Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хаха затова я въртят по клубовете ,а това бозище тц :gun_bandana:

"По-ги палиш и от Криско" ми харесва на мен, а като гледам и други 20 000 я харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От личен опит ли знаеш.

Мачкаш с неграмотност. Завърши ли 12-ти клас или беше зает да играеш кючеци под звуците на ''Мъжете всичко искат'' ?

Двата най-гледани формата обиколи Десислава и една Кали я мачка с хит и гледания. :roll1:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тоя Лукас го мислех за по-интелигентно момче, честно. В смисъл, ясно е, че Камелия набара хит, в доста заведения го пускат, в някои може и да не все още, но е върпос на време, а той не спира да повтаря, че била флоп. Единствено той и другият фен на Деса - Нено - плюят по песента, а да, и Пачо (фена на Глория).

 

Поведението на Лукас е копие на това на Фокси. Деса и 20-милионен хит да изкара, Цветан ще донесе от сто кладенеца вода да обяснява, че песента е провал. Лукас копира поведение, което всъщност самият той не харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам познати, брат и сестра, които се еба*а, един - друг, когато тя беше на 12, а той - на 10 и от тогава и той пуши. Така че не виждам нищо фрапантно, но явно българинът е зает да гледа в градинката на Сузи, отколкото в своята собствена, както обикновено.

Човече ти си най-голямата гнус в тоя форум!Нямаш ли цедка на устата?Форума е за музика - простотийте си ги ръси на друго място!Не те знам какъв си, но по начина, по който се изразяваш ми приличаш на онова зеленото същество от рекламата на доместос за тоалетна чиния!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумите и визията на Рени от 2004 и 2005-та са потрес. Добре, че след тях се съвзе и пусна размазващи неща.

 

2005 няма албум, но пък си върна килограмите и изглеждаше много добре. 2004 разбираемо, нямаше как да е в топ форма, но поне не се покриваше, когато е бременна :gun_bandana:

543fe8b7494f3e12.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човече ти си най-голямата гнус в тоя форум!Нямаш ли цедка на устата?Форума е за музика - простотийте си ги ръси на друго място!Не те знам какъв си, но по начина, по който се изразяваш ми приличаш на онова зеленото същество от рекламата на доместос за тоалетна чиния!

На Майка ти ли?

Я, чупката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...