Jump to content



Online: Глория - На по-добрите стрелци


Препоръчани коментари

Песента е много яко поп-фолк парче. Глория взе, че успя да излезе от зоната си на комфорт (денсовете и хаусчетата, примесени с малко чалга) и да направи нещо доста различно, за което мисля, че трябва да я поздравим. Не съм убеден, че песента ще може да стане хит, защото дори и по-новите актуални имена трудно правят хитове вече, но пък напоследък се забелязва тенденция изпълнители от първата генерация да се надигат, така че кой знае...

И във видеото се е опитала да е малко по-разчупена, но в общи линии пак не е показала нищо ново. Обичайните чупки и стойки, а на моменти ми бие на Симона. :1000 (29): Искам нещо на световно ниво от нея вече, крайно време е да покаже какво може, както правеше навремето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По темата е разбира се. Къде те заплаших? Божее... :mf_surrender:

 

По темата е ако коментираш дали ти харесва или не, защо и т.н. ...

Знаете че подобни коментари в правилата на форума не се толерират. И ако един изтрит коментар е причина да реагираш така, ок ... но не мисля, че е такъв проблем.

 

По темата:

Песента ми харесва, а Глория е уникално красива както винаги. Звученето ми напомня на песен на Гъмзата. Дано другата песен е балада ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучно и незапеваемо. Най-интересното и ново нещо в клипа е, че Глория е с малко по-къса коса :D

Другото всичко вече е слушано и гледано. Даже не мога да се сетя за предишните ѝ проекти от минали години, как се казват каква мелодия имат. В последните няколко години върти едно и също, мъка за феновете, които трябва да харесват и слушат това :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучно и незапеваемо. Най-интересното и ново нещо в клипа е, че Глория е с малко по-къса коса :D

Другото всичко вече е слушано и гледано. Даже не мога да се сетя за предишните ѝ проекти от минали години, как се казват каква мелодия имат. В последните няколко години върти едно и също, мъка за феновете, които трябва да харесват и слушат това :D

Пак по-добре от една руса каца с мед, дето последните й 2 песни са една и в първата част псува, а в другата си възпява задника.

Глория направи страшно парче, клипът е хубав, но Люси да смени.малко тея филтри вече и да спрат да снимат пред тухлени стени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак по-добре от една руса каца с мед, дето последните й 2 песни са една и в първата част псува, а в другата си възпява задника.

Глория направи страшно парче, клипът е хубав, но Люси да смени.малко тея филтри вече и да спрат да снимат пред тухлени стени.

Какво искаш ти? Темата не е ли за новия проект на Глория. Виждам, че и на теб са ти по-интересни други проекти, но малко уважение към труда поне.

И какво си ме зацитирал? Не ме карай да те напъхам там от където си се пръкнал, ама че работа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво искаш ти? Темата не е ли за новия проект на Глория. Виждам, че и на теб са ти по-интересни други проекти, но малко уважение към труда поне.

И какво си ме зацитирал? Не ме карай да те напъхам там от където си се пръкнал, ама че работа. :1000 (29):

 

Ти себе си сам не можеш, пък камоли НИВО като мен, ама така ще е като нищо не можеш да кажеш, само можеш да заплашваш, като бъчвената си любимка, дето хвърли 100 микрофона на Сигнално жълто от яд, че мозъчният й капацитет не стига, за да им опонира.

Не са ми интересни зелените бливочи на безхитовата провалена имитаторка, даже напротив.

И пак да вметна Глория пръсна лелките, дето се правят на модерни и копират Гери-Никол, с този проект. Толкова хъс, емоция и жар има в музиката, от "Пада звезда" не е имало толкова силен поп-фолк проект на хоризонта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъпа и еднообразна, самата тя има още хиляда такива безлични песни, до края все очаквах да изпее "топя се като кубче лед", но ни го спести този път :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти себе си сам не можеш, пък камоли НИВО като мен, ама така ще е като нищо не можеш да кажеш, само можеш да заплашваш, като бъчвената си любимка, дето хвърли 100 микрофона на Сигнално жълто от яд, че мозъчният й капацитет не стига, за да им опонира.

Не са ми интересни зелените бливочи на безхитовата провалена имитаторка, даже напротив.

И пак да вметна Глория пръсна лелките, дето се правят на модерни и копират Гери-Никол, с този проект. Толкова хъс, емоция и жар има в музиката, от "Пада звезда" не е имало толкова силен поп-фолк проект на хоризонта.

Това е последният пост на който ти отговарям, не си заслужаваш усилието да пиша думи заради теб. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): От 5 изречения 4 не са по темата. Намери си хоби, прави секс, разхождай се. Животът е далеч повече от гледания в ютуб и хейт по чалга певици. Весело лято :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти себе си сам не можеш, пък камоли НИВО като мен, ама така ще е като нищо не можеш да кажеш, само можеш да заплашваш, като бъчвената си любимка, дето хвърли 100 микрофона на Сигнално жълто от яд, че мозъчният й капацитет не стига, за да им опонира.

Не са ми интересни зелените бливочи на безхитовата провалена имитаторка, даже напротив.

И пак да вметна Глория пръсна лелките, дето се правят на модерни и копират Гери-Никол, с този проект. Толкова хъс, емоция и жар има в музиката, от "Пада звезда" не е имало толкова силен поп-фолк проект на хоризонта.

Ти нали беше спрял да пишеш! Най-умното нещо, което си правил в тоя форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти нали беше спрял да пишеш! Най-умното нещо, което си правил в тоя форум.

Дойдох да ви довгорча живота, че като гледам единственото което правите е да висите тук и да броите провалите на Камелия и Десислава, които клонят към безкрайност. :3fdb8960598fa63e:

Глория пак с най-успешната песен от старата генерация изпълнителки. Миналата година пак ги уби с хитове. Глория - Жената ХИТ! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса песента - има power, сменят се мелодии, бийтове - за Глория си е нещо по-разчупено. Клипът не е толкова лош, колкото се изкарва, а и не виждам смисъл да влага много. Пример е "Не лъжи на колене" - най-гледаната й песен за последните 2 години само с ТВ версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

БОМБАААА!

У-НИ-КАЛ-НА!

 

:happyppl:

 

 

Единственото лошо в този проект е, че отново е снимала в това смотано студио, това е 3-ти или 4-ти клип на едно и също място.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

50/50, предпочитам си онези "изтърканите" песни, както ги наричате тук. Нищо изтъркано в тях не виждам, отиват й и са прекрасни, тази не ми е по вкуса. Все пак е доста музикантска, осбено втория припев. Както винаги прекалено красива, не ти се вярва, че с всяка година става все по-хубава тази жена! Във ваната е нещо невероятно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е прекрасна и става все по-красива! Обаче не бих слушала повече тази песен. За клипа нямам думи..Надявам се да спрат да се снимат в мазето на Пайнер, тухлени стени и дивани. Не вярвам, че има фенове, които да се радват на подобно еднообразие, колкото и да ти е любим даден изпълнител.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен в стил Мария преди няколко години :D Харесва ми частта след припева, в която пее "Тръгвай...", има добри моменти в свирнята, но като цяло ми е с много напън направено, с тежък и незапеваем текст.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

КОГАТО СИ 44 ГОДИНИ И НЕ СЕ НАЛАГА РЕЖИСЬОРИ ДА ТЕ ДЪРПАТ, СТЕСНЯВАТ И ДА МАЖАТ ПЕЙЗАЖА!

 

Песента не ми хареса грам, за разлика от "Не лъжи на колене" и "Обичай ме такава" - последните ѝ. Слушано е това, не че и предните не са, но аман от тези тромпети.

Защо си мисли, че тромпетът ще направи песента ударна? Съгласен съм, че и като музика, и като текст дори е в пъти по-добра от бозите, които се харесват масово. Слабо, скучно, излишна песен. Може би трябва 2 години да спре да издава каквто и да е и да избухне с албум после.

И трябва да спре да работи с хора, които са ѝ симпатични и я разбират само с една изречена дума, в този случай хит няма да нацели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая Глория пусна танцувално фолк парче, типично в неиния си стил, начин на пеене, куплети, припев...супер...много здрава песен. Това ще се въртия яко. Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме радва песента. Браво на Глория, че се реши най-сетне да пусне типично поп-фолк парче. Изпяла го е брутално. Виждам го като хит. Клипа сме го гледали много пъти..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...