Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

LbT7gty.png

 

Пада звезда продължава да се държи в Топ 3 на 50-те най, въпреки малкото гледания.

 

Продължава, като гласувате по 100 пъти за нея ще продължава. :mf_surrender: Смях в залата взе да става и тая класация напоследък...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася, че Галена не е едноличен лидер. Напротив - точно такъв е. Като име и като песни предизвиква най-голям интерес, само тя пълни всички дискотеки, в които стъпи. Непоказването й по медиите допълнително засилва аурата около нея.

 

Проблемът при нея винаги е бил един и същ - песните й не остават във времето и е нормално за това да се хванете. Макар и да има няколко изключения, всичките й най-големи хитове гърмят обикновено няколко месеца, до година. Но това си има логично обяснение според мен...просто след този период хитовете й биват засенчени от...други нейни хитове. При нея най-големият плюс води до най-големия минус - почти всяка песен, която пуска е мегахит и това пречи да си "отгледа" трайни хитове. Това е само едната причина, разбира се. И самите песни обикновено са динамични, темпераментни, летни, тематични и т.н., а обикновено подобен тип песни не остават във времето.

 

Така че мисля, че бъркате нещата - доминацията й днес няма нищо общо с оставането на песните във времето. Все едно някой да отрече, че Криско е безапелационният номер 1 в попа/рапа. Но да сте чули днес негова песен отпреди 2-3 години или повече? Просто той бълва хит след хит и старите му песни заминават, а и не са правени с цел да се слушат и след години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася, че Галена не е едноличен лидер. Напротив - точно такъв е. Като име и като песни предизвиква най-голям интерес, само тя пълни всички дискотеки, в които стъпи. Непоказването й по медиите допълнително засилва аурата около нея.

 

Проблемът при нея винаги е бил един и същ - песните й не остават във времето и е нормално за това да се хванете. Макар и да има няколко изключения, всичките й най-големи хитове гърмят обикновено няколко месеца, до година. Но това си има логично обяснение според мен...просто след този период хитовете й биват засенчени от...други нейни хитове. При нея най-големият плюс води до най-големия минус - почти всяка песен, която пуска е мегахит и това пречи да си "отгледа" трайни хитове. Това е само едната причина, разбира се. И самите песни обикновено са динамични, темпераментни, летни, тематични и т.н., а обикновено подобен тип песни не остават във времето.

 

Така че мисля, че бъркате нещата - доминацията й днес няма нищо общо с оставането на песните във времето. Все едно някой да отрече, че Криско е безапелационният номер 1 в попа/рапа. Но да сте чули днес негова песен отпреди 2-3 години или повече? Просто той бълва хит след хит и старите му песни заминават, а и не са правени с цел да се слушат и след години.

Ивана как бълваше хит след хит и при това пускаше по четири песни в интервал от един месец, а днес всичко се помни? ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася, че Галена не е едноличен лидер. Напротив - точно такъв е. Като име и като песни предизвиква най-голям интерес, само тя пълни всички дискотеки, в които стъпи. Непоказването й по медиите допълнително засилва аурата около нея.

 

Проблемът при нея винаги е бил един и същ - песните й не остават във времето и е нормално за това да се хванете. Макар и да има няколко изключения, всичките й най-големи хитове гърмят обикновено няколко месеца, до година. Но това си има логично обяснение според мен...просто след този период хитовете й биват засенчени от...други нейни хитове. При нея най-големият плюс води до най-големия минус - почти всяка песен, която пуска е мегахит и това пречи да си "отгледа" трайни хитове. Това е само едната причина, разбира се. И самите песни обикновено са динамични, темпераментни, летни, тематични и т.н., а обикновено подобен тип песни не остават във времето.

 

Така че мисля, че бъркате нещата - доминацията й днес няма нищо общо с оставането на песните във времето. Все едно някой да отрече, че Криско е безапелационният номер 1 в попа/рапа. Но да сте чули днес негова песен отпреди 2-3 години или повече? Просто той бълва хит след хит и старите му песни заминават, а и не са правени с цел да се слушат и след години.

 

 

Съгласен съм общо взето... Само, че с липса на хитове, които да останат във времето ще имаме много скоро Преслава 2.

 

Иначе, примерът ти с песните на Криско не е никак точен. Гледаемостта на песните му все още е задоволителна. Дали това любов е, която излезе преди 59 седмици, все още е в топ 40 по гледания. Галена няма такава песен. Нейното най-добро САМОСТОЯТЕЛНО предложение е под №75, което е от 2 години. :mf_surrender:

 

Bazooka - #1

Dali Tova Lubov E - №38, 59 седмици

Shapka Ti Svaliam - №54, 103седмици

Losh Ili Dobur - №71, 15 седмици

Tik-Tak - №84, 46 седмици

Nazdrave - №109, 57 седмици

Nashiat Zhivot - №146, 30 седмици

 

А имаме при Жалка следното

- няма песен в топ 40

- Moro Mou - №42, 18 седмици

- Пей, сърце - №61, 56 седмици

- Стара Каравана - №75, 94 седмици

- В твоите очи - №101, 101 седмици

- Мина ми - №125, 25 седмици

- Мамаураган - №133, 38 седмици

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично в момента не мога да усетя някоя от хитовите певици като лидер, дори и Галена. Ако има някоя, която се доближава до лидерство, то това несъмнено е тя, но не знам, сякаш нещо й липсва и на нея, в сравнение с предишните години. Както казах и вчера, самият жанр вече не е с позициите си от преди, може би това е причината да няма някой чак толкова наложен, колкото бяха Преслава и Галена до към 2015. А при Галена може би и намаляването на броя на проектите покрай бременността е причина. Според мен вече трябваше да е пуснала лятното предложение, но тя може би чака дните с най-голяма гледаемост за годината т.е следващите няколко. Очаквам тупалка!

Поп-фолкът всъщност има голям шанс да се оживи сега, когато двете най-хитови имена в последните няколко години- Галена и Азис- пуснат проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично в момента не мога да усетя някоя от хитовите певици като лидер, дори и Галена. Ако има някоя, която се доближава до лидерство, то това несъмнено е тя, но не знам, сякаш нещо й липсва и на нея, в сравнение с предишните години. Както казах и вчера, самият жанр вече не е с позициите си от преди, може би това е причината да няма някой чак толкова наложен, колкото бяха Преслава и Галена до към 2015. А при Галена може би и намаляването на броя на проектите покрай бременността е причина. Според мен вече трябваше да е пуснала лятното предложение, но тя може би чака дните с най-голяма гледаемост за годината т.е следващите няколко. Очаквам тупалка!

Поп-фолкът всъщност има голям шанс да се оживи сега, когато двете най-хитови имена в последните няколко години- Галена и Азис- пуснат проекти.

 

 

Нямаше награди и това доста обърка вкусовете. Затова има лутане и неяснота кой къде е.

Точно лятото има най-ниска гледаемост - ако вземем 2016... - юли-септември е средно с под 50 милиона надолу за периода. 2015 е същата история.

 

Супер странно, но за сега юни месец е тотален рекорд по гледаемост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше награди и това доста обърка вкусовете. Затова има лутане и неяснота кой къде е.

Точно лятото има най-ниска гледаемост - ако вземем 2016... - юли-септември е средно с под 50 милиона надолу за периода. 2015 е същата история.

 

Супер странно, но за сега юни месец е тотален рекорд по гледаемост.

Именно, и на мен ми се струва, че падението на наградите се отразява. За почти 15 години поп-фолкът беше вкаран в една схема, в която статуетките малко или много подпомагаха интереса и към изпълнителите, и към жанра, но сега като жанра си остана само със Сигнал и с опита за анкета на Планета... не е същото. Не само че имена като Преслава напълно очаквано се сгромолясаха без желязо, ами и интереса към самата чалга заспа тотално.

Относно гледаемостта- аз имах в предвид първоначалните гледания. От няколко години най-добрите стартове на поп-фолк клипове са в края на юни-началото на юли, тогава се правят и големите рекорди. Аз си го обяснявам с това, че точно някъде през тези дни гимназистите и студентите завършват годината и се отдават на почивка и купони, преди после в средата на юли до началото на септември да отидат по морето и гледаемостта тотално да западне, с някои изключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана как бълваше хит след хит и при това пускаше по четири песни в интервал от един месец, а днес всичко се помни? ;)

 

Помнят се от феновете, слушащи чалга по онова време. За съжаление никъде не я пускат Ивана вече, въпреки че ми е може би най-голямата любимка в чалгата евър. Нейните песни имаха някак по-шлагерно звучене и предполагат да се слушат и след години. На Галена примерно "Пантера" как да си я пусна след 5 години - абсурд. Но това не означава, че песента не беше истински тотален хит. Не знам, различно става всичко с годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма почти никаква продукция в последната 1 година - само две песни, пуснати през 6 месеца - един пълен провал и един среден хит, толкова .. повечето топ имена, с изключение на бременните, пуснаха в пъти повече песни, особено Емануела и Анелия .. това също си оказва влияние за интереса към всяка една от тях.

 

Помнят се от феновете, слушащи чалга по онова време. За съжаление никъде не я пускат Ивана вече, въпреки че ми е може би най-голямата любимка в чалгата евър. Нейните песни имаха някак по-шлагерно звучене и предполагат да се слушат и след години. На Галена примерно "Пантера" как да си я пусна след 5 години - абсурд. Но това не означава, че песента не беше истински тотален хит. Не знам, различно става всичко с годините.

Не я пускат с новите песни, но старите всеки ги знае и слуша.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма почти никаква продукция в последната 1 година - само две песни, пуснати през 6 месеца - един пълен провал и един среден хит, толкова .. повечето топ имена, с изключение на бременните, пуснаха в пъти повече песни, особено Емануела и Анелия .. това също си оказва влияние за интереса към всяка една от тях.

Не я пускат с новите песни, но старите всеки ги знае и слуша.

 

 

Чак всеки да я слуша Ивана... Пак казвам според мен я слушаме тези, които си я слушахме и тогава. Тазгодишните абитуриенти примерно се съмнявам дълбоко да слушат и знаят много песни на Ивана. Всяко нещо с времето си.

 

Иначе Преслава вече има фобия да пуска песни имам чувството. Страх я е да не се провали, но вместо да си изпипва за толкова време всеки проект, те стават все по-нвслушаеми. Просто така се е вкопчила в идеята да изкара хит, че пуска някакви помии, които и тя самата не си харесва сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма почти никаква продукция в последната 1 година - само две песни, пуснати през 6 месеца - един пълен провал и един среден хит, толкова .. повечето топ имена, с изключение на бременните, пуснаха в пъти повече песни, особено Емануела и Анелия .. това също си оказва влияние за интереса към всяка една от тях.

Не я пускат с новите песни, но старите всеки ги знае и слуша.

При Преслава никога преди не е било проблем да пуска песни по-рядко. Спомням си как преди "Като за финал" имаше пауза от около половин година и всички отново я изкарваха залязла, пък накрая взе, че разби. Просто самата тя като име вече не е това, което беше и липсата на награди подпомогна този й западащ статут. Хората от години я свързват със статуетките на Планета, според които винаги е на върха, но след скандала с тях миналата година нещо се пречупи. Хората явно спряха да се поддават на манипулациите и затова спряха да отразяват и самата Преслава, която междувременно се постара да си прецака имиджа и в Капките. Премахването на наградите пък тотално я довърши според мен- ако допреди няколко месеца чувствах как хората все още заблудено я мислят за номер 1, то днес единственото, което забелязвам са някакви отчаяни опити чрез статии или ди джеи да бъде пробутана като лидерка, ама... не става вече. Ако хората възприемат някоя за по-голяма, то това най-накрая вече си е Галена. Жалко, че това подобие на нейно лидерство се случва във времената, в които и самият жанр заспа тотално и вече не е кой знае какво постижение да си на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм общо взето... Само, че с липса на хитове, които да останат във времето ще имаме много скоро Преслава 2.

 

Иначе, примерът ти с песните на Криско не е никак точен. Гледаемостта на песните му все още е задоволителна. Дали това любов е, която излезе преди 59 седмици, все още е в топ 40 по гледания. Галена няма такава песен. Нейното най-добро САМОСТОЯТЕЛНО предложение е под №75, което е от 2 години. :mf_surrender:

 

 

Ако трябва да сме съвсем честни Преслава има повече стари песни, които се слушат днес в сравнение с Галена, но това не "напомпва" особено днешната й актуалност. На стари лаври в чалгата не може да се лежи, ако искаш да бъдеш слушан от масовата част от публиката. Тук някой може да даде пример с Камелия, но нея не мисля, че я държат толкова 2-3-те й тотални хита, колкото силните й участия. Хората я свързват с това и ходят като пее. Вероятно и с Галена ще стане така по-натам като спре да бълва хитове. При Преслава защо да идеш, ако няма актуални хитове - да й гледаш дефилето ли? И въпреки всичко все още събира доста хора и тя, не го отричам.

 

Иначе при Криско гледанията на старите песни се трупат поради една много проста причина - липсата на конкуренция. В чалгата има избор какво да се слуша, в бг поп-а няма такъв. А и ти ми даваш за пример песните на Криско от последните 1-2 години. Аз неслучайно писах за по-старите му песни, че не се слушат. Остави го YpuTube - нито по барове ги пускат, нито по телевизии, никъде. През 2020 г. кой ще помни, че Криско е пускал "Шапка ти свалям" примерно, като тогава вероятно той ще има поне 1 актуален пресен хит, ако продължава в същия дух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Преслава никога преди не е било проблем да пуска песни по-рядко. Спомням си как преди "Като за финал" имаше пауза от около половин година и всички отново я изкарваха залязла, пък накрая взе, че разби. Просто самата тя като име вече не е това, което беше и липсата на награди подпомогна този й западащ статут. Хората от години я свързват със статуетките на Планета, според които винаги е на върха, но след скандала с тях миналата година нещо се пречупи. Хората явно спряха да се поддават на манипулациите и затова спряха да отразяват и самата Преслава, която междувременно се постара да си прецака имиджа и в Капките. Премахването на наградите пък тотално я довърши според мен- ако допреди няколко месеца чувствах как хората все още заблудено я мислят за номер 1, то днес единственото, което забелязвам са някакви отчаяни опити чрез статии или ди джеи да бъде пробутана като лидерка, ама... не става вече. Ако хората възприемат някоя за по-голяма, то това най-накрая вече си е Галена. Жалко, че това подобие на нейно лидерство се случва във времената, в които и самият жанр заспа тотално и вече не е кой знае какво постижение да си на върха.

Аз пък мисля, че чашата преля с Певица на 2015 - от тогава се смениха цялостните нагласи към нея и опротивя на много хора.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че чашата преля с Певица на 2015 - от тогава се смениха цялостните нагласи към нея и опротивя на много хора.

Имаше си и много други етапи преди 'финалните'. :1000 (29): Но истинския тотален спад започна покрай Наградите 2016 и Капките. Преди това все още си беше сравнително добре, например като влезе във Вип Брадър се забелязваше голям интерес и масивна подкрепа към нея, макар и самата тя като имидж да започна да се издънва точно тогава и покрай простотиите с Бирмата преди това.

Като цяло спада на Преслава не е рязък като на Ивана, но най-накрая можем със сигурност да кажем, че съществува. Пак доста се задържа, при положение, че плановете бяха още през 2011 да се срине, но тя с хитростта си оцеля повечко. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лидери в момента. Има няколко силни имена- Галена, Анелия, Десислава, Емануела, Джена- но никоя не е водеща пред другите. Но всяка има потенциала да бъде на даден етап. Преслава малко вече ми идва извън уравнението, за последната година наистина тотално се сринаха нещата при нея. А като си спомня как в началото на Капките все още имаше интерес към нея като към уж най-голямата чалга звезда...

 

На мен Яница ми допадна в интервюто за Сигнал. Не съм очаквал да говори толкова добре. :1000 (29): Харесва ми също така, че има реална преценка за кариерата си и ин-директно си намекна, че до един момент е била в трета глуха, но в последните 2-3 години е с много по-силни позиции. Харесва ми, че е готова да разнообразява проектите си, дано да се получи.

Съгласен съм. Емилия също след Джена има място сред топа. Тя е име, което печеликласациите на Сигнал, песните и гърмят по клубовете дори и да не са тотални хитове с милиони гледания, а и има някаква фенска маса. Но категоричен лидер като изпълнител няма. Има категорични най големи хитове в последните в поп фолка и те не са на Галена, а на Азис и Анелия. Анелия е по близко до лидер в този смисъл. ОТ гледна точка на участия бременните Галена, Емилия и Джена загубиха иот 2016 и 2017, така че дори в това отношение не е лидер. Какъв лидер може да си без хита на годината или най големи приходи в бранша.

 

В този форум думите лидер и доминация са непознати понятия и се използват като лафчета за всичко, което ни се иска. Лидер е Криско - без кнкуренция в неговия жанр, а и в другите... Обаче не може да не признаем, че проектите на Галена са най очакваните и първия месец създават еуфория заради клиповете, разнообразието, хубавите песни. Хората знаят, че няма да бъдат разочаровани.

 

Галена не единствената, която си пълни заведенята. Поне 10 имена в бранша го правят бе проблем и по шева - Азис, Алисия, Галена, Преслава, Джена, Емануела, Галин, Фики, ДесиСлава, Камелия, Анелия, Тони Стораро, Константин. Толкова топ имена в другия жанр не виждам. Там само Криско и Гери Никол са с непоклатими позиции. Другите и с хитове стоят гладни без концерти и клубни участия... Онова малко кривоносо Мише и с подарена победа в Капките не проби. Гледам, че нема почти никви обявени изяви, а последия и сингъл за седмица беше пръснат и минат от сингъла на истинския победител - Деситу, която е сред най оборотните артисти на 2017 като приходи до този момент. Господ си знае работатаТакива като Дара, Атанас Колев въпреки овациите и лайковете под клиповете им, нито пара са видели от този бизнес, нито концерти и срещи с фенове... Дори фолка да няма тотален хит, 85процента е фолк по чалготеките. Много имена пуснаха добри песни, които е харесаха, но все още чакаме парчето уау.

 

Липсата на награди се отразява колкото на Преса, толкова и на Галош. Стига се бързали гъза на едната с другта, а си признайте резила и на двете. Към днена дата нито Галена, нито Преслава пускат като луди продукция, защото през годините не вие феновете, ами единствено желязото ги е карало даси размърдат дупарите.

 

Липсата на награди се отразява повече от добре на фолка. Не сплетничат, не подкупват медии и екипи, не се прецакват една друга. Не си показват пошлотията и простотията.

А и наградите манипулираха публиката. Малко ли години Андреа, Джена, Камелия, Глория, Елена, Емилия и други не взимаха своето, а накрая гледахме войните на Прасето и Галош. И днес като стане въпрос за топ име на 2012или13 примерно, веднага правим асоциации с певицата на годината без да подложим на съмнение заслугите и. Митко Пайнера едва се оправяше с Преслава, Галош, Джена и Аналия за наградите, а вече с Емануела и Деса щеше да си сложи въжето. Хем си реши проблема, хем наказа алчните Преслава и Галена , които без Певица и Идол не са убедителни лидери в бранша

 

Може да си нямаме лидер в попфолка, но има една певица от попфолка, която по уважение и признание на българския народ {а не само от децата и пияните студенти и мутри по клубовете} е категоричен лидер и това е ДесиСлава. На доста им е гадно от този факт. Никога няма да забравя подкрепата от жени между 40и 60 год въъзраст в капките. Същите тези жени правят групи срещу фолк концерти, отричат жанра, но подкрепиха таланта въпреки предрасъдъците си към жанра на ДесиСлава. ЕДИНСТВЕНАТА с подобна позиция в тази мръсотия наречена чалга

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си нямаме лидер в попфолка, но има една певица от попфолка, която по уважение и признание на българския народ {а не само от децата и пияните студенти и мутри по клубовете} е категоричен лидер и това е ДесиСлава. На доста им е гадно от този факт. Никога няма да забравя подкрепата от жени между 40и 60 год въъзраст в капките. Същите тези жени правят групи срещу фолк концерти, отричат жанра, но подкрепиха таланта въпреки предрасъдъците си към жанра на ДесиСлава. ЕДИНСТВЕНАТА с подобна позиция в тази мръсотия наречена чалга

Напълно съгласен... :3fdb8960598fa63e:

 

За Емилия и аз мислех да напиша нещо преди малко. Забелязах, че вече има по 9 милиона на трите си песни преди да се оттегли по майчинство ("Специално за всяка" до дни ще ги направи, затова я зачитам). Това е забележително за певица, която на практика можем да я водим към старата генерация. Мисля си, че ако за лятото стреля с нещо по-комерсиално от "Напусни" (но все пак отличаващо се в стил "Ето ме") ще нацели може би най-гледания си хит досега. Просто имена като нея и Деси Слава си имат някакво константно ниво, което не зависи от статуетки, бременности, спадове, неуспешни песни, гафове в имиджа и т.н- хората си ги признават, а и те самите знаят как да са в течение с новото.

 

Вярно, че Деската всеки момент минава парчето на Михаела- доста сладък реванш... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен... :3fdb8960598fa63e:

 

За Емилия и аз мислех да напиша нещо преди малко. Забелязах, че вече има по 9 милиона на трите си песни преди да се оттегли по майчинство ("Специално за всяка" до дни ще ги направи, затова я зачитам). Това е забележително за певица, която на практика можем да я водим към старата генерация. Мисля си, че ако за лятото стреля с нещо по-комерсиално от "Напусни" (но все пак отличаващо се в стил "Ето ме") ще нацели може би най-гледания си хит досега. Просто имена като нея и Деси Слава си имат някакво константно ниво, което не зависи от статуетки, бременности, спадове, неуспешни песни, гафове в имиджа и т.н- хората си ги признават, а и те самите знаят как да са в течение с новото.

 

Вярно, че Деската всеки момент минава парчето на Михаела- доста сладък реванш... :roll1:

 

Емилия няма да пуска песен за лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия няма да пуска песен за лятото.

Не се ли говореше, че подготвяла две песни? Странно ще е да не представи нищо за най-разгорещения сезон, след като дори и миналата година по време на бременността се постара да е с актуален сингъл.

 

Между другото, този проект на Устата с Десислава, Анелия и Преслава също изглежда обещаващ. Лидерки от три генерации на чалгата в обща песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма мъка е Яница в ОМ... да не говорим, че не може да се изразява, ами и за нея има само "където"... няма която, които, когото, чиито и тн.

 

Забила е и тя като Анелия с "трябва да усещам", "трябва да сме различни", "да влизаме в роли"...

 

Едно и също тъпче 2-3 години вече. :mf_surrender:

 

А да се смея ли, че нямала никакви интервенции... ако сравня джуките й сега и през 2008ма... :gun_bandana:

На мен пък ми направи приятно впечатление. Преди беше по-тъпа. Основното предимство бе, че бе откровена и отворена за критика.

Тя каза, че няма пластични операции, не интервенции по принцип :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ли говореше, че подготвяла две песни? Странно ще е да не представи нищо за най-разгорещения сезон, след като дори и миналата година по време на бременността се постара да е с актуален сингъл.

 

Освен ако не размисли...и аз бих се радвал да пусне нещо в своя си стил, но за момента е това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия много ме разочарова в последната година, вярно, че си има други вълнения, но е толкова неориентирана. От "Калифорния" мина година и повече, а тя има всичко на всичко 2 песни, и двете неособено хубави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия много ме разочарова в последната година, вярно, че си има други вълнения, но е толкова неориентирана. От "Калифорния" мина година и повече, а тя има всичко на всичко 2 песни, и двете неособено хубави.

 

Тя пък и "Калифорния" щот е една перла в дискографията й... общо взето след баладата с Борис Дали, за мен все едно нищо не е пускала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...