Jump to content



Искате ли да имате деца?


Препоръчани коментари

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Категорично не, не обичам деца, дразнещи са и досадни. Изпитвам панически ужас и нервен срив от ревящи дечища. Бих предпочел да си имам куче.

:o :o :o

 

Искам много, но явно ми е писано да съм сама.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Категорично не, не обичам деца, дразнещи са и досадни. Изпитвам панически ужас и нервен срив от ревящи дечища. Бих предпочел да си имам куче.

+1111

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и по-важни неща от това да си имаш дете, плюс това не всеки има качествата на родител и възпитател, всеки трябва да си знае мястото. Хората само раждат безцелно, без да се замислят дали могат да се справят, особено в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този етап, не бих искал. Ако някога пожелая, то със сигурност в този етап ще имам възможности, ще съм пораснал дотолкова, доколкото мога да му дам, освен пари, а и добро възпитание. Не опира само да желанието и искането. Всеки може да стане родител, но малко са истинските майки и бащи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато един ден станете родители, ще разберете, че това е най-голямото щастие на света и ще се чудите на сегашния си акъл.

Някои може и да не станат. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те много хора така казват, ама сега са с по 2 деца.

Не визирах това, а преобладаващите хормонални проблеми у младите хора, предизвикани от мръсния въздух, лошата храна и стреса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, мисля, че това е едно от нещата, които най-много искам на този свят. Но не искам да стане фикс-идея и на всяка цена... ако не срещна подходящия партньор или тя не иска деца, предпочитам да не създавам още едно нещастно същество на този свят.

 

Има вариант да осиновиш дете или да менторстваш ... пак си като родител, само че духовен.

Иначе това, че физически може да имаш деца не е някакво геройство ... във всяка махала иначе има големи герои.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че да. Даже доста често мои приятели ме критикуват, че прекалено много мисля и говоря за това и че още било рано, ама то времето си върви. Но съм съгласен, че човек в днешно време първо трябва да срещне подходящ партньор и да е обезпечен, а също така и да е достатъчно подготвен чисто духовно за тази стъпка. Още по-трудно става, когато си възпрепятстван от обстоятелства заради сексуална ориентация и се побъркваш на тема сурогатни майки/осиновяване. Съвсем не е толкова лесно, колкото им изглежда на някои отстрани или пък колкото лесно мнозина правят деца на поразия. То е целта да го създадеш и да му дадеш основа за личностно изграждане, а не просто да се отчетеш чисто репродуктивно и дотам.

Прави ми впечатление родителите как си възпитават отрочетата напоследък и изобщо не ми харесва, че ги пускат на самотек и ги разглезват. Много кофти семейства виждам, които не мислят в перспектива. Не понасям лигави и нахални деца, а обожавам скромните и възпитаните и по някаква причина много ми се лепят деца. Възприемам го като знак, но само времето ще покаже дали, как и кога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се.

Не мога да си представя живота ми след +38 без деца около мен.

Как пък го избра точно това 38?

Хубаво е да имаш деца, един ден като остарее човек ще бъде самотен :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък го избра точно това 38?

Хубаво е да имаш деца, един ден като остарее човек ще бъде самотен :)

Това, че имаш деца не значи, че няма да си самотен на стари години, има много неблагодарници!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че имаш деца не значи, че няма да си самотен на стари години, има много неблагодарници!

И това го има. Но като имаш деца има за какво да живееш.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...