна. :3fdb8960598fa63e:

Иначе на VMA ли ще е премиерата на клипа на Taylor ? Сигурно затова Katy пусна нейния клип по-рано, можеби е планувала за VMA да има премиера и Swish swish :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 Grammys

13 Guinness World Records

1 Grammy Museum Artist Award (2016)

3 Brit Awards (2010)

2 Diamond awards

31 MTV awards

1 Golden Globe (2016)

1 Fashion Icon Award (2011)

1 Bambi Award (2011)

1 Contemporary Icon Award (2015)

1 National Art Award (2015)

'Women of The year 2015" by Billboard

Oscars nom (2016)

4 albums #1 Billboard (2011, 2013, 2014, 2016)

150M singles sold WW

30M albums sold WW

Worldwide concerts tours = +500M $

Performances:

Grammys x5 (2010, 2011, 2015, 2016, 2017)

Oscars x2 (2015, 2016)

And now... 2 SUPERBOWL ! (2016, 2017)

 

Lady Gaga doesnt need to prove anything anymore. A LEGEND.

 

Коментар под един от клиповете на Гагалупе. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е излязъл албума, а две песни.

Аз мислех че албума излиза днес. Сега проверих че през септември. :3fdb8960598fa63e:

Цела година бави албума а и този клип за Hungry, очаквам хубави песни. :D

 

Teзи не са лоши но не ме грабнаха на първо слушане, тази с Ники ми изглежда по-хубава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Taylor Swift - Look What You Made Me Do

 

2.Demi Lovato - Tell Me You Love Me

9.Demi Lovato - Sorry Not Sorry

 

Отдавна две мои любимки не бяха мачкали едновременно. :Vishenka_05:

BTW, Тейлър вече счупи YouTube рекорда за най-добро първо денонощие за лирик видео, а сега е време да видим колко гледания ще има в цялостност.

Междувременно, с втория и третия сингъл от своята ера Кейти се е закотвила на 19 и 20 място в класацията за най-гледаните клипове за първото денонощие във всякакви платформи, включително Facebook. Пореден успех в една флоп ера- само Кейти го може това... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Taylor Swift - Look What You Made Me Do

 

2.Demi Lovato - Tell Me You Love Me

9.Demi Lovato - Sorry Not Sorry

 

Отдавна две мои любимки не бяха мачкали едновременно. :Vishenka_05:

BTW, Тейлър вече счупи YouTube рекорда за най-добро първо денонощие за лирик видео, а сега е време да видим колко гледания ще има в цялостност.

Междувременно, с втория и третия сингъл от своята ера Кейти се е закотвила на 19 и 20 място в класацията за най-гледаните клипове за първото денонощие във всякакви платформи, включително Facebook. Пореден успех в една флоп ера- само Кейти го може това... :D

 

А кое беше предишното лирик видео, което е държало рекорда и с колко гледнаия?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кое беше предишното лирик видео, което е държало рекорда и с колко гледнаия?

"Something Just Like This"- над 9 милиона. По всичко личи, че Тейлър ще удвои рекорда и ще го направи още по-труден за достигане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не друго поне Кейти размазва в България:

#3 в „Набиращи популярност“

 

И въпреки всичко ще бъде публично унизена, след като Тейлър с лирик видео и мине официалното.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...