Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не се напразно казваш Цецо :1000 (29):

 

Това е съдба. Докато пя нейните песни обикаляше по другите маси. Рождени дни, фирмени банкети, дамски партита и всички с телефони се снимат като за последно. И баш като дойде до нас, па като ни виде в кадър с един харизматик от Чикаго и стана... "Треп, треп.....", а водката си казва своето, народа умре от смех.... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха Фокса като превъзбудена тинейджърка пред Галин с таз Гаргамела !

 

Фокса е заел възможно най-сериозната физиономия, защото се е направил на мармалад. Много назад във времето, са останали за мен демоните, които са обсебили твоята глава. Защото ти най-добре знаеш какво си ме питал тук в Рамания преди 9 години без 20 дни, когато ме видя с нея на маса. Аз вече дори не се бутам да се снимам с Камелия, а просто водя на участия люде всякакви, за да видят с очите си каква е пичка, колко е естествена и оперирана от болестта "Звездомания". Да видят, че всичките дрънканицина болни създания като теб, са пълен ташак и дори родените, след " Луда по тебе" им се смеят, а само ти им вярваш. И това в техният роден град, в 04:00 през нощта, в парка зад "Плаза", същите могат да си бъбрят с нея за всичко в продължение на половин час, без да им досажда охрана и разни гавази придаващи си важност около чалгарките. Ей това никога няма да го видиш около друга в чалгата, най-малкото около Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...