Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какво е станало?

Абе, Малина жива ли е още? Никаква я няма на хоризонта. Има ли участия? Или предвид възрастта си вече е в песния?

Има 75%-ови изгаряния поради избухнала газова бутилка в къщата в Съединение.

 

Малина 2-3 пъти я видях да се изявява на черно за последната година + 1-2 обявени участия. Това е при нея.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майката на Татяна почина....................

 

Прекалено хубаво не е на хубаво. Тамън се разведе, намери нова любов, освети новия дом и да я сполети най-ужасното............

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден втори

 

#TheBoss: 280К

Преслава и Джена: 268K

 

Мойта вуду кукла прави белииии :3fdb8960598fa63e:

 

Хах смешка ... нека да видим как ще е по нататък , защото е очевидно,че твойта изкуствена кукла губи с нейната тъпа песен , за разлика от прекрасната музикантска песен на Преси и Джена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах смешка ... нека да видим как ще е по нататък , защото е очевидно,че твойта изкуствена кукла губи с нейната тъпа песен , за разлика от прекрасната музикантска песен на Преси и Джена!

Галена пада на под 100К дневно, две седмици след премиерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пада на под 100К дневно, две седмици след премиерата.

 

Всъщност на четвъртата седмица е почнала да прави под 700К на седмица според popnable.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля гъзолизци на пропаднали певачки и с акъла на гниди от Съидинение да не ме коментират.

Казах ти нещо на теб! Спри да флуудиш, спамиш и да се зяждаш с всеки! Последно предупреждение!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Майката на Татяна почина....................

 

Прекалено хубаво не е на хубаво. Тамън се разведе, намери нова любов, освети новия дом и да я сполети най-ужасното............

Горката! :( Винаги много съм харесвал Татяна, струва ми се добър и положителен човек..... и когато ти се случват прекалено хубави неща.... май наистина не всичко е на хубаво, кофти. Странно, че от преди половин час се досетих точно за "До три" и я слушах до сега.. Кофти ми стана. :( Тя е зодия рак, а те много държат на семейството и принципно са най-големите домошари, сигурно й е ужасно в момента. :(

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност на четвъртата седмица е почнала да прави под 700К на седмица според popnable.

Не знам :D Аз гледам тук, където на 27 започва да прави под 100К

https://artists.youtube.com/insights/locati...A0xa01269bf4c10

 

Но може различни сайтове да отчитат по различен начин, предвид, че тук Гери я няма...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам :D Аз гледам тук, където на 27 започва да прави под 100К

https://artists.youtube.com/insights/locati...A0xa01269bf4c10

 

Но може различни сайтове да отчитат по различен начин, предвид, че тук Гери я няма...

 

От къде сменяш датата, за която да ти даде инфо? Не мога да го намеря...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде сменяш датата, за която да ти даде инфо? Не мога да го намеря...

Отгоре където пише Location, след това има едни дати от кога до кога. Но за днес примерно ще се появят след 2 дни статистиките.

 

Могат да се видят и много назад, до 2013 мисля, че беше. Можеш и да видиш само за някои артисти гледанията откъде идват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отгоре където пише Location, след това има едни дати от кога до кога. Но за днес примерно ще се появят след 2 дни статистиките.

 

Могат да се видят и много назад, до 2013 мисля, че беше. Можеш и да видиш само за някои артисти гледанията откъде идват.

 

Оф, много съм прост. :1000 (29):

 

Ами, според мен разликата в данните идва от това, че тук отчита гледания от България, а popnable регистрира и тези от други държави. Съседните държави нали и те проявяват някакъв интерес към нашите коври, макар и малък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И днеска ли няма да пуснат Райна? Язък, че вчера ходих специално на суши бар и правих ритуали с уасаби белким я пуснат. Аман!

 

А сега сериозно: Много мъчно ми стана за майката на Татяна. Тези инциденти зачестяват и е жалко, че народа предпочита да готви на газ само и само да спести някой лев. Същото се отнася и за моите родители. То е все едно да държиш бомба в къщата си. Да ги забранят някак си, толкова народ си отиде..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата седмица голяма изненада очаква меломаните, защото предстои телевизионната премиера на новия видеоклип на Емануела.

 

Тази да си почине малко, имам чувсвтото, че вече няма какво да предложи като иновация.

 

Чакам новата на Емилия и Стораро!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази да си почине малко, имам чувсвтото, че вече няма какво да предложи като иновация.

 

Чакам новата на Емилия и Стораро!

Емануела винаги мачка!

 

А Стораро и Емилия мисля, че ще пуснат много качествено парче.

 

Вярно ли е, че песента на Коцето и с Джулия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...