Jump to content



Online: Азис - Мотел


Препоръчани коментари

Като цяло песента ми харесва- много по-различна е от всичко, което се прави в момента. Само изпяването ми идва прекалено кръчмарско, можеше да е малко по-добре.

Идеята на клипа е интересна, но някак си евтино реализирана.

Силно завръщане, Азо пак ще мачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Доста тъпа песен. Банален до болка текст, музиката е уморяващо монотонна, изпяването е в традициите на най-долната кръчмарска музика...

 

Чак пък банален... текстът е даже сравнително читав.

 

А пък да кажеш банален, при все че си фен на Ивана...

Иначе, най-много ме кефи, че си е пуснал песента в свой канал. Да не са се скарали с Касъмови? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак римейк на песни от 90-те. 100% пак ще е нещо крадено от Сашо Роман, но като го намеря ще го покажа. И не, това не е "Хабиби", което бе просто версия на ултра-мега-хекта хита на Тодор Колев "Черно море". На циганина му стана навик да краде на хората песните, но пък той си е мангал и това му е в кръвта. С 2 думи - НЕ СТАВА!

 

 

Да, а Кама направи копие на Хабиби. С 2 думи - НЕ става така! А ни обясняваше какъв зверски хит била...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, а Кама направи копие на Хабиби. С 2 думи - НЕ става така! А ни обясняваше какъв зверски хит била...

 

Аз разбирам, че без мен и Кама не можеш, на все пак това е тема за циганина и новата му много тъпа песен, която си е крадена, та дрънка. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста тъпа песен. Банален до болка текст, музиката е уморяващо монотонна, изпяването е в традициите на най-долната кръчмарска музика...

Абсолютно.

Видеото е супер евтинджос, да му имаш претенциите. Жалко как се върна от там, от където дойде - мах'лата.

И нали тук много обичате да коментирате еднаквите песни на някои изпълнители и как не предлагали нищо ново и различно? С какво тогава тази е по-различна от Хабиби?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз разбирам, че без мен и Кама не можеш, на все пак това е тема за циганина и новата му много тъпа песен, която си е крадена, та дрънка. :1000 (19):

 

Значи като циганина открадне от стари песни е ТЪПА и не стаава, а когато го правите твоята русокоска и всичко е наред.

 

Ето това е двоен аршин.

 

Чудя се ще удари ли поне 300к тая песен или няма да успее. В самостоятелен канал ще е по-трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, то някои от вас и да излязат сега "Погледни ме в очите", "Шампанско и сълзи" и всякакви мегахитове пак ще намерите кусури. Не разбирам като не харесвате тази музика, защото сте очевидно на друга вълна, защо продължавате да коментирате. Това е баш поп фолк, хит, за народа, за кръчма, а не някаква тъпотия. За какво поп фолкът трябва да става "Мама Ураган" или подобни, не, мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпотия. Само аранжиментът става, краден от един турско-цигански китара кючек, краден кой знае откъде другаде...

Клипът е най-поносимото нещо, изключая Азис.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка и текста е един път, обаче не мисля че ще стане голям хит. Лятото хората слушат по-свежи и бързи песни...Това по-скоро да го беше оставил за есента/зимата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

 

Изумявам се как е възможно всички да припадат по такава повърня. А циганския клип едвам го издържах.

Припадат може би по смисления текст, най-нарая някой се сети да запее за истинските неща в живота. И то едновременно на народен език, но и със страхотни метафори и сравнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕВЕРОЯТЕН ПРОЕКТ!! Каквото и да се каже за песента ще е малко, страшно много ми харесва! Припевът е убийствен, а клипът е точно на мястото и допълва песента прекрасно. Браво, не очаквах да стигне летвата на Хабиби!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припадат може би по смисления текст, най-нарая някой се сети да запее за истинските неща в живота. И то едновременно на народен език, но и със страхотни метафори и сравнения.

Най-накрая? Кога накрая, такива текстове има толкова отдавна и то от много известни и безисвестни изпълнители. Или почитателите на фолка са като стадо - заведеш ги на една поляна и само от там пасат? :mf_surrender:

Даже сега на прима виста се сещам веднага за това.

 

 

Иначе изказването на Азис за великия му текст е абсолютно нагло - типична черта за етноса му. Руши Видинлиев преди 12 години имаше "Стая 2 звезди", текст с абсолютно идентични метафори и асоциации. Голямо припадане и прехласване. Явно боклуците в жанра са ужасно много и някаква претоплена тема ви е като манна небесна.

Хубави текстове винаги си е имало в жанра. Но няма интерес към тях и остават незабелязани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално песента на Ивана "Хотел" е с подобна метафора, но е къде-къде като текст.

 

Да каже и аз - страхотна песен, истински попфолк, това ще е хита на годината след "Дай ми още".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая? Кога накрая, такива текстове има толкова отдавна и то от много известни и безисвестни изпълнители. Или почитателите на фолка са като стадо - заведеш ги на една поляна и само от там пасат? :mf_surrender:

Даже сега на прима виста се сещам веднага за това.

А можеш ли да дадеш песен с такъв текст след 2010?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая? Кога накрая, такива текстове има толкова отдавна и то от много известни и безисвестни изпълнители. Или почитателите на фолка са като стадо - заведеш ги на една поляна и само от там пасат? :mf_surrender:

Даже сега на прима виста се сещам веднага за това.

Иначе изказването на Азис за великия му текст е абсолютно нагло - типична черта за етноса му. Руши Видинлиев преди 12 години имаше "Стая 2 звезди", текст с абсолютно идентични метафори и асоциации. Голямо припадане и прехласване. Явно боклуците в жанра са ужасно много и някаква претоплена тема ви е като манна небесна.

Хубави текстове винаги си е имало в жанра. Но няма интерес към тях и остават незабелязани.

Е не може всички да имат велики текстове, като на Глория. Особено през посшедните 10 години късат !!! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А можеш ли да дадеш песен с такъв текст след 2010?

Явно вкусовете са ни различни, за мен някакви 2 асоциации на обзавеждането в хотелска стая с душевното състояние на човек не са нещо уникално и нечувано. Че чак се налагаше по интервютата Азис да прави анализи на текста си, ще речеш, че е Яворов и трбява препрочитане. :mf_surrender: Това с бурката е толкова българско... :1000 (29):

Даже преслушах на Ивана тази песен"Хотел", кажи речи за едно и също говорят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...